Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Зарплата / матеріальна відповідальність

   Зарплата / матеріальна відповідальність #109735

   Питання від Олена (24 липень 2020):
   Як на сьогодні згідно чинного законодавства повинна проводитись оплата праці медпрацівників за лікування хворого коронавірусною хворобою у стаціонарі( погодинно чи 300%).Договір з НЗСУ установою укладено.

   Ответ юриста (28 липень 2020) :

   Доброго дня! Доплати медпрацівникам повинні здійснюватися відповідно до закону № 540-IX від 30.03.2020 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби», наказу Мінпраці та соцполітики №145 від 02.06.2003 року «Про умови оплати праці медичних та інших працівників за період роботи з ліквідації епідемій і спалахів інфекційних хвороб». Лікарі, які займаються лікуванням хворих на коронавірус, мають додатково отримати 300% до зарплати. Лікарям, які зайняті на інших роботах з ліквідації епідемії та її спалахів, доплата в розмірі 200%. Медсестри, молодші медсестри, екстрені медичні техніки медреєстратори, сестри-господині, водії якщо безпосередньо займаються лікуванням хворих, задіяні у боротьбі із коронавірусом та ліквідації епідемії теж повинні отримати надбавки відповідно до законодавства. Складати персональний перелік осіб для надбавки повинен директор медичного закладу.

   Зарплата / матеріальна відповідальність, інші питання

    Олена (24 липень 2020)

    Як на сьогодні згідно чинного законодавства повинна проводитись оплата праці медпрацівників за лікування хворого коронавірусною хворобою у стаціонарі( погодинно чи 300%).Договір з НЗСУ установою укладено.

     Переглянути відповідь

    Тетяна (21 травень 2020)

    Мое питання пов'язане з оплатою роботи під час Всеукраїнського карантину педагога корекційно-розвиткових занять в інклюзивному класі, яка працює за типовим договором на проведення (надання) корекційно-розвиткових занять (послуг), затвердженого постанови Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2017 р. № 88 “Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами”. Для проведення занять онлайн у батьків учнів відсутні технічні можливості. Педагог не може в такому випадку комунікувати з учнем. Робота такого педагога оплачується по фкту виконаних робіт. Як керівнику закладу вчинити : оголосити простой з технічних причин і оплачувати чи не оплачувати взагалі, але педагог буде перебувати в трудових відносинах. Чи є ще якийсь вихід? Буду вдячна за відповідь. Дуже чекаю як мені розв'язати цю ситуацію.

     Переглянути відповідь

    Олександр (20 травень 2020)

    Скажіть, будь ласка, якщо викладач коледжу відмовився (його замінили іншим викладачем з метою виконання навчального плану) проводити заняття дистанційно під час карантину і не виконує інших видів робіт, чи вираховувати з його заробітної плати в кінці навчального року недочитані години (як фактично непроведені)?

     Переглянути відповідь

    Галина ( 4 травень 2020)

    Добрий день. Скажіть будь - ласка як платиться зарплата вчителю-тренеру суміснику в ДЮСШ під час карантину?

     Переглянути відповідь

    Антоніна (22 квітень 2020)

    Яка зарплата повинна нараховуватися в період карантину соцробітникам, якщо в іхньому районі не зафіксовано коронавірусу?

     Переглянути відповідь

    Лариса (13 березень 2020)

    Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державному фаховому навчальному закладі. У зв'язку з карантином працюємо дистанційно із студентами. Адміністрація повідомила, що оплата праці буде здійснюватись, а доплата за класне керівництво, ні. Пояснили, що не можуть здійснювати доплати тому, що не проводимо виховних годин. Чи правомірно це? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Оля (12 березень 2020)

    Працюю в двох школах, в одній із шкіл є основним працівником..вона входить до складу ОТГ..в іншій сумісником на постійній основі ,яка належить до району.З січня з району повідомили про те,що перевели мене з внутрішнього сумісника на зовнішнього і оплата здійснюється тільки за журнальні уроки...під час канікул ..карантину зарплата не нараховується...чи правомірно це?? Пояснили перевід з тим ..що працюю в ОТГ і районі.

     Переглянути відповідь

    Катерина (11 березень 2020)

    Доброго дня! Мене цікавить таке питання - працюю у державній установі інженером І категорії, всіх працівників повідомили про неповний робочий тиждень (три робочі дні на тиждень). Кілька працівників звільнили і мені додали часткові обовязки бібіліотекаря і оператора компютерного набору - без доплати, без наказу є тільки акт приймання-передачі архівних даних. Як законно добитися від керівника доплати чи премії? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Ярошевська Олена Олександрівна ( 6 березень 2020)

    Скажіть, будь-ласка, якщо я опікуюсь двома класами (один займається на першій зміні, а другій - на другій), можуть мені платити за класне керівництво в кожному класі одночасно?

     Переглянути відповідь

    Людмила (25 лютий 2020)

    Получила статус безработного 20.01посоледний раз была в центре занятости 17.02сегодня 25.02 подскажите почему нет выплат?!

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають

   ↑ Вгору