Підприємливі і кмітливі американці, які перейшли на віддалену роботу, примудряються суміщати кілька робіт одночасно, через що їхні прибутки значно виросли. А чому б і не поєднувати дві роботи, якщо є така можливість? Про переваги такої діяльності, її вигоди і деякі лайфхаки – дізнайтеся разом із Jobs.ua.
В статті The Wall Street Journal, в якій розповідається про це явище, зазначається, що ці люди змогли придбати собі все – від дорогої обручки до спорткара. Вони погасили кредити і не вбачають сенсу в тому, щоб будувати кар’єру в певній компанії. А навіщо, якщо за певної спритності і креативності можна суміщати дві роботи? І, відповідно, отримувати вдвічі, а то й втричі більше прибутків за той самий проміжок часу.
Чому їм так легко вдається суміщати кілька робіт? І що про це думають їхні роботодавці? А нічого роботодавці не думають, бо просто не знають про це (хоча випадки викриття, звісно, були). Кілька підприємливих ІТ-спеціалістів навіть розробили навесні 2021-го року сайт, в якому розповідають про свій досвід, тобто як вдало поєднувати дві роботи на дистанційці.
«А чому б і не спробувати? – міркують про себе такі люди. – Адже значно менше контролю з боку начальства». І це дійсно так: в офісі складно суміщати кілька робіт одразу, адже це доволі швидко виявив би хтось із співробітників. А вдома – запросто. Тільки для цієї справи знадобиться два комп’ютери, щоб додатки, які стежать за вашим робочим часом, не фіксували на одному комп’ютері сторонню діяльність.
Звичайно ж, фінансова сторона. За той самий робочий час ви встигаєте працювати на два боки, значить, і в фінансовому плані виграєте вдвічі більше; досвіду напрацьовуєте також більше, і список виконаних проектів швидше поповнюється; відпустку на одній роботі можете використати для того, щоб взяти «жирне» замовлення на іншій. А відпочинок компенсувати собі насиченими вікендами з друзями чи сім’єю.
Звісно, добре доведеться тим людям, в кого на віддаленій роботі не так багато обов’язків, і в них багато вільного часу для другої роботи. А в кого доволі напружений графік, доведеться робити його ще напруженішим. Це виснажує і може відбирати час в сну, відпочинку, ваших улюблених занять. В сім’ї, зрештою. Тому добре зважте, чи зможете «розриватися» на два боки. Та й іноді вам доведеться попрацювати значно більше, адже в процесі будь-якої роботи можуть виникнути неочікувані моменти, і над їхнім вирішенням доведеться потрудитися в післяробочий час.
Якщо ви прийняли таке рішення – попрацювати ще на одного роботодавця, перебуваючи на віддаленій роботі, скористайтеся наведеними нижче порадами:
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».
Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?