Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
      1. Робота в Україні
      2. Онлайн консультація юриста
      3. Прийом на роботу

      Прийом на роботу #109700

      Питання від Марина (27 червень 2020):
      Доброго вечера. Така ситуація ,стосується вчителя-пенсіонера. Зараз , по новому, з вчителями складають договір на рік. Їх звільняють і знову приймають на роботу. Це відбувається в той же самий день, чи їх приймають на роботу на наступний день? Дякую за відповідь.

      Ответ юриста (29 червень 2020) :

      Добрый день! день увольнения это последний рабочий день, в этот день работодатель обязан произвести полный расчет с работником. Приём на работу будет оформляться другим днём. С 1 января 2015 года работодатели (как юридические, так и физические лица) обязаны уведомлять налоговые органы по месту учета о приеме работников на работу по трудовому договору. В соответствии с ч. 3 ст. 24 КЗоТ работник не может быть допущен к работе без заключения трудового договора, оформленного приказом или распоряжением работодателя, и уведомления соответствующего органа ГФС о приеме работника на работу в порядке, установленном КМУ.

      Прийом на роботу, інші питання

        Оксана ( 6 липень 2020)

        Доброго дня! Потрібно прийняти на роботу декілька косарів, але в класифікаторі подібної посади немає, також потрібен керівник над ними, та теж не можу правильно вибрати посаду яка б відповідала його обов'язкам. Допоможіть будь ласка підібрати посади згідно класифікатора професій. Заздалегідь дякую!

         Переглянути відповідь

        Ковалик Тетяна Борисівна ( 3 липень 2020)

        Доброго дня! На роботу хоче влаштуватися пенсіонер. Трудової книжки немає. Чи можна при прийомі на роботу завести нову трудову книжку? При будь-якій відповіді, прошу дати посилання на нормативний документ. Наперед дякую.

         Переглянути відповідь

        Марина (27 червень 2020)

        Доброго вечера. Така ситуація ,стосується вчителя-пенсіонера. Зараз , по новому, з вчителями складають договір на рік. Їх звільняють і знову приймають на роботу. Це відбувається в той же самий день, чи їх приймають на роботу на наступний день? Дякую за відповідь.

         Переглянути відповідь

        Ірина ( 4 червень 2020)

        Доброго дня. Питання стосується працевлаштування та виплати молодим педагогам з стажем до 10 років. У 2011 році мене прийняли на 0,5 ст. соц. педагога та 0,5 вчителя. У трудовій книзі зробили запис: "Призначити на посаду вчителем укр. мови та літ.". По наказу про призначення (як виявила зараз) написано: "Призначити на посаду соціального педагога (0,5 ст) та вчителя укр. мови та літератури (9 годин). Тепер мені говорять у відділі освіти, що я не маю права на виплати, оскільки пропрацювала 9 років соціальним педагогом на 0,5 ставки, апелюють це тим, що по наказу він перший записаний. До речі, зараз, без мого, відома у тврудовій книзі виправили запис на такий, як у наказі написано. У мене питання, ким же я пропрацювала 9 років: чи соц. педагогом, чи вчителем? І чи можуть ці записи, мені, як учителю, "вилізти боком"? А ще питання: чи має значення у якій черговості робляться записи до трудової книги? І чи маю я право на виплату?Дякую за відповідь.

         Переглянути відповідь

        Светлана ( 2 червень 2020)

        добрый день) помогите разобраться пожалуйста: какие требования к стажу, образованию должны быть к сотруднику , которого хотят принять на должность Экономист по труду? в каких источниках можно почитать информацию ?

         Переглянути відповідь

        Светлана ( 1 червень 2020)

        добрый день) можем ли мы принять человека на должность:? 1. Економист по труду (образование -диплом специалиста по специальности "Технологии машиностроения") предыдущий опыт работы в должности "Инженер по нормированию труда" составляет 3 года. 2. можем ли мы принять человека на должность:? Токарь 5 разряда (образование - среднее профес техн училище № 56 по профессии "Слесарь - электрик по ремонту тепловозов") предыдущий опыт работы в должности " Токарь 5 разряда " составляет 18 лет (запись в трудовой есть) , но потенциальный сотрудник не предоставил документ с прошлого места работы о присвоении разрядности. Если можем, то какой код КП? какое проф название работы? согласно классификатора 3. можем ли мы принять человека на должность:? Майстер конторольний (образование - младший специалист - техникум 1998 г, предыдущий опыт работы в должности " майстер контрольний " составляет более 5 лет (запись в трудовой есть) , Если можем, то какой код КП? какое проф название работы? согласно классификатора спасибо

         Переглянути відповідь

        Анастасія (23 квітень 2020)

        Підскажіть будь-ласка як вирішити дану проблему. У трудову було зроблено запис про переведення на постійне місце роботи людину. Але неправильно вказано П.І.П виконуючого обов'язки начальника який підписався під цим. Чи вважається це суворою помилкою? Як це вплине у майбутньому на стаж людини, якщо всі інші відомості правильні? Як правильно сформулювати запис про виправлення у трудову? Дякую.

         Переглянути відповідь

        Татьяна (22 квітень 2020)

        При приёме на работу не внесли в трудовую изменения о новой фамилии. У бывшего предприятия уже третье юридическое лицо. Может ли правопреемник исправить ситуацию и заверить? Спасибо.

         Переглянути відповідь

        Тетяна (15 квітень 2020)

        Добрий вечір. Я офіційно працюю в Державному підприємстві Санаторій кардіореабілітації на повну ставку, хочу влаштуватись в приватне підприємство (аптека) як сумісник на 0,75 ставки. Чи можу я працювати на 1,75 чи не буде це порушенням трудового кодексу, та чи оплачується в Україні 1,75, чи я повинна працювати не більше 1,5 ставки?

         Переглянути відповідь

        Тетяна ( 6 квітень 2020)

        Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні наступного питання. Звільняється директор приватного підприємства. У день його звільнення необхідно видати Рішення засновника, у якому вказати, що звільняється попередній директор і приступає до виконання обов*язків директора єдиний власник та єдиний засновник на умовах неповного робочого дня по сумісництву. По статуту директора приймає засновник. Питання: як скласти контракт (трудовий договір)? Адже контракт - це угода двох сторін, з одного боку - засновник(власник), з іншого - найманий працівник - той самий засновник(власник). Проблема у "шапці" контракту, оскільки обидві сторони є одна і та сама особа: "Приватне підприємство «....», яке діє на підставі Статуту, в особі засновника(власника) ..., іменований далі «Засновник(власник)», з однієї сторони та громадянина ... іменований далі «Працівник», з другої сторони, уклали цей договір про наступне:"????

         Переглянути відповідь

      Шукаєте роботу?

      Шукаєте персонал?

      Інші документи

      Часто шукають

      ↑ Вгору