Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 

Прием на работу #103365

Вопрос от Оля (20 Сентябрь 2017)
Добрый вечер!У меня муж обротился в центр зайнотости хотел встать на биржу труда а ему откозали сказали что возраст неподходит. хотела узнать ето правда или нет до какого возраста можно встать на биржу?И ещо вопрос без прописки в паспорте можно встать или нет. на временном месте жительства?спасибо

Юрист, Юрист :

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи. Реєстрації, перереєстрації або обліку в Державній службі зайнятості підлягають громадяни, які звернулися до центрів зайнятості з метою отримання соціальних послуг. Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), диплома або іншого документа про освіту, а в разі потреби також військового квитка. Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 р. № 5067-VI статус безробітного надається особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня їх реєстрації у центрах зайнятості. У разі наявності у день подання заяви про надання статусу безробітного пропозиції підходящої роботи особі, за попереднім узгодженням з роботодавцем, видається направлення на працевлаштування. Особа зобов’язана подати протягом семи календарних днів з дня отримання такого направлення територіальному органові письмову відповідь роботодавця про працевлаштування або відмову у працевлаштуванні. У разі прийняття центром зайнятості рішення про відмову у наданні статусу безробітного особа може повторно подати заяву про надання статусу не раніше ніж через сім календарних днів з дня прийняття такого рішення. Статусу безробітного може набути: - особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи; - інвалід, який не досяг встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"
21 Сентябрь 2017

Прием на работу, другие вопросы

  (12 Ноябрь 2017)

  Добрий дeнь. Порадьтe, чи має право дирeктор дeрж установи пeрeводити працівника з однвєі посади на іншу бeз згоди самого працівника

  Ответ

  Оля (20 Сентябрь 2017)

  Добрый вечер!У меня муж обротился в центр зайнотости хотел встать на биржу труда а ему откозали сказали что возраст неподходит. хотела узнать ето правда или нет до какого возраста можно встать на биржу?И ещо вопрос без прописки в паспорте можно встать или нет. на временном месте жительства?спасибо

  Ответ

  Елена (31 Август 2017)

  Здравствуйте!Имеет ли право центр занятости отправлять на работу с которой я сама уволилась?

  Ответ

  Yur Portal ( 9 Август 2017)

  и еще такой вопрос вдогонку - если муж переплатил алименты суммарно за какое-то время, то может он, допустим, не платить их несколько месяцев или то время, пока переплата не погасится?

  Ответ

  Александр (23 Июль 2017)

  Здравствуйте!!!! Если я уволился с работы по собственному желанию!и пол года работал неофициально! При постановке на учёт в цз будут какие-то выплаты? Или?

  Ответ

  Галя (21 Июль 2017)

  Добрий день. З 01.01.2005 працюю прибиральнецею сільського Будинку культури іне використовуввала щорічні відпустки.Чи маю я право на відпустку і за який період.

  Ответ

  Елена (11 Июль 2017)

  Скажіть будь ласка як можна правильно оформити працівника за суміщенням, Чи обов'язково вказувати години праці

  Ответ

  М арія (11 Июль 2017)

  Добрий день! Протягом 20 років я працювала бухгалтером в віділі освіти РДА , при об"єднанні сільських рад була переведена по переводу в сільську раду. Чи маю я право на виплату за вислугу років.

  Ответ

  Анна (26 Июнь 2017)

  Добрый день! Ранее я работала по трудовому договору, трудовую книжку мне не открыли, т.к. работала я у частного предпринимателя. Мне сказали, что запись в трудовой об этом месте работы сделает тот работодатель, который откроет мне трудовую книжку. Я сейчас оформляюсь на новую работу, где мне откроют трудовую. Вот только делать в ней запись о предыдущем месте работы (на основании трудового договора) и учебный стаж (на основании дипломов о высшем образовании) не хотят! Законно ли это? И кто мне может вписать в трудовую книжку стаж по трудовому договору? Куда можно обратиться по этому вопросу? Спасибо!

  Ответ

  Наталья (14 Июнь 2017)

  Добрый день! Работник написал заявление на увольнение, оформлены приказа и заполнена трудовая книжка на увольнение.Но выяснилось, что работник перегулял отпуск, поэтому ему не выдают трудовую книжку, ожидая возврата 320 грн. за перерасход отпускных. Работник не приносит деньги и не забирает трудовую. Скажите пожалуйста, чем это грозит предприятию и как отдать правильно трудовую уволенному работнику?

  Ответ
Задать вопрос юристу

Создайте лучшее резюме всего за несколько минут и работа Вашей мечты найдется быстрее!

Ищите работу?

Ищите персонал?

Другие документы:

КЗоТ (Кодекс законов о труде Украины)

Электронная версия кодекса законов о труде Украины (КЗоТ) на рус. и укр. языках

ДКХП Украины

Справочник квалификационных характеристик профессий работников, 87 выпусков online.

Классификатор профессий 2007г.

В классификатор профессий уже внесены все правки, изданные после 2005 года

Бланки кадровых отчетов

Бланки всех основных отчетов, которые кадровик обязан сдавать в два фонда

Положения об отделах

Примеры положений об отделах, о приеме / увольнении, положения о персонале

Бланки трудовых приказов

Бланки самых распространенных приказов, необходимых в работе кадровику

Трудовые соглашения

Примеры различных видов трудовых соглашений для компаний разных сфер

 
↑ Наверх