UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Виктория (29 жовтень 2009)

Здравствуйте, Меня зовут Виктория, помогите разобраться в моей ситуации. Я проживала в гражданском браке с мужчиной, в октябре 2004 году он развелся с женой , в июне 2005 году договором дарения переоформил однокомнатную квартиру на мое имя прописана я была в этой квартире одна с 2003 года на его имени квартира была оформлена также договором дарения. В августе 2007 году он умер. В сентябре 2008 году его сын подает исковое заявление в суд про то чтобы договор дарения вызнать недействительным и вызнать право властность на квартиру. Меня небело в Киеве, когда приходили повестки и на заседаниях меня небело. Без моего присутствия была назначена посмертно психическая- экспертиза и наложен арест на квартиру. После этого истец не являлся на судебные заседания при этом не давал не какой информации про свои неявки в суд. А на данный момент я нахожусь на больничном и не могу явиться в суд. Один раз по моему заявлению рассмотрения дела перенесли теперь прислали повестку, где по значили, если не явлюсь на заседание рассматривать дело будут без моего присутствия и выносить решения… Помогите и подскажите, что мне делать. За ранее благодарна.

 Переглянути відповідь

Igorrr35 (28 жовтень 2009)

Чи не могли б Ви допомогти в розв'язанні наступної проблеми.. Я сплачув аліменти на утримання дитини від першого шлюбу. Сплачував регулярно. Але в минулому місяці, в зв'язку з кризою, з мною було розірвано трудову угоду.Зараз я безробітний. Компанія розрахувалася зі мною повністю, АЛЕ.. Пізніше я виявив, що з мене було стягнуто аліменти не тільки з заробітньої плати за останній місяць, але з СУМИ ВИХІДНОЇ ДОПОМОГИ, та СУМИ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА НЕВИКОРИСТАНУ ВІДПУСТКУ(12 кал.днів). Існує Постанова КМ №146 від 26.02.1993, та якась стаття в КЗпП, де чітко говориться про те, що з даних видів доходу аліменти НЕ стягуються. Я спробував домовитися з колишньою дружиною про повернення мені незаконно(помилково) перерахованих сум. Вона навідріз відмовилася, мотивуючи це тим, що згідно ст.1215 ЦК, виплачені навіть без достатніх підстав(помилково) суми аліментів не можуть бути витребувані назад,якщо тільки не було підробки документів. Тобто по природі своїй вони є безоплатними(невозвратными). В виконавчій службі району сказали, що вони нічого вдіяти не можуть, Помилка мала місце, але навіть зробити залік цих помилково стягнутих аліментів в рахунок майбутніх платежів не можуть. І що кращим виходом буде заключити мирову угоду з колишнім роботодавцем про повернення мені грошей, і в разі відмови подати на нього в суд з вимогою про повернення суми необгрунтовано знятих аліментів. Існує ще один ньанс: Мене звільнено було по ст.36(ч.1)- за угодою сторін. Було належним чином оформлено угоду, між мною та роботодавцем, в якому прописано всі ньюанси звільнення, в тому числі сума ВИХІДНОЇ ДОПОМОГИ( компенсації за розірвання трудових відносин). Так само сума компенсації фігурує під назвою ВИХІДНА ДОПОМОГА в розрахунковому листкові та в листі-роз'ясненні, який роботодавець надав у виконавчу службу(у мене є копія). Так от, в досудовому порядку колишній роботодавець відмовляється вирішити питання, мотивуючи це тим, що офіційно по ст.36, ч.1 КЗпП не передбачено вихідної допомоги, і по природі своїй це була ПРЕМІЯ за розірвання трудових відносин(цікаве формулюваня, правда? ),не дивлячись на те, що формулювання ВИХІДНА ДОПОМОГА фігурує в усіх документах. В зв'язку з цим питання, чи існує нормативний акт, який НЕ ЗАБОРОНЯЄ(або дозволяє) стронам укладати угоду про виплату вихідної допомоги, навіть, якщо це і нередбачено сттатте. КЗпП, або, в крайньому випадку виплачувати її в більшому розмірі, ніж це передбачено КЗпП?? Та як Ви вважаєте, чи зможу я в суді довести, маючи Угоду про розірвання трудових відносин на руках, що це була ВИХІДНА ДОПОМОГА та я маю право на відшкодування незаконно знятих аліментів? Дуже вдячний Вам заздалегідь!

 Переглянути відповідь

Ігор (27 жовтень 2009)

Доброго дня! такий випадок, я придбав через інтернет товар(куртку) у часної особи(маю серію паспорта, адресу проживання), маю всі квитанції про оплату та електронну переписку, але товар який мені вислали не підійшов по розміру - продавці відмовляються повертати гроші, або замінювати товар(ссилаються на те що товар висилаеться з Кореї і мені додатково потрібно ще сплатити за доставку)!Чи правомірні їх дії?? Що мені робити у данній ситуації ?? Дякую! P.S. Ось які умови продажу були( Все наши товары доставляются из-за границы, поэтому доставка осуществляется в пределах 10-15 дней, после 100% предоплаты. Купленные лоты возврату не подлежат Просьба все интересующие Вас вопросы обсудить перед покупкой. Мы отправляем товар по всей территории СНГ и Украины. Покупатель имеет право выбора способа доставки при согласовании с нами. Обычно мы отправляем товар "Укрпочтой" или компанией "Автолюкс". После завершения аукциона свяжитесь, пожалуйста, с нами в течении суток.) Чи звільняють вони від відповідальності?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
266 з 298

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору