Головне завдання роботодавця, який займається пошуком кандидата на вакансію - підібрати відповідного вимогам спеціаліста. Цілком зрозуміло, що при цьому роботодавець намагаєть вибрати найкрощого претендента на цю посаду за наявними уміннями та навичками. Кожен роботодавець має свій перелік вимог до спеціалістів. Він сам може вирішувати, яким здобувачам краще відмовити в вакансії по результатам співбесіди. Саме вони сформували наступний перелік ненадійних спеціалістів, про яких піде мова в цій статті, і не рекомендують брати їх в підлеглі.
Менеджери з персоналу також відмічають, що ознаки ненадійного спеціаліста можна помітити ще на співбесіді, необхідно тільки уважно придивлятися та прислухуватися до здобувача на зустрічі.
Отже, перша явна ознака ненадійного спеціаліста - активна готовність приступити до роботи негайно та нездорова впевненість, що він впорається з обов’язками, які ви запитуєте, досить швидко та легко. Дуже часто подібна самопевненість виливається в нездатність виправдати надії роботодавця. З такими спеціалістами приходиться прощатися ще до завершення випробувального терміну. До того ж, досідчені роботодавці знають, що надмірна праця може не тільки підірвати здоров’є спеціаліста, але й роботу за певним проектом чи завданням.
Ще одна ознака здобувача, якому краще відмовити - відсутність емоційності. Можливо, ви скажете, що в де-яких вакансіях ця риса навіть на руку. Але беземоційність на співбесіді може говорити або про те, що людина схильна до депресій, або про те, що її настрій може залежати від якихось дрібниць, які здатні мінятися досить швидко і часто. В роботі це більше відволікаючий фактор ніж допомогаючий.
Бізнес-експерт - також ознака ненадійного спеціаліста. Всі ми знаємо, що будь-яка людина робить помилки. Інколи до неймовірних правильних рішень призводять навіть помилки чи шлях, яким до цього неходжено. Саме тому експерти, які знають точно, як правильно чи постійно мають поради як повинно бути, можуть бути не надійними.
Наша порада роботодавцям - краще придивляйтесь до здовучів на співбесіді та оцінюйте їх здібності та якості до того, як запросите їх на роботу.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.