Основне завдання тайм менеджменту - бути ефективнішим та продуктивнішим, витрачаючи при цьому найменший період часу та зменшуючи рівень стресу. Однак різні методи тайм менеджменту, які ми застосовуємо, обіцяють навчити нас контролювати час і навіть зробити нас щасливими, але чомусь ми тільки ще більше втомлюємося і нервуємо. Чим ефективніше ми намагаємось використати свій час, тим менше у нас його залишається. Досить складні методи та техніки тайм менеджменту виснажують та не дають нам того результату, що ми бажаємо. На відміну від Zen to Done…
Автор каналу про продуктивність Zenhabits - Лео Бабаута, винайшов новий унікальний спосіб “Zen to Done”, що зосереджений на простоті, яка концентрує нас на діях «тут і зараз», а не на самій системі планування, підбору методик, відсічі всіх застарілих звичок на користь тих, що повинні допомогти керувати часом. На його думку, це найпростіший спосіб, що сам по собі не займає багато часу і полягає лише в тому, щоб навчитися відкидати всі зайві непотрібні справи, перешкоди шляхом правильних звичок. Їх не так багато і вони не надто складні, тож запасайтесь ручкою та записничком, щоб зафіксувати все та одразу, щоб не витрачати час на повтори та запам’ятовування. Такий простий спосіб.
Zen to Done має велику кількість переваг, через що подобається кожному, хто дізнався основні переваги, можливості та способи, переваги використання. Дізнаймось, що дає використання ZTD:
Кожну з цих звичок слід вивчати та практикувати по черзі. Зосередьтеся на зміні звички протягом 30 днів, а потім переходьте до наступної. Практикуйте їх у будь-якому порядку, експериментуйте та знайдіть ті, які найкраще поєднуються з вашим стилем роботи.
1. Неприпинне збирання інформації. Намагайтесь робіть корисні записи, як тільки стикаєтесь з новою професійною інформацією. Так ви точно будете впевнені, що вона не пройде повз вас.
2. Обробляйте та відповідайте на всі повідомлення. Перевірте свою пошту три рази на день і не залишайте листи без відповіді.
3. Плануйте. В кінці дня робіть записи та плануйте справи на наступний день. Таким чином ви фіксуєте справи на завтра в пам’яті та готуєте себе до нового дня.
4. Фокусуйте увагу. Зосереджуйтесь на одному завданні, поки його виконуєте.
5. Створюйте прості списки завдань. Не ускладнюйте собі життя складними списками завдань, фокусуйтесь на головних.
6. Організовуйте себе та своє робоче місце. Речі захламлюють не тільки простір, а й голову, організовуйте свій простір та тримайте в чистоті.
7. Переглядайте системи. Переглядайте системи поглядів та методи, підбирайте та відбирайте ті, що не працюють з вами на користь ефективним та зручним для вас.
8. Спрощуйте завдання. Скорочуйте та спрощуйте свої таски, відсікайте зайве, непотрібне.
9. Дотримуйтесь постійного режиму. Встановіть для себе певні щоденні ритуали, які допомагають налаштуватися на роботу, і старайтеся їх підтримувати.
10. Знайдіть таку роботу, в яку закохаєтесь до нестями.
YouTube пропонує безліч можливостей для зростання і заробітку. Але тільки якщо знати, що робити. Нещодавно ми писали, як зацікавити дитину фрилансом, а сьогодні повідаємо корисні поради, як успішно запустити власний YouTube-канал в 2025 році.
Прояви дискримінації на співбесідах зазвичай не вибиваються зі стандартного кола питань. Хоча іноді HR-спеціалісти можуть і здивувати. Сьогодні з’ясовуємо, як відповідати кандидату в подібних ситуаціях.
Ще в часи пандемії фрилансерські заробітки для багатьох українців стали справжнім порятунком. Відтак чимало батьків усвідомили просту істину: потрібно не лише вчити дітей фінансовій грамотності, а й зацікавлювати дитину фрилансом. Як це робити? Детальніше читайте в статті.
Робочі зустрічі не завжди минають ефективно, бажані результати залежать від низки факторів. Чому так відбувається і як цьому запобігти, — читайте в статті.
Насправді це серйозна проблема багатьох людей, тобто вміння працювати з власною агресією. З’ясуємо разом з Jobs.ua, як правильно працювати з агресією і знайти їй краще застосування, аніж ображати одне одного в соцмережах.