Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Прийом на роботу

Прийом на роботу #109501

Питання від Тетяна (10 лютий 2020):
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як правильно оформити на посаду директора підприємства, єдиного власника та єдиного засновника даного підприємства. Наперед дякую за відповідь.

Ответ юриста (11 лютий 2020) :

Доброго дня! робиться рішення засновника де зазначається: 1. призначити на посаду директора підприємства ПІБ з __.__.2020р. 2. внести зміни до установчих документів (якщо це інший директор) Відповідно до цього рішення робиться наказ про призначення на посаду та вноситься відповідний запис у трудову книжку.

Прийом на роботу, інші питання

  Тетяна (10 лютий 2020)

  Доброго дня! Підкажіть будь ласка, як правильно оформити на посаду директора підприємства, єдиного власника та єдиного засновника даного підприємства. Наперед дякую за відповідь.

   Переглянути відповідь

  Ірина (23 січень 2020)

  Доброго дня. Підкажіть чи можуть працівника який знаходиться у навчальній відпустці перевести на нову посаду. Відбулося скорочення, термін 2 місяці минає 27січня, запропонували нову посаду і хочуть перевести 28 січня, але працівник у відпустці. Дякую

   Переглянути відповідь

  Андрій ( 5 січень 2020)

  Добрий день. Якщо жінка оформленна як ФОП, чи має право чоловік торгувати в магазині без оформлення чи трудового договору?

   Переглянути відповідь

  Олена (18 грудень 2019)

  Підскажіть, будь ласка, хто повинен виносити розпорядження про поновленні на посаді, якщо особу яку поновили і є керівник (голова місцевої ради). Але також на даній посаді вже знаходиться законно обраний інший голова ради, а його звільняти по КЗпП не можливо, та й депутати заперечують проти його звільнення та поновлення іншого.

   Переглянути відповідь

  людвиг (28 листопад 2019)

  Я працюю в школі на посаді Фахївець з охорони праці. В єдиному класифікаторі професій цієї назви немає. Запитання-чи правильно я оформлений на роботі?

   Переглянути відповідь

  Олена (18 листопад 2019)

  Питання як від представника роботодавця. Чи потрібно заводити нову трудову книжку, чи лише додати український вкладиш, якщо приймається на роботу людина, яка має укр. громадянство та реєстрацію, але працювала весь час у Російській Федерації та має російську трудову книжку?

   Переглянути відповідь

  Наталья (29 жовтень 2019)

  Подскажите пожалуйста классифкатор професий: заступник директора з виробництва.

   Переглянути відповідь

  Дарья (10 вересень 2019)

  Здравствуйте,подскажите пожалуйста я за последние пол года работала двух разных работах, стаж не прерывался я уволилась с одной работы 31 мая и 4 июня устроилась на другую работу, после пришлось уйти через три месяца из этой работы,» так как работа совсем не подошла.Уйти пришлось по соглашению сторон ,работодатель отказался увольнять обосновывая тем ,что они обязаны выплатить пять окладов ,по этому уволили по собственному желанию! Для постановки в ЦЗ нужна ли справка о заработной плате или можно ОК-5,ОК-7 справку?? Если с мест работы как брать ?? За три месяца с одного места работы ,и за три месяца в другом?Чтобы в целом было шесть месяцев.

   Переглянути відповідь

  Ірина ( 3 вересень 2019)

  чи можна працювати на основній роботі на 0,25 ставки і по сумісництву в іншій організації на 0,5 ставки? прийняли на роботу сумісника на 0,5 ставки, тепер на основній роботі вимагають, щоб ця людина звільнилася і в нас була основна робота, а в них сумісництво, бо неможе бути на основній 0,25, а за сумісництвом 0,5ставки.

   Переглянути відповідь

  Марина ( 2 вересень 2019)

  Добрый день! Может ли ЦЗ предлагать мне вакансии с заработной платой ниже, чем моя зп на предыдущем месте работы? Мне заявили в ЦЗ, что будут подбирать вакансии со средним уровнем зп в Киеве по моей специальности. Однако этот средний уровень зп обозначили на 10 тыс. грн. ниже, чем моя зп на последней работе.

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору