Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Прийом на роботу

Прийом на роботу #109273

Питання від Татьяна (28 серпень 2019):
Сколько максимально должна длиться стажировка на предприятии?

Ответ юриста ( 2 вересень 2019) :

Доброго дня! ст. 29 Закону України “Про зайнятість населення” передбачає можливість студентам вищих та учням професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем “кваліфікований робітник”, “молодший спеціаліст”, “бакалавр”, “спеціаліст” та продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, проходити стажування на підприємствах всіх форм власності на умовах, які визначаються договором про стажування у вільний від навчання час. Термін стажування не може перевищувати 6 місяців.

Прийом на роботу, інші питання

  Ірина ( 3 вересень 2019)

  чи можна працювати на основній роботі на 0,25 ставки і по сумісництву в іншій організації на 0,5 ставки? прийняли на роботу сумісника на 0,5 ставки, тепер на основній роботі вимагають, щоб ця людина звільнилася і в нас була основна робота, а в них сумісництво, бо неможе бути на основній 0,25, а за сумісництвом 0,5ставки.

   Переглянути відповідь

  Марина ( 2 вересень 2019)

  Добрый день! Может ли ЦЗ предлагать мне вакансии с заработной платой ниже, чем моя зп на предыдущем месте работы? Мне заявили в ЦЗ, что будут подбирать вакансии со средним уровнем зп в Киеве по моей специальности. Однако этот средний уровень зп обозначили на 10 тыс. грн. ниже, чем моя зп на последней работе.

   Переглянути відповідь

  Татьяна (28 серпень 2019)

  Сколько максимально должна длиться стажировка на предприятии?

   Переглянути відповідь

  Оксана ( 8 серпень 2019)

  Доброго дня! Чи правомірно чинить директор школи приймаючи на роботу вчителя з 21 серпня, якщо у вакансії вказано шукаємо вчителя на новий навчальний рік 2019-2020 рр. директор відповідає, що все в порядку так як вакансія відкрита ще у лютому 2019 року їм був потрібен вчитель

   Переглянути відповідь

  Олена ( 6 серпень 2019)

  Добрий день. Я працюю на посаді головного спеціаліста у відділі освіти. Згідно з розпорядженням голови попередження про скорочення - дата звільнення у зв'язку зі скороченням 10 вересня. Брала участь у конкурсі на заміщення посади директора школи. Відповідно до визначених термінів проведення цього конкурсу керівник відділу освіти має укласти строковий договір 27 серпня. Чи може бути датою прийняття на посаду директора 11 вересня?

   Переглянути відповідь

  Віра ( 1 серпень 2019)

  Спеціаліста сільської ради обрано секретарем цієї ж сільської ради (після місцевих виборів). Чи треба цій людині робити запис у трудовій книжці про звільнення? ( установа ж одна)

   Переглянути відповідь

  Люда (31 липень 2019)

  Секретар ОМС йде у відпустку по вагітності та пологах, а потім буде ще відпустка по догляду до 3-х років. Чи можемо ми обрати нового секретаря з числа депутатів, на час обох відпусток, чи лише на час відпустки по догляду за дитиною до 3-х років?

   Переглянути відповідь

  Маряна ( 8 липень 2019)

  мені 17 років, чи можу я вліштуватися в приватну фірму на роботу на посаду директора на повну ставку Дякую за відповідь

   Переглянути відповідь

  Леся ( 3 липень 2019)

  Добрый день Скажите пожалуйста имеет ли право консультант центра отправлять на работу в город в котором я не хочу работать??

   Переглянути відповідь

  Nastya (26 червень 2019)

  Добрый день. Подскажите, могут ли по закону меня отправлять на работу, с меньшей заработной платой чем была на предыдущей работе?и которая даже меньше, чем помощь по безработице? Спасибо

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору