UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Онлайн консультація юриста
 3. Відпустка

Відпустка #117

Питання від Екатерина (16 червень 2009):
Добрый день! я работаю преподавателем в частном высшем учебном заведении в городе Донецке. каждый год нам полагается отпуск в 56 календарных дней. до отпуска после текущего учебного года осталось 2 недели, но руководство вуза отказывается оплачивать преподавателям отпускные, аргументируя это недостатком средств, хотя студенты оплачивают свое обучение вовремя (причем такая ситуация имеет место уже второй год подряд). нам было сказано, что отпускные нам будут платить возможно в несколько приемов, т.е. с большой задержкой. подскажите, пожалуйста, имеет ли руководство право на подобные действия и куда можно нам обратиться чтобы добиться своевременной оплаты нашего труда, тем более, что наша зарплата всего в полтора раза больше минимальной. спасибо.

Ответ юриста () :

В управление образования, прокуратуру и суд. Заробітна плата працівникам за час відпустки виплачується не пізніше ніж за три дні до її початку.

Відпустка, інші питання

  Світлана (20 вересень 2023)

  Доброго дня. Директор, єдиний працівник ТОВ, знаходився три місяці в відпустці без збереження заробітної плати на період воєнного стану. Вийшов з відпустки на роботу 01.09.2023 року. Чи можна в табелях обліку робочого часу за цих три місяці, які директор був у відпустці, вказати дату складання табелів 01.09.2023 ?

   Переглянути відповідь

  Вікторія (28 серпень 2023)

  Добрий день. Я працюю в школі вчителем. Під час літньої відпустки була на лікарняному 7 днів. Чи можу отримати грошову компенсацію замість відпустки, яку пропонують мені взяти на осінніх канікулах?

   Переглянути відповідь

  Наталія ( 7 серпень 2023)

  Доброго дня,я розлучена з лютого 2019 року,виховую дитину 11 років ,батько участі у вихованні не бере та аліменти не сплачує(не подавала на аліменти),чи можу я взяти відпустку відповідно до ст.19 ЗУ про відпустку як одинока мати ,та чи можу я забрати невикористані відпустки з 2019 року по 2023 рік на дитину

   Переглянути відповідь

  Надія (15 червень 2023)

  Доброго дня. чи можу я взяти відпустку напердед. Я була ц відпустці 3 02.02.2023 року на 24 к.д. за 2023 рік. В мене склалися так сімейні обставини, що мені в червн-липні необхідна відпкстка. Ч маю я право взяти відпустку на 24 к.д наперед.

   Переглянути відповідь

  Олеся (14 червень 2023)

  Добрий ден. Цікавить таке питання. Працююу навчальному закладі на 0,5 ставки заступником директора з НВР, та 0,5 ставки кадровик. За заступник директора маю 56 календарних днів відпустки та матеріальну допомогу, а за кадровика - 24 календарні дні без матеріальної допомоги, так як мотивують, що я її маю вже за посаду заступника директора. Чи мають мені надавати відпустку в таких розмірах, тобто по кожній посаді окремо. Чи повинні надати мені jlye відпустку більшої тривалості? Дякую

   Переглянути відповідь

  Юлія (16 травень 2023)

  Доброго дня! Працюю в державному підприємстві на цілу ставку і в приватному підприємстві на 0.5 ставки. Маю двох діток 4-6 років. У 2022 році на державному підприємстві брала додаткову відпустку на дітей (10 днів), на приватному підприємстві не взяла. Чи можу я тепер в 2023 році взяти ту не використану додаткову відпустку на дітей за 2022рік в приватному підприємстві? Буду вдячна за відповідь!!!

   Переглянути відповідь

  Наталія (14 травень 2023)

  Використала відпустку без збереження заробітної плати в зав'язку з веденням воєнного стану за цей рік 2023 і за 2022 рік чи маю я право на щорічну відпустку вчителя терміном 56 кал днів?

   Переглянути відповідь

  Ксенія ( 9 лютий 2023)

  Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи має право завідувач дитячого садка відправити вихователів у відпустку без збереження заробітної плати. Приводом для цього є недостатня кількість дітей на онлайн-занятті. Сам заклад дошкільної освіти знаходиться у принфронтофій зоні, тому педагоги працюють дистанційно, інші працівники у простої. І, якщо призупинять навчальний процес,через недостатню кількість дітей, то правомірно те, що автоматично всі педагоги перейдуть у відпустку без збереження заробітної плати. Чому простій у цьому разі на педколектив не поширюється?

   Переглянути відповідь

  Людмила ( 1 лютий 2023)

  Доброго дня. Чи може працівник, що працює 40 годин на тиждень з двома вихідними днями (субота та неділя) написати заяву на відпустку без збереження заробітної плати на 2 дні п'ятницю та понеділок, пропустивши суботу та неділю.

   Переглянути відповідь

  Вікторія ( 1 грудень 2022)

  Доброго дня! Чи може директор школи, без відома та згоди працівника провести по табелю 11 днів тарифної відпустки за 2022-2023 навчальний рік, та вже після цього поставити перед фактом про це і заставити писати заяву на відпустку і брати її під час зимових канікул, посилаючись на виробничу необхідність? Якщо я не згодна з цим рішенням і не хочу брати відпустку на зимових канікулах, що мені робити?

   Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору