За інформацією Jobs.ua, дослідження, що були проведені серед громадян України показали, що більшість опитаних громадян бажають отримувати заробітну платню не менш, ніж 19 000 гривень на місяць. Саме такі гроші вважаються достатніми для «нормального життя» сьогодні в нашій країні.
Дослідження було проведено компанією «Research & Branding Group», а нещодавно, ці показники перевірив один з популярних вітчизняних сайтів з пошуків роботи з відповідною назвою. За даними цих опитувань, більш ніж 20% респондентів показали, що їх зарплатня складає від 7 000 до 10 000 гривень на місяць. Трохи менше респондентів отримують від 10 000 до 13 000 гривень.
Загалом, близько 60% українців, які прийняли участь в опитування отримують заробітки менш ніж 13 000 гривень. У зрівнянні з опитуваннями минулого року, можна побачити зріст відсотку тих українців, що отримують більш ніж 7 000 гривень на місяць. Їх кількість зросла майже на 4%.
Проте, незважаючи на такі «покращення», загальна кількість людей, що незадоволені своєю заробітною платнею залишається майже такою самою, як і рік потому. Близько 93% опитаних залишаються незадоволеними розмірами своїх заробітків. Тих, хто цілком задоволений отриманими грошима нарахували не більш ніж 7%.
Додаткові питання дослідження довели, що 33% українців вважають, що для «нормального життя» їм би вистачало зарплатні від 10 000 до 15 000 гривень. 24% прагнуть заробляти більш ніж 20 000 гривень на місяць: саме така сума вважається ними за гідну оплату праці та такою, яку вистачатиме для фінансування їх життя.
Цікаво, що 15,5% респондентів, що взяли участь в опитуванні, впевнені, що їм вистачить й суми у межах від 5 000 до 10 000 гривень. А, 1,2% взагалі згодні з тим, що сума менш ніж 5 000 гривень спроможна цілком задовольнити їхні життєві потреби.
У той час, коли українці сперечаються у кількості грошей, що потрібні їм для нормалізування життя, ринок праці Великобританії продовжує дивувати незвичними вакансіями. Так, нещодавно там з’явилися вакансії тестувальників елітних будинків.
Одна з відомих компаній панує найняти до роботи від п’яти до десяти працівників роботу яких буде складатиме завдання мешкання в елітних будинках, щоб перевірити наскільки вони зручні перед заселенням до них замовників. Кожен з цих працівників має перевірити від 10 до 15 будинків, що розташовані по всьому світу. оплата за перевірку кожного будинку складатиме 2 000 фунтів стерлінгів або 2 560 доларів США.
Серед помешкань, що мають пройти таку перевірку справжній замок, розташований у Французькій Рив’єрі, розкішний будинок у Флориді на березі океану та апартаменти загальною площею 4 267 квадратних метрів у місті Сан-Франциско.
Вимоги до кандидатів не такі вже й суворі. Так, шукачі цих вакансій мають не бути засудженими за кримінальні злочини, мати дійсні закордонні паспорти, щоб вільно мандрувати, вміти здійснювати певні перевірки помешкань за короткий час та приділяти увагу дрібницям, мати літературні здібності. Остання вимога обумовлена тим, що працівникам доведеться складати звіти після перевірок помешкань, які мають бути зрозумілими та укладатимуться у не менш ніж 800 слів.
Змінюватися в кращий бік, безперечно, варто. Та чи треба прив’язуватися до конкретної дати — Нового року, понеділка, першого числа? Спробуємо розібратися в цій статті.
В наш час недостатньо просто йти в ногу з часом. Потрібні інновації, щоб досягати успіху в бізнесі чи кар’єрі. А щоб створювати інновації, потрібні люди з інноваційним мисленням. Простіше кажучи, лідери. Розбираємося, як «прокачати» силу людських зв’язків у 2025 році, бо це справжній каталізатор майбутніх здобутків.
Опанування технік саморегуляції, пошук власних ресурсів для відновлення енергії стають справжнім викликом сьогодення. Розвиток таких навичок є критично важливим скілом для підтримки ментального здоров’я. Ми підібрали для вас дієві поради, як підтримати працівників під час кризи.
Робота HR-спеціаліста містить чимало викликів. Трапляється так, що кандидат технічно підкований на всі сто, але із soft skills спостерігаються проблеми. Що треба знати досвідченому HR-фахівцю, щоб коректно відмовити кандидату?
Кандидати не люблять виконувати тестові завдання, факт. Цьому є цілком логічне пояснення: банально витрачений час. Якщо не візьмуть на роботу, цей час буде змарновано. Тож давайте розберемося, тестові завдання це все-таки перевірка здібностей чи безкоштовна праця на недобросовісного роботодавця?