Продуктивність на роботі - єдиний показник ефективності спеціаліста. Продуктивність може бути підрахована завдяки аналізу та підрахункам як керівника, так і самим спеціалістом. Спеціаліст здатен підраховувати свою продуктивність хоч кожного дня, покладаючись на кількість виконаних завдань та їх якість. Відчуваєте, що продуктивність падає, та згасає запал на роботу? Шукайте способи підвищити свою продуктивність на робочому місці.
Перш за все, кожний молодий спеціаліст повинен навчитися розраховувати свій час, щоб мати відмінну продуктивність на робочому місці. Це досить цінне уміння, завдяки якому ви можете скласти свій особистий розклад, де кожна година буде розписана та працювати на ваш результат. Якщо потрібно, виставте дедлайни на кожне завдання. Тоді ви зможете не тільки володіти своїм часом, але й кількістю зроблених завдань.
Психологи також дають професійні рекомендації. Коли беретесь за нове завдання чи проєкт, намагайтесь виконати спочатку великі чи важкі завдання, а вже потім переходьте до незначних, чи тих, в легкість виконання яких ви вірите.
Продуктивність на роботі кожного члена колективу підвищується в рази, коли керівник визначає командну роботу - основною формою співпраці, де загальна робота чи результат залежить від кожного. До речі, саме командна робота виховує в спеціалісті не тільки професійні, але й особисті якості.
Хочеться також виокремити ще одну пораду - майте відпрацьовані звички, які оптимізують і спростять вашу роботу. Як правило, це та діяльність, яку можна автоматизувати чи поставити на автомат. Можливо така діяльність буде досить монотонною, але виконуватись буде швидко, чітко, просто, без роздумів та розумових навантажень.
Якщо хочете бути продуктивним, вмійте полишити всі робочі справи на роботі. Мозку також потрібне розвантаження.Чим краще ви відпочиваєте, не думаючи про роботу та не звертаючись до неї на відпочинку, тим простіше і жаданіше проходить кожен робочий день вашої праці.
Поринаючи у роботу, не забувайте виділити трохи часу ще є для аналізу своєї праці. Це часто допомагає знайти свої помилки та стати більш результативним.
Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».
Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.
В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.
Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.
Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».