Як тільки в компанії з’являється новий робітник, то він з самого початку вмотивований приходити на роботу вчасно. Але рутинні повсякденні задачі втомлюють спеціаліста та примушують лінуватися та запізнюватися на роботу. Якщо роботодавець не ставить вчасний прихід на роботу за обов’язкове правило, то рано чи пізно це питання постає гостро. Тому вихід - одразу встановлювати правила в компанії, порушення яких веде до відповідальностей та покарань.
Досвідчений роботодавець напевно виробив вже свою методику покарання та заохочення, яка працює відмінно. Але якщо ви тільки вивчаєте на практиці роботу методик заохочення та покарання, то саме в сьогоднішній статті дізнаєтесь, які будуть працювати найбільш ефективно.
Штрафи за запізнення завжди працюють відмінно. Якщо ви з самого початку встановили подібне покарання, то валюта може бути різною. Це може бути як фінансовий штраф в загальну скарбничку компанії чи трудова допомога. Наприклад, прибирання в кабінеті. Краще з подібними штрафами ознайомити співробітників ще в перший день роботи. До речі, одразу продумайте відповідальних. Можливо це будете ви, тоді вам потрібно принципово приходити вчасно та не запізнюватись. Ви також можете встановити спеціальну програму, яка буде відстежувати роботу колективу та кожного окремого працівника.
Ще однією мотивацією до вчасного приходу можуть стати щоденні наради або мітинги, відвідування яких обов’язкове. Назначте дні та час зустрічей. Це забезпечить вам вчасний прихід колег.
Не забувайте, що власний приклад теж працює відмінно. Підтримайте власний колектив власними вчасними приходами і це підштовхне колектив не відставати від свого лідера.
Найкращим способом вирішити проблему запізнень з колективом «без бою» та додаткових фінансових витрат - це, звісно, домовитись про відпрацювання тих годин, які ви запізнились. Ви можете встановити відпрацювання як в той самий день, так і за домовленістю, але для цього необхідно заздалегідь обговорити коли ви і скільки відпрацюєте.
Привчайте колег до вчасного приходу на роботу та вмійте їх на це вмотивувати.
З’ясовуємо разом з Jobs.ua, які бізнес-ідеї можна розвивати в 2025 році з активним використанням ШІ.
На заміну старій філософії work-life balance приходить нова концепція, work-life blend. Розбираємося разом із Jobs.ua, що за новий тренд з’явився в світі праці.
У вашому оточенні є люди, які говорять так швидко і нерозбірливо, що нічого не збагнеш? Але навіть такі люди можуть заговорити чітко і переконливо, якщо скористаються добіркою чудових вправ для дикції, які підготував Jobs.ua.
Ви знали, що один цікавий тест на визначення профпридатності допоміг незвичайному в’язню втекти з в’язниці? Поговоримо про це в статті, а також з’ясуємо, які популярні тести стануть орієнтиром у визначенні ваших сильних сторін і вибору професійної кар’єри.
Портал з працевлаштування і пошуку роботи Jobs.ua поставив низку питань штучному інтелекту Grok від X, щоб дізнатися, що думає цей ШІ про перспективи такої цікавої, потрібної і важливої в літературному світі професії, як літературний агент.