Співбесіда - ділова зустріч, на якій роботодавець підбирає відповідного спеціаліста в компанію. Це досить відповідальна справа, бо за одну зустріч роботодавцю необхідно познайомитись зі здобувачем, як з людиною, оцінити його професійні здібності, дізнатися про головні якості. Тим паче, що на день роботодавець проводить таких співбесід досить багато та одразу сформувати якесь ставлення до пошуковця. Якщо вам сподобався спеціаліст на співбесіді та ви відчуваєте, що ця людина підходить на посаду в вашій компанії, то тримайте її обома руками та дайте їй зрозуміти, що ви цілком зацікавлені нею.
Якщо вам припав до душі кандидат на вашу вакансію, то вам слід делікатно влаштовувати з ним переговори щодо запрошення на роботу, бо надмірна зацікавленість та поспішність може його налякати чи відвернути. Чим можна зацікавити та не втратити кандидата на вакансію?
Заробітна плата - один із найголовніших критеріїв за яким здобувачі роблять своє остаточне рішення щодо того чи іншого роботодавця. Саме тому, дізнавшись запитувану суму кандидата, можете формувати свою пропозицію. Дізнатися можна досить просто - подивившись резюме спеціаліста на сайті чи відправлене вам на пошту. Таким чином ви будете мати вже якесь уявлення щодо запитів цього здобувача та оцінювати ваші фінансові можливості.
Якщо не хочете втратити кандидата на вакансію, то ще до співбесіди підготуйте перелік переваг вашої компанії та співпраці з вами. Сюди можуть входити різноманітні плюшки, які притаманні лише вашій компанії: настільні ігри в офісі, бізнес-ланчі за рахунок компанії, оплачувані курси та конференції та ще багато чого. Обов’язково згадайте ці переваги на співбесіді. Це підвищить ваш рейтинг та зацікавить спеціалістів.
Ще одна вагома причина, яка допоможе не втратити кандидата на вакансію - зручний соціальний пакет, який шукають всі здобувачі. Насправді, знайти ідеальний соціальний пакет від роботодавця, щоб відповідав всім вашим потребам та параметрам комфорту досить важко. Але якщо найголовніші критерії довести до ідеалу - оплачувальні лікарняні, оплачувана відпустка та ще багато іншого. Будьте впевнені, наявність зручного соцпакета говорить багато про турботу роботодавця щодо своїх підлеглих.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.