UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. Кар'єра
  5. Як набратися досвіду роботи?

Як набратися досвіду роботи?

21.04.2019 710Автор: Лоліта Платошкіна
Як набратися досвіду роботи?

Як набратися досвіду роботи?

21.04.2019     710Автор: 

Кому зі здобувачів роботодавець вітдасть свою перевагу при пошуку роботи? Відповідь відома всім - претенденту з досвідом роботи. Але як отримати досвід, чякщо без нього не беруть на роботу, або беруть на незначну посаду? Відповідь ви знайдете у цій статті. Jobs.ua підготували для вас декілька простих секретів щодо способів отримання досвіду роботи.

Досвід роботи та кваліфікованість спеціаліста - це, справді, єдині критерії за якими роботодавець обирає в компанію спеціаліста. Тому дуже важливо підвищувати постійно свою кваліфікованість та шукати усілякі способи отримати досвід роботи з певних навичок.

Як отримати досвід роботи?

Отже, якщо ви відчуваєте, що ви потребуєте в досвіді роботи, то треба діяти вже зараз, не відкладаючи свого часу. Нижче приведені декілька простих секретів допоможуть вам.

Отримати певний професійний досвід допоможе вам відвідування тренінгів. Витратьте трохи часу і знайдіть якісні освітні програми з гарною репутацією. Це дасть вам багато корисних знань, які ви зможете далі використовувати у роботі та повсякденному житті, практичного досвіду.

Досвід роботи ви також можете отримати і на своїй роботі. Якщо дло цього вам ще не доводилось працювати над якимись завданнями, то можете спробувати взяти ініціативу в свої руки. Подивіться уважно чи можете ви взяти на себе додаткові обов’язки та чи вистачить у вас сил і знань на це.

Ще одним спосіб набратися досвіду на роботі - це знайти наставника. Вони завжди можуть поділитися з вами своїм досвідом і поглядами. Завдяки наставнику ви можете налагодити ділові контакти, які з часом можуть вам знадобитися.

Не забувайте при цьому здобувати освіту - дивіться інтерв’ю з професіоналами з вашої галузі. Дуже часто саме вони допомагають впроваджувати нові технології чи методики. У них ви зможете почекрпнути багато чого нового.

Потребуй від керівництва оцінку ваших дій. Вона необхідна для самоаналізу. Ви можете мати самостійну думку щодо вашого рівня досвіду, але тільки керівник може оцінити вас точно і чітко на основі ваших результатів. Будьте певні, їх він пам’ятає!

Читайте також


Часто шукають

↑ Вгору