Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Зарплата / матеріальна відповідальність

Зарплата / матеріальна відповідальність #109523

Питання від Людмила (25 лютий 2020):
Получила статус безработного 20.01посоледний раз была в центре занятости 17.02сегодня 25.02 подскажите почему нет выплат?!

Ответ юриста (25 лютий 2020) :

Добрый день! Согласно ЗУ «Об общеобязательном государственном социальном страховании на случай безработицы», пособие назначается с 8-го дня после регистрации в государственной службе занятости. Безработным, уволенные с последнего места работы по собственному желанию без уважительных причин (статья 38 КЗоТ) или за нарушение трудовой дисциплины, денежные выплаты по безработице начисляются только на 91-й день. На сайте службы занятости можно рассчитать пособие по безработице. Для расчета пособия Вам надо знать такие данные: - общее количество страхового стажа. - размер страхового стажа за последние 12 месяцев. - сколько осталось до пенсии. - по какой статье произошло увольнение. - доход за последний год. Выплату пособия, как правило производят, как и зарплату – дважды в месяц. Хотя и не будет нарушением закона делать это один или три раза в месяц. На пособие можно рассчитывать после 7-го и 21-го числа каждого месяца. Первые месяц-два после оформления возможны задержки по выплате в связи с проверкой всех предоставленных данных. Возможно, что первый раз безработный получит минимальное пособие, а в следующий раз – пересчитанное с доплатой по предыдущему месяцу.

Зарплата / матеріальна відповідальність, інші питання

  Лариса (13 березень 2020)

  Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державному фаховому навчальному закладі. У зв'язку з карантином працюємо дистанційно із студентами. Адміністрація повідомила, що оплата праці буде здійснюватись, а доплата за класне керівництво, ні. Пояснили, що не можуть здійснювати доплати тому, що не проводимо виховних годин. Чи правомірно це? Дякую.

   Переглянути відповідь

  Оля (12 березень 2020)

  Працюю в двох школах, в одній із шкіл є основним працівником..вона входить до складу ОТГ..в іншій сумісником на постійній основі ,яка належить до району.З січня з району повідомили про те,що перевели мене з внутрішнього сумісника на зовнішнього і оплата здійснюється тільки за журнальні уроки...під час канікул ..карантину зарплата не нараховується...чи правомірно це?? Пояснили перевід з тим ..що працюю в ОТГ і районі.

   Переглянути відповідь

  Катерина (11 березень 2020)

  Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державній установі інженером І категорії, всіх працівників повідомили про неповний робочий тиждень (три робочі дні на тиждень). Кілька працівників звільнили і мені додали часткові обовязки бібіліотекаря і оператора компютерного набору - без доплати, без наказу є тільки акт приймання-передачі архівних даних. Як законно добитися від керівника доплати чи премії? Дякую.

   Переглянути відповідь

  Ярошевська Олена Олександрівна ( 6 березень 2020)

  Скажіть, будь-ласка, якщо я опікуюсь двома класами (один займається на першій зміні, а другій - на другій), можуть мені платити за класне керівництво в кожному класі одночасно?

   Переглянути відповідь

  Людмила (25 лютий 2020)

  Получила статус безработного 20.01посоледний раз была в центре занятости 17.02сегодня 25.02 подскажите почему нет выплат?!

   Переглянути відповідь

  Юлія (27 січень 2020)

  Скажіть, будь-ласка, чи має право директор НВК на доплату у розмірі 25% до посадового окладу, згідно Закону України "Про повну загальну середню освіту" від 16.01.2020 року, за завідування структурним підрозділом - закладом дошкільної освіти? Або взагалі на будь-яку доплату?

   Переглянути відповідь

  Богдан (22 січень 2020)

  Добрий день! На уроці я використовую особистий компютер та телевізор. Під час інвентарізації мені сказали що я їх не маю право використовувати або потрібно їх поставити на баланс навчального закладу. Чи законно це? Яким законодавчим актом це регламентується?

   Переглянути відповідь

  Наталья (29 вересень 2019)

  Здравствуйте! Я работаю продавцом-консультантом в магазине одежды. Так как магазин работает ежедневно, у нас плавающий график работы. Придя на работу после своего выходного, я обнаружила мой расчетный лист по зарплате, лежащий на микроволновке в подсобном помещении, где все сотрудники переодеваются и кушают. Он лежал в развернутом виде, без конверта. По видимому, их выдавали, когда меня не было на работе. Имел ли право руководитель таким образом "передавать" мне зарплатный лист, тем самым давая возможность всем сотрудникам с ним ознакомиться?

   Переглянути відповідь

  Дмитро (12 серпень 2019)

  Доброго дня,ситуація наступня: роботодавець, на меблевій фабриці, змушує обманним шляхом пряцювати по суботам. Видає липові накази без серії, номеру, довільної форми, про це всі знають, але мовчать бо бояться. Я вирішив не мовчати і не вийшов на роботу (у суботу). Як міру покарання, роботодавець вибрав пониження мене у розряді (кваліфікації), ні доган, ні порушень, ні якихось попереджень я не мав і не отримував. Я був оператор верстатів 5 розряду, тепер 4. Це не законно, я розумію. Прочитав що перед зверненням до суду, конфлікт потрібно спробувати вирішити зібравши трудову комісію, і вана (комісія) повинна прийняти рішення. В нас не маленьке підприємство (200 чол.), але ні про яку трудову комісію тут і не чули.То в мене питання наступні: 1. як зібрати трудову комісію, якщо вона взагалі збирається? 2. на які важелі давити, щоб повернути свій розряд та втрачені кошти? 3. які наслідки можуть бути для роботодавця, якщо я, на приклад, ініціюю перевірку налогової, або звернусь до прокуратури? Чи це не більше ніж політ моєї бурхливої уяви? Дякую за відповід. З повагою.

   Переглянути відповідь

  Ольга (23 травень 2019)

  Чи можливо подати на співробітника до суду для стягнення повної матеріальної відповідальності, якщо він вже звільнений. А стаття звільнення за згодою сторін.

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Інші документи

Часто шукають:

↑ Вгору