Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Все про роботу
 4. Все про професії
 5. Зарплати в Україні та не тільки

Зарплати в Україні та не тільки

30.10.2019 159Автор: Александр Мавлидинов
Зарплати в Україні та не тільки

Зарплати в Україні та не тільки

30.10.2019     159Автор: 

За інформацією Jobs.ua, дослідження, що були проведені серед громадян України показали, що більшість опитаних громадян бажають отримувати заробітну платню не менш, ніж 19 000 гривень на місяць. Саме такі гроші вважаються достатніми для «нормального життя» сьогодні в нашій країні.

Дослідження було проведено компанією «Research & Branding Group», а нещодавно, ці показники перевірив один з популярних вітчизняних сайтів з пошуків роботи з відповідною назвою. За даними цих опитувань, більш ніж 20% респондентів показали, що їх зарплатня складає від 7 000 до 10 000 гривень на місяць. Трохи менше респондентів отримують від 10 000 до 13 000 гривень.

Загалом, близько 60% українців, які прийняли участь в опитування отримують заробітки менш ніж 13 000 гривень. У зрівнянні з опитуваннями минулого року, можна побачити зріст відсотку тих українців, що отримують більш ніж 7 000 гривень на місяць. Їх кількість зросла майже на 4%.

Проте, незважаючи на такі «покращення», загальна кількість людей, що незадоволені своєю заробітною платнею залишається майже такою самою, як і рік потому. Близько 93% опитаних залишаються незадоволеними розмірами своїх заробітків. Тих, хто цілком задоволений отриманими грошима нарахували не більш ніж 7%.

Додаткові питання дослідження довели, що 33% українців вважають, що для «нормального життя» їм би вистачало зарплатні від 10 000 до 15 000 гривень. 24% прагнуть заробляти більш ніж 20 000 гривень на місяць: саме така сума вважається ними за гідну оплату праці та такою, яку вистачатиме для фінансування їх життя.

Цікаво, що 15,5% респондентів, що взяли участь в опитуванні, впевнені, що їм вистачить й суми у межах від 5 000 до 10 000 гривень. А, 1,2% взагалі згодні з тим, що сума менш ніж 5 000 гривень спроможна цілком задовольнити їхні життєві потреби.

У той час, коли українці сперечаються у кількості грошей, що потрібні їм для нормалізування життя, ринок праці Великобританії продовжує дивувати незвичними вакансіями. Так, нещодавно там з’явилися вакансії тестувальників елітних будинків.

Одна з відомих компаній панує найняти до роботи від п’яти до десяти працівників роботу яких буде складатиме завдання мешкання в елітних будинках, щоб перевірити наскільки вони зручні перед заселенням до них замовників. Кожен з цих працівників має перевірити від 10 до 15 будинків, що розташовані по всьому світу. оплата за перевірку кожного будинку складатиме 2 000 фунтів стерлінгів або 2 560 доларів США.

Серед помешкань, що мають пройти таку перевірку справжній замок, розташований у Французькій Рив’єрі, розкішний будинок у Флориді на березі океану та апартаменти загальною площею 4 267 квадратних метрів у місті Сан-Франциско.

Вимоги до кандидатів не такі вже й суворі. Так, шукачі цих вакансій мають не бути засудженими за кримінальні злочини, мати дійсні закордонні паспорти, щоб вільно мандрувати, вміти здійснювати певні перевірки помешкань за короткий час та приділяти увагу дрібницям, мати літературні здібності. Остання вимога обумовлена тим, що працівникам доведеться складати звіти після перевірок помешкань, які мають бути зрозумілими та укладатимуться у не менш ніж 800 слів.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

Читайте також

 • Процес делегування повноважень: основні помилки14 листопад, 2019

  Кожен член колективу має розуміти, що йому довіряють як спеціалісту й очікують від нього конкретний результат.

 • Чому відмовляють добрим спеціалістам?13 листопад, 2019

  Ми звернулись до українських HR-ів з питанням про причини відмов навіть тим здобувачам, яких можна назвати конкурентними на ринку праці. Відповідь на це питання спробували зазначити загальними пунктами.

 • Професії для дівчат — ТОП найбільш затребуваних, високооплачуваних і цікавих професій13 листопад, 2019

  Пропонуємо звернути увагу на найбільш популярні професії серед сучасних жінок.

 • Світові методики проведення співбесіди12 листопад, 2019

  Співбесіда чи інтерв’ю - серйозний етап підбору спеціаліста в компанію. До нього HR готується досить ретельно: відбирає відповідних вакансії претендентів, вивчає їх професійний досвід, готує сценарій ділової зустрічі. Загалом інтерв’ю проводиться у вільній формі та тільки менеджер з персоналу формує його сценарій. Дуже часто HR-ри запозичують важливі елементи та методи проведення співбесіди з досвіду колег інших країн. Саме про світові методики проведення співбесід сьогодні й піде розмова.

 • Поради що до продуктивної роботи вдома12 листопад, 2019

  Спробуємо розглянути, як зробити працю вдома максимально ефективним трудом

↑ Вгору