Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Зарплата / матеріальна відповідальність

   Зарплата / матеріальна відповідальність #109647

   Питання від Олександр (20 травень 2020):
   Скажіть, будь ласка, якщо викладач коледжу відмовився (його замінили іншим викладачем з метою виконання навчального плану) проводити заняття дистанційно під час карантину і не виконує інших видів робіт, чи вираховувати з його заробітної плати в кінці навчального року недочитані години (як фактично непроведені)?

   Ответ юриста (20 травень 2020) :

   Доброго дня! Під час карантину зарплату вчителям, викладачам, які працюють у школах чи інших закладах освіти, виплачують у розмірі, визначеному за тарифікацією. При цьому неважливо, як організовано роботу цих вчителів (на віддаленому доступі, дистанційно, за гнучким графіком тощо). Встановлену при тарифікації заробітну плату виплачують щомісячно незалежно від кількості тижнів і робочих днів у різні місяці року. Відповідно до п. 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 р. № 102, у випадку, коли в окремі дні заняття не проводяться з незалежних від учителя причин, оплата його праці здійснюється з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. У випадку, якщо такої роботи немає, час простою оплачується в порядку і розмірах, визначених статтею 113 Кодексу законів про працю України. Згідно з цією статтею час простою не з вини працівника оплачується з розрахунку не нижче від двох третин тарифної ставки встановленого працівникові розряду (окладу). Отже, заробітна плата виплачується згідно відпрацьованого часу та відповідно до тарифікації.

   Зарплата / матеріальна відповідальність, інші питання

    Тетяна (21 травень 2020)

    Мое питання пов'язане з оплатою роботи під час Всеукраїнського карантину педагога корекційно-розвиткових занять в інклюзивному класі, яка працює за типовим договором на проведення (надання) корекційно-розвиткових занять (послуг), затвердженого постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами”. Для проведення занять онлайн у батьків учнів відсутні технічні можливості. Педагог не може в такому випадку комунікувати з учнем. Робота такого педагога оплачується по фкту виконаних робіт. Як керівнику закладу вчинити : оголосити простой з технічних причин і оплачувати чи не оплачувати взагалі, але педагог буде перебувати в трудових відносинах. Чи є ще якийсь вихід? Буду вдячна за відповідь. Дуже чекаю як мені розв'язати цю ситуацію.

     Переглянути відповідь

    Олександр (20 травень 2020)

    Скажіть, будь ласка, якщо викладач коледжу відмовився (його замінили іншим викладачем з метою виконання навчального плану) проводити заняття дистанційно під час карантину і не виконує інших видів робіт, чи вираховувати з його заробітної плати в кінці навчального року недочитані години (як фактично непроведені)?

     Переглянути відповідь

    Галина ( 4 травень 2020)

    Добрий день. Скажіть будь - ласка як платиться зарплата вчителю-тренеру суміснику в ДЮСШ під час карантину?

     Переглянути відповідь

    Антоніна (22 квітень 2020)

    Яка зарплата повинна нараховуватися в період карантину соцробітникам, якщо в іхньому районі не зафіксовано коронавірусу?

     Переглянути відповідь

    Лариса (13 березень 2020)

    Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державному фаховому навчальному закладі. У зв'язку з карантином працюємо дистанційно із студентами. Адміністрація повідомила, що оплата праці буде здійснюватись, а доплата за класне керівництво, ні. Пояснили, що не можуть здійснювати доплати тому, що не проводимо виховних годин. Чи правомірно це? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Оля (12 березень 2020)

    Працюю в двох школах, в одній із шкіл є основним працівником..вона входить до складу ОТГ..в іншій сумісником на постійній основі ,яка належить до району.З січня з району повідомили про те,що перевели мене з внутрішнього сумісника на зовнішнього і оплата здійснюється тільки за журнальні уроки...під час канікул ..карантину зарплата не нараховується...чи правомірно це?? Пояснили перевід з тим ..що працюю в ОТГ і районі.

     Переглянути відповідь

    Катерина (11 березень 2020)

    Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державній установі інженером І категорії, всіх працівників повідомили про неповний робочий тиждень (три робочі дні на тиждень). Кілька працівників звільнили і мені додали часткові обовязки бібіліотекаря і оператора компютерного набору - без доплати, без наказу є тільки акт приймання-передачі архівних даних. Як законно добитися від керівника доплати чи премії? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Ярошевська Олена Олександрівна ( 6 березень 2020)

    Скажіть, будь-ласка, якщо я опікуюсь двома класами (один займається на першій зміні, а другій - на другій), можуть мені платити за класне керівництво в кожному класі одночасно?

     Переглянути відповідь

    Людмила (25 лютий 2020)

    Получила статус безработного 20.01посоледний раз была в центре занятости 17.02сегодня 25.02 подскажите почему нет выплат?!

     Переглянути відповідь

    Юлія (27 січень 2020)

    Скажіть, будь-ласка, чи має право директор НВК на доплату у розмірі 25% до посадового окладу, згідно Закону України "Про повну загальну середню освіту" від 16.01.2020 року, за завідування структурним підрозділом - закладом дошкільної освіти? Або взагалі на будь-яку доплату?

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають:

   ↑ Вгору