Кому зі здобувачів роботодавець вітдасть свою перевагу при пошуку роботи? Відповідь відома всім - претенденту з досвідом роботи. Але як отримати досвід, чякщо без нього не беруть на роботу, або беруть на незначну посаду? Відповідь ви знайдете у цій статті. Jobs.ua підготували для вас декілька простих секретів щодо способів отримання досвіду роботи.
Досвід роботи та кваліфікованість спеціаліста - це, справді, єдині критерії за якими роботодавець обирає в компанію спеціаліста. Тому дуже важливо підвищувати постійно свою кваліфікованість та шукати усілякі способи отримати досвід роботи з певних навичок.
Отже, якщо ви відчуваєте, що ви потребуєте в досвіді роботи, то треба діяти вже зараз, не відкладаючи свого часу. Нижче приведені декілька простих секретів допоможуть вам.
Отримати певний професійний досвід допоможе вам відвідування тренінгів. Витратьте трохи часу і знайдіть якісні освітні програми з гарною репутацією. Це дасть вам багато корисних знань, які ви зможете далі використовувати у роботі та повсякденному житті, практичного досвіду.
Досвід роботи ви також можете отримати і на своїй роботі. Якщо дло цього вам ще не доводилось працювати над якимись завданнями, то можете спробувати взяти ініціативу в свої руки. Подивіться уважно чи можете ви взяти на себе додаткові обов’язки та чи вистачить у вас сил і знань на це.
Ще одним спосіб набратися досвіду на роботі - це знайти наставника. Вони завжди можуть поділитися з вами своїм досвідом і поглядами. Завдяки наставнику ви можете налагодити ділові контакти, які з часом можуть вам знадобитися.
Не забувайте при цьому здобувати освіту - дивіться інтерв’ю з професіоналами з вашої галузі. Дуже часто саме вони допомагають впроваджувати нові технології чи методики. У них ви зможете почекрпнути багато чого нового.
Потребуй від керівництва оцінку ваших дій. Вона необхідна для самоаналізу. Ви можете мати самостійну думку щодо вашого рівня досвіду, але тільки керівник може оцінити вас точно і чітко на основі ваших результатів. Будьте певні, їх він пам’ятає!
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?