Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
      1. Робота в Україні
      2. Онлайн консультація юриста
      3. Зарплата / матеріальна відповідальність

      Зарплата / матеріальна відповідальність #109625

      Питання від Галина ( 4 травень 2020):
      Добрий день. Скажіть будь - ласка як платиться зарплата вчителю-тренеру суміснику в ДЮСШ під час карантину?

      Ответ юриста (18 травень 2020) :

      Доброго дня! Під час карантину зарплату вчителям, викладачам, які працюють у декількох школах чи інших закладах освіти, виплачують у розмірі, визначеному за тарифікацією. При цьому неважливо, як організовано роботу цих вчителів (на віддаленому доступі, дистанційно, за гнучким графіком тощо). Це може бути робота й за сумісництвом, якщо сумарне тижневе навантаження у цих закладах перевищує 18 годин (720 годин на рік) Місячну зарплату педагогів визначають так (п. 68 Інструкції № 102): - множать ставку заробітної плати на їхнє фактичне навантаження на тиждень; - ділять цей добуток на встановлену норму годин на тиждень. Встановлену при тарифікації заробітну плату виплачують щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року. Оплата праці сумісників здійснюється за фактично виконану роботу (п. 5 Положення про умови роботи за сумісництвом). Одержана за роботу за сумісництвом заробітна плата при підрахунку середнього заробітку на основній роботі не враховується, крім випадків, передбачених п. 10 вищезгаданого положення. Заробітна плата на всіх місцях роботи враховується при обчисленні середнього заробітку: вчителям та викладачам, які працюють у декількох закладах освіти, педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної освіти та інших закладів (як в одному, так і в декількох); медичним працівникам дитячих будинків, шкіл-інтернатів для дітей-сиріт, а також для дітей, які мають вади у фізичному чи розумовому розвитку, закладів дошкільної освіти (п. 10 Положення про умови роботи за сумісництвом). Середня заробітна плата для її збереження працівникам на час простою зокрема й тим, які працюють за сумісництвом, визначається відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати. Перелік випадків, для яких обчислюється середня заробітна плати, є невичерпним (п. 1 Загальних положень Порядку обчислення середньої заробітної плати). Якщо заклад освіти під час карантину не працює, тобто перебуває у простої — за працівниками має зберігатися заробіток на всіх місцях роботи (ст. 113 КЗпП).

      Зарплата / матеріальна відповідальність, інші питання

        Тетяна (21 травень 2020)

        Мое питання пов'язане з оплатою роботи під час Всеукраїнського карантину педагога корекційно-розвиткових занять в інклюзивному класі, яка працює за типовим договором на проведення (надання) корекційно-розвиткових занять (послуг), затвердженого постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами”. Для проведення занять онлайн у батьків учнів відсутні технічні можливості. Педагог не може в такому випадку комунікувати з учнем. Робота такого педагога оплачується по фкту виконаних робіт. Як керівнику закладу вчинити : оголосити простой з технічних причин і оплачувати чи не оплачувати взагалі, але педагог буде перебувати в трудових відносинах. Чи є ще якийсь вихід? Буду вдячна за відповідь. Дуже чекаю як мені розв'язати цю ситуацію.

         Переглянути відповідь

        Олександр (20 травень 2020)

        Скажіть, будь ласка, якщо викладач коледжу відмовився (його замінили іншим викладачем з метою виконання навчального плану) проводити заняття дистанційно під час карантину і не виконує інших видів робіт, чи вираховувати з його заробітної плати в кінці навчального року недочитані години (як фактично непроведені)?

         Переглянути відповідь

        Галина ( 4 травень 2020)

        Добрий день. Скажіть будь - ласка як платиться зарплата вчителю-тренеру суміснику в ДЮСШ під час карантину?

         Переглянути відповідь

        Антоніна (22 квітень 2020)

        Яка зарплата повинна нараховуватися в період карантину соцробітникам, якщо в іхньому районі не зафіксовано коронавірусу?

         Переглянути відповідь

        Лариса (13 березень 2020)

        Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державному фаховому навчальному закладі. У зв'язку з карантином працюємо дистанційно із студентами. Адміністрація повідомила, що оплата праці буде здійснюватись, а доплата за класне керівництво, ні. Пояснили, що не можуть здійснювати доплати тому, що не проводимо виховних годин. Чи правомірно це? Дякую.

         Переглянути відповідь

        Оля (12 березень 2020)

        Працюю в двох школах, в одній із шкіл є основним працівником..вона входить до складу ОТГ..в іншій сумісником на постійній основі ,яка належить до району.З січня з району повідомили про те,що перевели мене з внутрішнього сумісника на зовнішнього і оплата здійснюється тільки за журнальні уроки...під час канікул ..карантину зарплата не нараховується...чи правомірно це?? Пояснили перевід з тим ..що працюю в ОТГ і районі.

         Переглянути відповідь

        Катерина (11 березень 2020)

        Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державній установі інженером І категорії, всіх працівників повідомили про неповний робочий тиждень (три робочі дні на тиждень). Кілька працівників звільнили і мені додали часткові обовязки бібіліотекаря і оператора компютерного набору - без доплати, без наказу є тільки акт приймання-передачі архівних даних. Як законно добитися від керівника доплати чи премії? Дякую.

         Переглянути відповідь

        Ярошевська Олена Олександрівна ( 6 березень 2020)

        Скажіть, будь-ласка, якщо я опікуюсь двома класами (один займається на першій зміні, а другій - на другій), можуть мені платити за класне керівництво в кожному класі одночасно?

         Переглянути відповідь

        Людмила (25 лютий 2020)

        Получила статус безработного 20.01посоледний раз была в центре занятости 17.02сегодня 25.02 подскажите почему нет выплат?!

         Переглянути відповідь

        Юлія (27 січень 2020)

        Скажіть, будь-ласка, чи має право директор НВК на доплату у розмірі 25% до посадового окладу, згідно Закону України "Про повну загальну середню освіту" від 16.01.2020 року, за завідування структурним підрозділом - закладом дошкільної освіти? Або взагалі на будь-яку доплату?

         Переглянути відповідь

      Шукаєте роботу?

      Шукаєте персонал?

      Інші документи

      Часто шукають:

      ↑ Вгору