UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Особисті якості на роботі
 5. Як підвищити продуктивність на роботі

Як підвищити продуктивність на роботі

21.08.2019 481Автор: Лоліта Платошкіна
Як підвищити продуктивність на роботі

Як підвищити продуктивність на роботі

21.08.2019     481Автор: 

Продуктивність на роботі - єдиний показник ефективності спеціаліста. Продуктивність може бути підрахована завдяки аналізу та підрахункам як керівника, так і самим спеціалістом. Спеціаліст здатен підраховувати свою продуктивність хоч кожного дня, покладаючись на кількість виконаних завдань та їх якість. Відчуваєте, що продуктивність падає, та згасає запал на роботу? Шукайте способи підвищити свою продуктивність на робочому місці.

Способи покращити свою продуктивність на роботі

Перш за все, кожний молодий спеціаліст повинен навчитися розраховувати свій час, щоб мати відмінну продуктивність на робочому місці. Це досить цінне уміння, завдяки якому ви можете скласти свій особистий розклад, де кожна година буде розписана та працювати на ваш результат. Якщо потрібно, виставте дедлайни на кожне завдання. Тоді ви зможете не тільки володіти своїм часом, але й кількістю зроблених завдань.

Психологи також дають професійні рекомендації. Коли беретесь за нове завдання чи проєкт, намагайтесь виконати спочатку великі чи важкі завдання, а вже потім переходьте до незначних, чи тих, в легкість виконання яких ви вірите.

Продуктивність на роботі кожного члена колективу підвищується в рази, коли керівник визначає командну роботу - основною формою співпраці, де загальна робота чи результат залежить від кожного. До речі, саме командна робота виховує в спеціалісті не тільки професійні, але й особисті якості.

Хочеться також виокремити ще одну пораду - майте відпрацьовані звички, які оптимізують і спростять вашу роботу. Як правило, це та діяльність, яку можна автоматизувати чи поставити на автомат. Можливо така діяльність буде досить монотонною, але виконуватись буде швидко, чітко, просто, без роздумів та розумових навантажень.

Якщо хочете бути продуктивним, вмійте полишити всі робочі справи на роботі. Мозку також потрібне розвантаження.Чим краще ви відпочиваєте, не думаючи про роботу та не звертаючись до неї на відпочинку, тим простіше і жаданіше проходить кожен робочий день вашої праці.

Поринаючи у роботу, не забувайте виділити трохи часу ще є для аналізу своєї праці. Це часто допомагає знайти свої помилки та стати більш результативним.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору