UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Цікаво про бізнес
  4. Секрети успіху великих компаній
  5. Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

26.02.2021 631
Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

Як це – працювати в Google: підбірка цікавих фактів

26.02.2021     631

Українським компаніям варто було б переймати світовий досвід. Компанії, які досягнули за останні десятиліття небачених висот, можуть навчити багатьом цікавим речам. Jobs.ua підібрав цікаві факти про те, як це – працювати в одній з найвідоміших ІТ-компаній світу.

Google народився в лабораторії Стенфордського університету

Компанія не лише зародилася в лабораторії одного з провідних вузів Сполучених Штатів, а й, по великому рахунку, нею залишилася. Бо що відрізняє лабораторії найкращих вузів США? Це сміливість в експериментах, незалежність мислення, постійна зацікавленість в розвитку і мрії про польоти на Місяць. А науково-дослідницькі лабораторії Стенфорда вважаються одними з найкращих в світі.

В Google працюють ґуґлери

Ґуґлери – це так звані «інтелектуальні креативщики». Якщо ви любите і вмієте ризикувати, впевнені в собі і своїх вміннях, ваша самодисципліна прокачана до захмарних висот, ви просто випромінюєте творчу енергію, а також володієте практичним підходом і розвиненою бізнес-інтуїцією… можливо, ви теж ґуґлер? В будь-якому разі, якщо ви відчуваєте в собі сили змінювати світ, а також непогано володієте англійською, подавайте заявку в цю компанію – тут люблять креативних та всебічно розвинених особистостей.

Управління середовищем, а не людьми

В Google створюють потрібне середовище для людей, а робочий процес вже вибудовується сам по собі. Ну як сам по собі? Командам ґуґлерів ставляться завдання, і всі разом працюють на досягнення цілі. А найкращі управлінці – це такі управлінці, яких не видно і не чути, хіба не так? А творчі і талановиті люди найкраще працюють тоді, коли начальство їм не заважає.

Внутрішня пристрасть і зацікавленість

Щоб працювати над великими звершеннями – а в Google ставлять перед собою тільки грандіозні цілі – у вас повинен горіти внутрішній вогонь. Той самий вогонь, який дозволяє з великою пристрастю віддаватися роботі. В Google працюють такі люди, з якими нескучно потеревенити біля кулера або згаяти за цікавою бесідою час, очікуючи на свій авіарейс.

Різносторонні інтереси – шлях до інсайтів

Працівники Google – дуже різні люди. І це дуже добре, бо зіткнення різних поглядів породжує несподівані інсайти, а одностайність в поглядах і мисленні не настільки продуктивна, якщо ви хочете щодня змінювати світ.

Офісній дружбі – ні!

В Google несхвально ставляться до того, щоб працівники приводили в офіс своїх знайомих чи друзів. Це може зашкодити роботі, бо друзям хочеться зробити поблажку, можливо, закрити очі на якісь промахи і т.д.

Інженери – основні працівники Google

Творці компанії навчалися на інженерних спеціальностях. Половину компанії теж складають інженери. По факту виходить, що одні талановиті інженери наймають на роботу інших талановитих інженерів. А все тому, що інженери – це такі люди, які будь-який геніальний план швиденько спустять на землю і розберуть на найдрібніші складові. А коли зберуть все наново, в світі з’явиться ще один інноваційний продукт.

Читайте також

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

↑ Вгору