UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. На допомогу HR
  5. Збір рекомендацій про кандидата

Збір рекомендацій про кандидата

16.05.2019 357Автор: Лоліта Платошкіна
Збір рекомендацій про кандидата

Збір рекомендацій про кандидата

16.05.2019     357Автор: 

Невід’ємною частиною роботи HR-менеджера при пошуку відповідного кандидата під вакансію є збір інформації про спеціаліста та рекомендацій з минулих міст роботи. Все це допоможе HR-ру зрозуміти на скільки спеціаліст відповідає запиту роботодавця за його професійними властивостями та особистісними. Сьогодні спробуємо розібратись, яким чином менеджеру з персоналу проводити компанію по збору рекомендацій та з якою метою.

Як зібрати рекомендації про кандидата

Для того, щоб зібрати всі данні про кандидата та рекомендації щодо його професійної кваліфікації, менеджер з пошуку персоналу опрацьовує велику кількість каналів, щоб здобути об’ємну потрібну інформацію про спеціаліста. Якщо ви намагаєтесь зібрати рекомендації про кандидата на вакансію, то наступні поради стануть для вас у пригоді.

Задіюйте соціальні мережі, інформація з яких може вам справді розкрити багато чого про здобувача. Багато інформації щодо професійного досвіду спеціаліста зберігає соцмережа LinkedIn. Саме вона й призначена для рекрутинга. Часто спеціалісти публікують окремо в ній ту інформацію, яка не вміщається в резюме чи є менш значищою. Але інколи і вона знадобляється, щоб затвердити де-яку інформацію чи отримати таким чином рекомендації щодо спеціаліста.

Найчастіше роботодавці, вивчаючи кандидата, додаютться до рекомендацій про кандидата від минулих роботодавців. Це досить швидка система перевірки досвіду роботи спецаліста. Достатньо просто зв’язатися з компанією, де спеціаліст працював востаннє і запитати у директора важливі питання щодо потрібного вам спеціаліста. Ще легше, якщо до резюме здобувача додається рекомендаційний лист з даними того, хто цей документ надавав. Тоді ви можете напряму зв’язатися з ним.

Рекомендації щодо певного кандидата ви також можете отримати й від співробітників цього спеціаліста з минулих місць роботи. Знайти їх можна в соціальних мережах в друзях кандидата. Можете пошукати, хто з них працював або працює в тих місцях, які зазначені в резюме спеціаліста. Після чого зв’яжіться з ними і запитайте все необхідне.

Успіху вам з пошуку рекомендацій на здобувачів.

Читайте також

  • Вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!23 грудень, 2024

    Дорогі партнери, колеги, друзі!

    Щиро вітаємо вас із Різдвом Христовим та Новим роком!


  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua23 грудень, 2024

    Шановні клієнти!
    Напередодні нового року пропонуємо знижки на період з 23 грудня по 31 січня.

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.


Часто шукають

↑ Вгору