UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Методи управління персоналом
  5. Як зберегти бізнес під час війни

Як зберегти бізнес під час війни

21.04.2022 505Автор: Лоліта Платошкіна
Як зберегти бізнес під час війни

Як зберегти бізнес під час війни

21.04.2022     505Автор: 

Малий та середній бізнес, підприємці першими несуть економічні та фінансові втрати під час воєнного положення, адже більшість з них зазнали вимушених кадрових змін, переформатувань робочих процесів, оптимізації роботи в непростих обставинах, прибуткових втрат. Тому зберегти на плаву бізнес під час війни намагається кожний підприємець. Jobs.ua має доцільні поради, як втримати бізнес на плаву для власників малого та середнього бізнесу.

Налаштування робочих процесів

Збереження бізнесу під час війни має велике значення не тільки для самих підприємців, а й для підтримки самої країни, тим самим забезпечуючи грошовий обіг. Налаштування робочих процесів самим керівником компанії або адміністрацією - перший крок на шляху збереження бізнесу під час війни та багато чого залежить від його бажання, енергійності, налаштованості.

Збережіть команду

Правильно кажуть, що компанія - це перш за все люди. Тому, в якомусь сенсі, зберегти бізнес значить зберегти команду. Неможливо під час війни обійтись без втрат робітників, адже є ті хто, евакуювався, покинув країну чи місто, записався волонтером, добровольцем чи в тероборону. Проте це зовсім не значить, що їх потрібно звільняти чи видаляти з контактів. В будь-якому разі, підтримуйте з кожним членом команди спілкування та ситуацію в його сім’ї. Якщо потрібно складіть персональні дистанційні графіки роботи кожного.

Оптимізуйте роботу

Швидко й грамотно оптимізуйте роботу колективу та всіх процесів, розподіліть ресурси. Для цього складіть спеціальні інструкції для кожного спеціаліста, щоб підпорядкувати його фронт діяльності та обов’язки. Не забудьте налагодити всі дистанційні процеси: надання відповідних доступів, створення необхідних чатів спілкування, програм та перевірка робочих пошт тощо.

Знайдіть нові можливості

Відшукайте нові ресурси, які можна використати в нових обставинах. Для когось це буде нові знайомства, що відкриють нові можливості, а для когось це нові ідеї, що допоможуть вчасно змінити напрям бізнесу чи навіть переорієнтація. Багато компаній під час війни переорієнтувались в волонтерські організації, щоб приносити більше користі та мати власний прибуток.

Підтримка підприємців державою

Враховуючи складні умови та обставини Уряд держави створив певні програми та гаранти, які допоможуть українським бізнесам втриматися на плаву у воєнні часи та продовжити діяльність після перемоги. Ось деякі з них, що мають користь для підприємців:

1. Виплати роботодавцям 6500 гривень за кожного працевлаштованого вимушеного переселенця.

2. Зниження податків для бізнесів та запровадження кредитів під 0%

3. Можливість евакуації підприємств із зони бойових дій.

4. Разова нецільова благодійна допомога зі сторони роботодавця на підтримку працівників.

5. Можливість не сплачувати ЄСВ підприємцями з 1 березня до припинення воєнного стану в Україні та протягом дванадцяти місяців після припинення, або скасування воєнного стану.

Ви також можете ознайомитись із внесеними змінами в Закон України щодо нарахування, обчислення, сплачування ЄСВ під час воєнного стану.

Читайте також

  • Тестові завдання: перевірка здібностей чи час, який витрачено марно?25 грудень, 2024

    Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.


↑ Вгору