Маєте робочу спеціальність і тому не можете працювати віддалено? Або ваша компанія припинила діяльність? Чи може ви якраз знаходились у пошуку нової роботи, коли було введено карантин?
Є рішення для тих, хто опинився у скрутному фінансовому становищі через відсутність працевлаштування.
17.03.2020 в Україні прийнято закон №530-IX, згідно з яким протягом найближчих днів мають відбутися такі зміни в законодавстві, що дадуть можливість безробітним:
Зазначимо, що допомога по безробіттю має виплачуватись не рідше ніж два рази на місяць і лише за згодою безробітного - один раз на місяць. Тобто вже через два тижні після призначення допомоги ви можете одержати кошти для існування.
До речі, ви маєте змогу стати на облік навіть тоді, коли карантин змушує вас залишатись не за місцем постійного проживання.
Зверніть увагу, що під час вашого перебування на обліку в центрі зайнятості, ви не лише очікуєте допомогу від держави, а й самі повинні активно підшукувати роботу. На сторінках порталу Jobs.ua ви зможете знайти багато порад для цього, наприклад, що робити, якщо шукаєте роботу за спеціальністю, а без досвіду не беруть або як шукати роботу в умовах карантину.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?