Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Шукачу
 4. Знай свої права
 5. Як пережити карантин, якщо немає роботи

Як пережити карантин, якщо немає роботи

21.03.2020 338
Як пережити карантин, якщо немає роботи

Як пережити карантин, якщо немає роботи

21.03.2020     338

Маєте робочу спеціальність і тому не можете працювати віддалено? Або ваша компанія припинила діяльність? Чи може ви якраз знаходились у пошуку нової роботи, коли було введено карантин?

Є рішення для тих, хто опинився у скрутному фінансовому становищі через відсутність працевлаштування.
17.03.2020 в Україні прийнято закон №530-IX, згідно з яким протягом найближчих днів мають відбутися такі зміни в законодавстві, що дадуть можливість безробітним:

 • отримати статус безробітного з першого дня після подання заяви;
 • отримати призначення допомоги по безробіттю з першого дня після реєстрації.

Зазначимо, що допомога по безробіттю має виплачуватись не рідше ніж два рази на місяць і лише за згодою безробітного - один раз на місяць. Тобто вже через два тижні після призначення допомоги ви можете одержати кошти для існування.
До речі, ви маєте змогу стати на облік навіть тоді, коли карантин змушує вас залишатись не за місцем постійного проживання.

Зверніть увагу, що під час вашого перебування на обліку в центрі зайнятості, ви не лише очікуєте допомогу від держави, а й самі повинні активно підшукувати роботу. На сторінках порталу Jobs.ua ви зможете знайти багато порад для цього, наприклад, що робити, якщо шукаєте роботу за спеціальністю, а без досвіду не беруть або як шукати роботу в умовах карантину.

Читайте також

 • Саморозвиток. Чому не треба працювати більше?31 березень, 2020

  Коли спалах коронавірусу піде на спад і скасують карантинні заходи, ми всі повернемося до звичайного життя, більшість з нас з головою зануряться в роботу (деякі й зараз так працюють). Оскільки ми живемо в такий час, коли всі прагнуть починати трудовий день раніше, закінчувати пізніше, використовувати для роботи будь-яку вільну хвилину. Навіть закінчивши роботу, дуже часто думками ми все ще працюємо.

 • Новий законопроект: карантинні норми податків та графіки робіт для українців30 березень, 2020

  У законопроекті зміни, які треба застосувати до наступних аспектів економіки України

 • Як зберегти ефективність працюючи віддалено30 березень, 2020

  Мрієте про віддалену роботу? Міркуєте, як було б здорово організувати особистий улюблений офіс, не виходячи з дому? Без сумніву, у цьому можна знайти масу переваг. Робота на відстані стає все більш популярною

 • Оптимізація робочого часу: як працювати краще за менший час30 березень, 2020

  Одним із секретів процвітання бізнесу (підприємництва) є використання прихованих потенціалів, наприклад, раціональний розподіл робочого часу та його оптимізація. Кожна компанія ставить собі за мету отримання максимального прибутку. У зв'язку з цим витрати на його досягнення напряму залежать від продуктивності праці співробітників

 • Пропозиції роботи, від яких потрібно відмовитись30 березень, 2020

  Пошук роботи — непростий процес, який вимагає багато сил, часу і ресурсів. Знайшовши цікаві вакансії, шукач найчастіше починає поспіхом розсилати резюме, а отримавши запрошення на зустріч, нерідко готовий співпрацювати практично на будь-яких умовах. Вірогідність такого фіналу збільшується пропорційно кількості тижнів зі статусом безробітного

↑ Вгору