Як тільки в компанії з’являється новий робітник, то він з самого початку вмотивований приходити на роботу вчасно. Але рутинні повсякденні задачі втомлюють спеціаліста та примушують лінуватися та запізнюватися на роботу. Якщо роботодавець не ставить вчасний прихід на роботу за обов’язкове правило, то рано чи пізно це питання постає гостро. Тому вихід - одразу встановлювати правила в компанії, порушення яких веде до відповідальностей та покарань.
Досвідчений роботодавець напевно виробив вже свою методику покарання та заохочення, яка працює відмінно. Але якщо ви тільки вивчаєте на практиці роботу методик заохочення та покарання, то саме в сьогоднішній статті дізнаєтесь, які будуть працювати найбільш ефективно.
Штрафи за запізнення завжди працюють відмінно. Якщо ви з самого початку встановили подібне покарання, то валюта може бути різною. Це може бути як фінансовий штраф в загальну скарбничку компанії чи трудова допомога. Наприклад, прибирання в кабінеті. Краще з подібними штрафами ознайомити співробітників ще в перший день роботи. До речі, одразу продумайте відповідальних. Можливо це будете ви, тоді вам потрібно принципово приходити вчасно та не запізнюватись. Ви також можете встановити спеціальну програму, яка буде відстежувати роботу колективу та кожного окремого працівника.
Ще однією мотивацією до вчасного приходу можуть стати щоденні наради або мітинги, відвідування яких обов’язкове. Назначте дні та час зустрічей. Це забезпечить вам вчасний прихід колег.
Не забувайте, що власний приклад теж працює відмінно. Підтримайте власний колектив власними вчасними приходами і це підштовхне колектив не відставати від свого лідера.
Найкращим способом вирішити проблему запізнень з колективом «без бою» та додаткових фінансових витрат - це, звісно, домовитись про відпрацювання тих годин, які ви запізнились. Ви можете встановити відпрацювання як в той самий день, так і за домовленістю, але для цього необхідно заздалегідь обговорити коли ви і скільки відпрацюєте.
Привчайте колег до вчасного приходу на роботу та вмійте їх на це вмотивувати.
Не кожну роботу можна виконувати механічно й рутинно, не піклуючись про мотивацію, натхнення й інші високі матерії. Як діяти в ситуації, коли дійсно зник інтерес до роботи? З’ясовуємо, як підвищити мотивацію, щоб ваша професійна діяльність отримала «друге дихання».
Недавнє комплексне дослідження, яке здійснила низка університетів з усього світу, виявила цікаву річ: зв’язок між генами людини, її здоров’ям і вмінням заробляти гроші. Розбираємося разом із Jobs.ua, в чому полягає суть дослідження, і яке значення воно має для кожного з нас.
Знайти ідеального працівника на важливу посаду не так уже й складно. А от переконати його пристати на вашу пропозицію — ще той квест. В цій статті вчимося ставити правильні, коректні питання кандидату, щоб він погодився на вашу пропозицію.
Ох уже ця англійська! Куди не глянь, в сучасному світі без неї не обійтися. І поки друзі та колеги вільно — чи майже вільно — знають цю прекрасну мову, ви ніяк не зберетеся її вивчити. Знайомо? Якщо так, Jobs.ua пропонує розглянути найпоширеніші проблеми, чому ми кидаємо вчити англійську на пів дорозі.
Світовий ринок праці намагається встигати за новітніми трендами, хоча в наш час все змінюється з блискавичною швидкістю. Та все ж спробуємо окреслити ключові тренди 2025-го року, які впливатимуть на робочі місця в усіх куточках світу.