Аккаунт не активирован. Проверьте почту. 
 1. Работа в Украине
 2. Онлайн консультация юриста
 3. Прием на работу

Прием на работу #103365

Вопрос от Оля (20 Сентябрь 2017):
Добрый вечер!У меня муж обротился в центр зайнотости хотел встать на биржу труда а ему откозали сказали что возраст неподходит. хотела узнать ето правда или нет до какого возраста можно встать на биржу?И ещо вопрос без прописки в паспорте можно встать или нет. на временном месте жительства?спасибо

Ответ юриста (21 Сентябрь 2017) :

Відповідно до законодавства кожен громадянин має право звернутися до Державної служби зайнятості та отримати безкоштовно консультацію, відповідну інформацію та сприяння у пошуку роботи. Реєстрації, перереєстрації або обліку в Державній службі зайнятості підлягають громадяни, які звернулися до центрів зайнятості з метою отримання соціальних послуг. Реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків (ідентифікаційний код), трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), диплома або іншого документа про освіту, а в разі потреби також військового квитка. Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про зайнятість населення» від 5 липня 2012 р. № 5067-VI статус безробітного надається особам за їх особистою заявою у разі відсутності підходящої роботи з першого дня їх реєстрації у центрах зайнятості. У разі наявності у день подання заяви про надання статусу безробітного пропозиції підходящої роботи особі, за попереднім узгодженням з роботодавцем, видається направлення на працевлаштування. Особа зобов’язана подати протягом семи календарних днів з дня отримання такого направлення територіальному органові письмову відповідь роботодавця про працевлаштування або відмову у працевлаштуванні. У разі прийняття центром зайнятості рішення про відмову у наданні статусу безробітного особа може повторно подати заяву про надання статусу не раніше ніж через сім календарних днів з дня прийняття такого рішення. Статусу безробітного може набути: - особа працездатного віку до призначення пенсії (зокрема на пільгових умовах або за вислугу років), яка через відсутність роботи не має заробітку або інших передбачених законодавством доходів, готова та здатна приступити до роботи; - інвалід, який не досяг встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або соціальну допомогу відповідно до законів України "Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам" та "Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам"

Прием на работу, другие вопросы

  Ірина (10 Сентябрь 2018)

  Доброго дня!! Потрібно прийняти людину на посаду помічник менеджера з туризму. Так як посада утворена за допомогою похідного слова «ПОМІЧНИК» до основної посади «менеджер з туризму», то начебто потрібно зберегти цей код посади 1448. Проте, людина не відповідає необхідним освітнім, професійним, кваліфікаційним вимогам і не може бути прийнята на посаду 1 розділу «Законодавці, старші посадові особи та менеджери (керівники)». Але назва посади має бути саме «помічник менеджера з туризму». Підкажіть, будь ласка, який код буде правильним до такої посади. Заздалегідь вдячні.

  Посмотреть Ответ

  Леся (24 Август 2018)

  Доброго дня. Я працюю в комунальному закладі освіти з 2016 року. Спершу мене було прийнято за умовами контракту на рік, потім контракт подовжено ще на рік. Термін дії контракту закінчується 31 серпня. Але контракт було укладено з департаментом, а за новими вимогами тепер мене має приймати на роботу керівник закладу освіти. Яким має бути порядок оформлення трудових відносин? У закладі освіти мені сказали, що я маю написати заяву про звільнення з причини закінчення строку контракту. Чи це є необхідним? Я боюся, що після звільнення мене можуть просто не взяти на роботу. До того ж це перериває стаж. Дякую за допомогу.

  Посмотреть Ответ

  Тетяна (21 Август 2018)

  Добрий день. Подкажіть, будь ласка, код ЗКППТР посади начальника навчального (учбового) відділу у вищому навчальному закладі

  Посмотреть Ответ

  игор (16 Август 2018)

  Я устроился на офицеальную работу по тр.книжке в ООО ПТИЦЕКОМПЛЕКС ДНЕПРОВСКИЙ. С испытательным сроком в 1 мес. 7 рабочих смен я в качестве стажёра - учусь ! После первой смены я понял что я не смогу здесь работать, Сообщил об этом и. о. мастера и сказал что я в ночную смену не выйду . а утром прийду увольняться!!! Но мне пригрозили 2-х недельной отработкой - ну и статьёй за прогулы! Я пока только СТАЖЁР! МОГУ ЛИ Я УЙТИ ПО СОБСТВ.ЖЕЛ.??? ПОЖАЛУЙСТА ДАЙТЕ ЗАКОННЫЙ ОТВЕТ! Спасибо!!!

  Посмотреть Ответ

  Анна (14 Август 2018)

  Добрый день! Ушла с работы после 7 лет официального трудоустройства,по согласию сторон , планирую стать в ЦЗ как безработная. Хочу ( как и многие) устроиться, получать пособие и при этом оставаться без трудоустройства. Как это грамотно сделать? Прописка у меня областная, живу по факту в городе. Чем нужно в таком случае обосновывать причину отказа от вакансии ЦЗ, чтоб меня оставили на бирже ?

  Посмотреть Ответ

  Надя (13 Август 2018)

  Добрый день. Сегодня зарегистрировалась в центре занятости. Вопрос такой, работаю давно, последний раз по трудовой книжке, до этого по договору, уволилась проработав более года ( 1г.1м) по соглашению сторон, образование у меня 12 классов, школа. Так вот, мене сразу начали тулить любые вакансии которые у них были, те которые не имеют вообще никакого отношения к тому чем я занималась, работу в другом конце города, что мне вообще не удобно. Я роботу хочу, но не что попало, а работу где я останусь на длительное время, что мне нравиться, а не то что пихают в центре занятости чтобы сплавить человека, что еще даже не стоит у них на учете, а только первый раз зарегистрировался.

  Посмотреть Ответ

  Анна ( 8 Август 2018)

  Я сегодня уже задавала вопрос. Подскажите тогда как быть, если работодатель говорит, что не может оформлять пока центр занятости не снимет меня с учета и не сделает запись в трудовую?

  Посмотреть Ответ

  Зоряна ( 6 Август 2018)

  Доброго дня під скажіть будь ласка якщо основний працівник пішов у відпуск для догляду за дитиною до трьох років, прийняли іншого працівника на декретне місце, який теж пішов у відпуск для догляду за дитиною до трьох років як прийняти третього працівника?

  Посмотреть Ответ

  Любовь ( 6 Август 2018)

  Добрый день! Действует ли п. 2 ст. 36 Кзот Украины на порядок увольнения врача интерна в связи с окончанием срока интернатуры (бюджет)?

  Посмотреть Ответ

  Лариса (27 Июль 2018)

  Добрый день. Подскажите, пожалуйста, какие можно использовать должности в частном детском центре развития (нелецензированном) для работников, которые занимаются с детками дошкольного возраста. Занятия проходят в игровой форме. Заранее благодарна

  Посмотреть Ответ

Ищете работу?

Ищете персонал?

Другие документы

↑ Наверх