Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Прийом на роботу

   Прийом на роботу #109725

   Питання від Валентина (16 липень 2020):
   Чи може неповнолітня особа бути працевлаштована на посаду керівника гуртка. Прошу дати посилання на відповідний документ

   Ответ юриста (18 липень 2020) :

   Доброго дня! Згідно зі ст. 188 КЗпП не допускається прийняття на роботу осіб молодше 16 років. Як виняток, за згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть прийматись на роботу особи, які досягли 15 років. Неповнолітня особа обов’язково повинна пройти медичний огляд і надати роботодавцю медичний висновок про відсутність протипоказань для участі в трудовій діяльності. В подальшому особа повинна проходити кожного року обов’язковий профілактичний медичний огляд до досягнення 21-річного віку (ст. 191 КЗпП). Відповідно до ст. 189 КЗпП кожна установа, організація та підприємство повинні вести відповідний облік неповнолітніх працівників, в якому зазначається дата їх народження. Для неповнолітніх працівників законодавством про працю встановлено скорочену тривалість робочого часу (залежно від віку). Для прийняття на роботу осіб від 14 до 18 років необхідно надати наступні документи, установлені ст. 24, 188, 191 КЗпП: 1 заяву про прийняття на роботу; 2 паспорт (нагадуємо, що згідно з п. 3 Порядку, затвердженого постановою КМУ від 25.03.15 р. № 302, паспорт повинні отримувати всі громадяни України, яким виповнилося 14 років); 3 довідку з ІПН; 4 трудову книжку (за наявності); письмову згоду одного з батьків або особи, яка їх замінює (якщо неповнолітньому від 14 до 16 років); 5 документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію). Такий документ подається за необхідності; 6 документ про стан здоров’я. Неповнолітніх співробітників не можна залучати (ст. 190 КЗпП): 1 до важких робіт; 2 робіт зі шкідливими і небезпечними умовами праці; 3 підземних робіт; 4 робіт, пов’язаних з підійманням і переміщенням речей, маса яких перевищує встановлені для них граничні норми. Згідно Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, на керівних посадах працюють особи, які мають вищу освіту (за відповідповідною галуззю, мають стаж роботи на керіних посадах).

   Прийом на роботу, інші питання

    Юлия (30 липень 2020)

    Доброго Вам дня! Підприємство яке займається ремонтом та технічним обслуговуванням автотранспортних засобів, може взяти працівника на посаду машиніста мийних машин? У працівника: ІІІ група інвалідності загального захворювання. Висновок про умови та характер праці згідно довідки МСЕК: Працевлаштування на роботах без значних фізичних навантажень, може працювати сторожем, слюсарем. Чи вважається посада машиніст мийних машин- зі шкідливими та важкими умовами праці.

     Переглянути відповідь

    Оксана (27 липень 2020)

    Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна прийняти людину тимчасово, на період відпустки без збереження ЗП основного працівника Іванова І.І.? І якщо можна, то як це зробити, якщо працівник Іванов І.І. написав заяву на відпустку без збереження ЗП 3-ма заявами (з 27.07.20 по 31.07.20, з 03.08.20 по 07.08.20, з 10.08.20 по 14.08.20). Заздалегідь дякую!

     Переглянути відповідь

    Валентина (16 липень 2020)

    Чи може неповнолітня особа бути працевлаштована на посаду керівника гуртка. Прошу дати посилання на відповідний документ

     Переглянути відповідь

    Ніка (14 липень 2020)

    Доброго дня! Цікавить питання по працевлаштуванні і атестації, за другою вищою освітою. Якщо в мене перша освіта Музично-педагогічна (магіст), а другу отримаю 017 Фізична культура і спорт, Кваліфікація: Магіст фізичної культури і спорту, тренер-викладач виду спорту. Я можу працювати вчителем фізичної культури і ЗОШ? І чи можна атестуватиися як вчитель фізкультури зі спеціальністю 017? Щиро дякую)

     Переглянути відповідь

    Оксана ( 6 липень 2020)

    Доброго дня! Потрібно прийняти на роботу декілька косарів, але в класифікаторі подібної посади немає, також потрібен керівник над ними, та теж не можу правильно вибрати посаду яка б відповідала його обов'язкам. Допоможіть будь ласка підібрати посади згідно класифікатора професій. Заздалегідь дякую!

     Переглянути відповідь

    Ковалик Тетяна Борисівна ( 3 липень 2020)

    Доброго дня! На роботу хоче влаштуватися пенсіонер. Трудової книжки немає. Чи можна при прийомі на роботу завести нову трудову книжку? При будь-якій відповіді, прошу дати посилання на нормативний документ. Наперед дякую.

     Переглянути відповідь

    Марина (27 червень 2020)

    Доброго вечера. Така ситуація ,стосується вчителя-пенсіонера. Зараз , по новому, з вчителями складають договір на рік. Їх звільняють і знову приймають на роботу. Це відбувається в той же самий день, чи їх приймають на роботу на наступний день? Дякую за відповідь.

     Переглянути відповідь

    Ірина ( 4 червень 2020)

    Доброго дня. Питання стосується працевлаштування та виплати молодим педагогам з стажем до 10 років. У 2011 році мене прийняли на 0,5 ст. соц. педагога та 0,5 вчителя. У трудовій книзі зробили запис: "Призначити на посаду вчителем укр. мови та літ.". По наказу про призначення (як виявила зараз) написано: "Призначити на посаду соціального педагога (0,5 ст) та вчителя укр. мови та літератури (9 годин). Тепер мені говорять у відділі освіти, що я не маю права на виплати, оскільки пропрацювала 9 років соціальним педагогом на 0,5 ставки, апелюють це тим, що по наказу він перший записаний. До речі, зараз, без мого, відома у тврудовій книзі виправили запис на такий, як у наказі написано. У мене питання, ким же я пропрацювала 9 років: чи соц. педагогом, чи вчителем? І чи можуть ці записи, мені, як учителю, "вилізти боком"? А ще питання: чи має значення у якій черговості робляться записи до трудової книги? І чи маю я право на виплату?Дякую за відповідь.

     Переглянути відповідь

    Светлана ( 2 червень 2020)

    добрый день) помогите разобраться пожалуйста: какие требования к стажу, образованию должны быть к сотруднику , которого хотят принять на должность Экономист по труду? в каких источниках можно почитать информацию ?

     Переглянути відповідь

    Светлана ( 1 червень 2020)

    добрый день) можем ли мы принять человека на должность:? 1. Економист по труду (образование -диплом специалиста по специальности "Технологии машиностроения") предыдущий опыт работы в должности "Инженер по нормированию труда" составляет 3 года. 2. можем ли мы принять человека на должность:? Токарь 5 разряда (образование - среднее профес техн училище № 56 по профессии "Слесарь - электрик по ремонту тепловозов") предыдущий опыт работы в должности " Токарь 5 разряда " составляет 18 лет (запись в трудовой есть) , но потенциальный сотрудник не предоставил документ с прошлого места работы о присвоении разрядности. Если можем, то какой код КП? какое проф название работы? согласно классификатора 3. можем ли мы принять человека на должность:? Майстер конторольний (образование - младший специалист - техникум 1998 г, предыдущий опыт работы в должности " майстер контрольний " составляет более 5 лет (запись в трудовой есть) , Если можем, то какой код КП? какое проф название работы? согласно классификатора спасибо

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають

   ↑ Вгору