UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Методи управління персоналом
  5. Як зберегти бізнес під час війни

Як зберегти бізнес під час війни

21.04.2022 498Автор: Лоліта Платошкіна
Як зберегти бізнес під час війни

Як зберегти бізнес під час війни

21.04.2022     498Автор: 

Малий та середній бізнес, підприємці першими несуть економічні та фінансові втрати під час воєнного положення, адже більшість з них зазнали вимушених кадрових змін, переформатувань робочих процесів, оптимізації роботи в непростих обставинах, прибуткових втрат. Тому зберегти на плаву бізнес під час війни намагається кожний підприємець. Jobs.ua має доцільні поради, як втримати бізнес на плаву для власників малого та середнього бізнесу.

Налаштування робочих процесів

Збереження бізнесу під час війни має велике значення не тільки для самих підприємців, а й для підтримки самої країни, тим самим забезпечуючи грошовий обіг. Налаштування робочих процесів самим керівником компанії або адміністрацією - перший крок на шляху збереження бізнесу під час війни та багато чого залежить від його бажання, енергійності, налаштованості.

Збережіть команду

Правильно кажуть, що компанія - це перш за все люди. Тому, в якомусь сенсі, зберегти бізнес значить зберегти команду. Неможливо під час війни обійтись без втрат робітників, адже є ті хто, евакуювався, покинув країну чи місто, записався волонтером, добровольцем чи в тероборону. Проте це зовсім не значить, що їх потрібно звільняти чи видаляти з контактів. В будь-якому разі, підтримуйте з кожним членом команди спілкування та ситуацію в його сім’ї. Якщо потрібно складіть персональні дистанційні графіки роботи кожного.

Оптимізуйте роботу

Швидко й грамотно оптимізуйте роботу колективу та всіх процесів, розподіліть ресурси. Для цього складіть спеціальні інструкції для кожного спеціаліста, щоб підпорядкувати його фронт діяльності та обов’язки. Не забудьте налагодити всі дистанційні процеси: надання відповідних доступів, створення необхідних чатів спілкування, програм та перевірка робочих пошт тощо.

Знайдіть нові можливості

Відшукайте нові ресурси, які можна використати в нових обставинах. Для когось це буде нові знайомства, що відкриють нові можливості, а для когось це нові ідеї, що допоможуть вчасно змінити напрям бізнесу чи навіть переорієнтація. Багато компаній під час війни переорієнтувались в волонтерські організації, щоб приносити більше користі та мати власний прибуток.

Підтримка підприємців державою

Враховуючи складні умови та обставини Уряд держави створив певні програми та гаранти, які допоможуть українським бізнесам втриматися на плаву у воєнні часи та продовжити діяльність після перемоги. Ось деякі з них, що мають користь для підприємців:

1. Виплати роботодавцям 6500 гривень за кожного працевлаштованого вимушеного переселенця.

2. Зниження податків для бізнесів та запровадження кредитів під 0%

3. Можливість евакуації підприємств із зони бойових дій.

4. Разова нецільова благодійна допомога зі сторони роботодавця на підтримку працівників.

5. Можливість не сплачувати ЄСВ підприємцями з 1 березня до припинення воєнного стану в Україні та протягом дванадцяти місяців після припинення, або скасування воєнного стану.

Ви також можете ознайомитись із внесеними змінами в Закон України щодо нарахування, обчислення, сплачування ЄСВ під час воєнного стану.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору