Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 

Прием на работу #103365

Вопрос от Оля (20 Сентябрь 2017)
Добрый вечер!У меня муж обротился в центр зайнотости хотел встать на биржу труда а ему откозали сказали что возраст неподходит. хотела узнать ето правда или нет до какого возраста можно встать на биржу?И ещо вопрос без прописки в паспорте можно встать или нет. на временном месте жительства?спасибо

Юрист, Юрист :

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи. Реєстрації, перереєстрації або обліку в Державній службі зайнятості підлягають громадяни, які звернулися до центрів зайнятості з метою отримання соціальних послуг. Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), диплома або іншого документа про освіту, а в разі потреби також військового квитка. Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 р. № 5067-VI статус безробітного надається особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня їх реєстрації у центрах зайнятості. У разі наявності у день подання заяви про надання статусу безробітного пропозиції підходящої роботи особі, за попереднім узгодженням з роботодавцем, видається направлення на працевлаштування. Особа зобов’язана подати протягом семи календарних днів з дня отримання такого направлення територіальному органові письмову відповідь роботодавця про працевлаштування або відмову у працевлаштуванні. У разі прийняття центром зайнятості рішення про відмову у наданні статусу безробітного особа може повторно подати заяву про надання статусу не раніше ніж через сім календарних днів з дня прийняття такого рішення. Статусу безробітного може набути: - особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи; - інвалід, який не досяг встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"
21 Сентябрь 2017

Прием на работу, другие вопросы

  Мария ( 7 Февраль 2018)

  Если во время пребивания на учете в ЦЗ я между посищениями ЦЗ буду работать за границей по трудовому договору, будет ли уведомлен ЦЗ об етом какими-то службами? Если да, то меня лишат виплати, снимут с учета? И второй вопрос: какие последствия неявки в ЦЗ без уважительной причини напротяжении 30 дней?

  Ответ

  Руслан (25 Январь 2018)

  Добрый день. Мой знакомый остался без работы. Хочет стать на учет для поиска и приема на работу. Что он должен сделать в первую очередь и нужно ли что-то платить?

  Ответ

  ТАТЬЯНА (19 Декабрь 2017)

  спасибо за ответ на мой вопрос. и еще вопрос- нужно ли вести график выходов совместителя и согласовывать его с графиком работы по основному месту работы? Или оговорить в приказе норму времени и оклад.

  Ответ

  ТАТЬЯНА (19 Декабрь 2017)

  может ли частная фирма (юридическое лицо) принять на работу по совместительству сторожем работника, который работает по основному месту работы на шахте подземным рабочим

  Ответ

  діана (16 Декабрь 2017)

  чи має право директор комунального будинку культури прийняти на роботу режисером народного театру свого чоловіка чи це не буде конфлікт інтересів і як щодо обмежень відповідно до кодексу закону про працю 25-1

  Ответ

  Валертй (13 Декабрь 2017)

  Здравствуйте. У меня нет временной и постоянной регистрации, могут ли мне отказать в приёме на работу? Спасибо

  Ответ

  Ирина (12 Декабрь 2017)

  Добрый вечерДолжна ли моя мама отрабатывать 14дней при увольнении по собственному желанию,есои она на работу уже шла пенсионеркой?

  Ответ

  Оксана ( 9 Декабрь 2017)

  Що загрожує шахраю який незаконно вимагає гроші.

  Ответ

  Світлана ( 1 Декабрь 2017)

  Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, як оформити правильно прийом працівника (програміста), який буде працювати як в офісі, так і вдома (не тільки надомна робота). Основне місце роботи - офіс, по домовленості - може залишатися працювати на дому. Де ми прописуємо ці умови?

  Ответ

  Олег (30 Ноябрь 2017)

  Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, як вирішити таку ситуацію. У нас на підприємстві на основній посаді працює директор із зовнішніх зв'язків. Нещодавно його обрали виконавчив директором однієї із громадських організацій, де виконавчий директор є керівником і отримує зарплату. Чи може він поєднувати ці посади

  Ответ
Задать вопрос юристу

Ищите работу?

Ищите персонал?

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

↑ Наверх