UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Знай свої права
 5. Як пережити карантин, якщо немає роботи

Як пережити карантин, якщо немає роботи

21.03.2020 730
Як пережити карантин, якщо немає роботи

Як пережити карантин, якщо немає роботи

21.03.2020     730

Маєте робочу спеціальність і тому не можете працювати віддалено? Або ваша компанія припинила діяльність? Чи може ви якраз знаходились у пошуку нової роботи, коли було введено карантин?

Є рішення для тих, хто опинився у скрутному фінансовому становищі через відсутність працевлаштування.
17.03.2020 в Україні прийнято закон №530-IX, згідно з яким протягом найближчих днів мають відбутися такі зміни в законодавстві, що дадуть можливість безробітним:

 • отримати статус безробітного з першого дня після подання заяви;
 • отримати призначення допомоги по безробіттю з першого дня після реєстрації.

Зазначимо, що допомога по безробіттю має виплачуватись не рідше ніж два рази на місяць і лише за згодою безробітного - один раз на місяць. Тобто вже через два тижні після призначення допомоги ви можете одержати кошти для існування.
До речі, ви маєте змогу стати на облік навіть тоді, коли карантин змушує вас залишатись не за місцем постійного проживання.

Зверніть увагу, що під час вашого перебування на обліку в центрі зайнятості, ви не лише очікуєте допомогу від держави, а й самі повинні активно підшукувати роботу. На сторінках порталу Jobs.ua ви зможете знайти багато порад для цього, наприклад, що робити, якщо шукаєте роботу за спеціальністю, а без досвіду не беруть або як шукати роботу в умовах карантину.

Читайте також

 • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

  Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

 • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

  Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

 • Як спорт сприяє кар'єрі21 грудень, 2023

  Спостереження доводять, що спортивні люди витривалі та цілеспрямовані, саме тому вони віддадуть перевагу при прийомі на роботу співробітникам, які мають в інтересах спорт. А психологи стверджують, що заняття спортом не лише сприяють фізичному здоров’ю, а й поліпшенню душевного та психологічного стану. Пропонуємо і вам ознайомитись із цими очевидними фактами в цій статті на Jobs.ua і віддати перевагу фізичним вправам.

 • Як правильно написати лист-пояснення19 грудень, 2023

  Скласти лист-пояснення про власну відсутність на робочому місці чи порушення певних робочих режимів не так уже і складно. Обов’язково скористайтесь зазначеними в цій статті порадами.


↑ Вгору