Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Кар'єра

Як набратися досвіду роботи?

21.04.2019 71Автор: Лолита Платошкина
Як набратися досвіду роботи?

Як набратися досвіду роботи?

21.04.2019     71Автор: 

Кому зі здобувачів роботодавець вітдасть свою перевагу при пошуку роботи? Відповідь відома всім - претенденту з досвідом роботи. Але як отримати досвід, чякщо без нього не беруть на роботу, або беруть на незначну посаду? Відповідь ви знайдете у цій статті. Jobs.ua підготували для вас декілька простих секретів щодо способів отримання досвіду роботи.

Досвід роботи та кваліфікованість спеціаліста - це, справді, єдині критерії за якими роботодавець обирає в компанію спеціаліста. Тому дуже важливо підвищувати постійно свою кваліфікованість та шукати усілякі способи отримати досвід роботи з певних навичок.

Як отримати досвід роботи?

Отже, якщо ви відчуваєте, що ви потребуєте в досвіді роботи, то треба діяти вже зараз, не відкладаючи свого часу. Нижче приведені декілька простих секретів допоможуть вам.

Отримати певний професійний досвід допоможе вам відвідування тренінгів. Витратьте трохи часу і знайдіть якісні освітні програми з гарною репутацією. Це дасть вам багато корисних знань, які ви зможете далі використовувати у роботі та повсякденному житті, практичного досвіду.

Досвід роботи ви також можете отримати і на своїй роботі. Якщо дло цього вам ще не доводилось працювати над якимись завданнями, то можете спробувати взяти ініціативу в свої руки. Подивіться уважно чи можете ви взяти на себе додаткові обов’язки та чи вистачить у вас сил і знань на це.

Ще одним спосіб набратися досвіду на роботі - це знайти наставника. Вони завжди можуть поділитися з вами своїм досвідом і поглядами. Завдяки наставнику ви можете налагодити ділові контакти, які з часом можуть вам знадобитися.

Не забувайте при цьому здобувати освіту - дивіться інтерв’ю з професіоналами з вашої галузі. Дуже часто саме вони допомагають впроваджувати нові технології чи методики. У них ви зможете почекрпнути багато чого нового.

Потребуй від керівництва оцінку ваших дій. Вона необхідна для самоаналізу. Ви можете мати самостійну думку щодо вашого рівня досвіду, але тільки керівник може оцінити вас точно і чітко на основі ваших результатів. Будьте певні, їх він пам’ятає!

Читайте також

 • Підготовка до публічних виступів на роботі15 вересень, 2019

  Публічні виступи у діловому спілкуванні грають важливу роль в досягненні впливу на аудиторію. До публічних ділових виступів можна віднести і доповідь керівника, і презентацію продукту партнерам, і виступ на конференції тощо. Безперечно, публічний виступ повинен бути змістовним, інформативним та впливовим. Сьогодні дізнаємось як до ноьго підготуватися та як впоратись з основним завданням всіх публічних виступів - встановлення контакту з аудиторією.

 • Історії успіху: ІКЕА12 вересень, 2019

  Прийнято вважати, що талант людини – складова, що може бути отримана тільки по народженню, обумовлюючи певне генетичне наслідування хисту до чого-небудь

 • Як правильно поставити KPI співробітникам11 вересень, 2019

  При всій, «простоті» питання, справжні професіонали з керування людськими ресурсами, відмічають важливість правильного встановлення KPI співробітникам та контролю за його виконанням.

 • Як знайти роботу після університету11 вересень, 2019

  Такі кроки, іноді стають необхідними, вважаючи швидкість, з якою старіють професії сьогодення.

 • Способи нестандартного пошуку кандидатів10 вересень, 2019

  Останнім часом, до цього їх спонукає й проблема відтоку кадрів, з вітчизняного ринку праці до європейських «солодощів», яка збільшується щорічно.

↑ Вгору