UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше #1177

Питання від Денис ( 6 вересень 2009):
Ув. работники онлайн-консультации! Прошу дать мне ответ по проблеме жилищного характера. Меня зовут Денис. У нас имеется квартира в г.Днепропетровске. Она приватизирована уже 13 лет. В ней прописаны 5 человек: 1) Я, 2) моя мама, 3) моя бабушка, 4) мой двоюродный брат, 5) родная сестра моей мамы. Последние два человека в данной квартире не проживают около 25 лет. Ранее квартира была приватизирована на всех, однако 5 лет назад мой двоюродный брат и родная сестра моей мамы оформили дарственную на мою маму. Они оба категорически отказываются выписываться, средств на оплаты жилья и ком.услуг не дают. Возможно ли как-то выписать №4 и №5 по суду? Если да, то как, и что надо делать? Очень прошу помочь!

Ответ юриста () :

Пишите заявление в суд (о признании их такими, что утратили право пользования), в котором указываете данные обстоятельства, берете двух-трех свидетелей, представителей ЖЭКа, доказывате их проживание в другом городе, получаете решение суда и на его основании выписываете ваших родственников. У разі вибуття наймача та членів його сім'ї на постійнепроживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщенняв тому ж населеному пункті договір найму жилого приміщеннявважається розірваним з дня вибуття. Якщо з жилого приміщеннявибуває не вся сім'я, то договір найму жилого приміщення нерозривається, а член сім'ї, який вибув, втрачає право користуванняцим жилим приміщенням з дня вибуття.На ствердження вибуття суд може брати до уваги будь-якіфактичні дані, які свідчать про обрання стороною іншого постійногомісця проживання (повідомлення про це в листах, розписка,переадресовка кореспонденції, утворення сім'ї в іншому місці,перевезення майна в інше жиле приміщення, виїзд в інший населенийпункт, укладення трудового договору на невизначений строк тощо). Визнання особи такою, що втратила право користування жилимприміщенням внаслідок відсутності цієї особи понад встановленістроки, провадиться в судовому порядку. Зняття з реєстрації місця проживання здійснюється протягомсеми днів на підставі заяви особи, запиту органу реєстрації зановим місцем проживання особи, остаточного рішення суду (пропозбавлення права власності на житлове приміщення або правакористування житловим приміщенням, визнання особи безвісновідсутньою або померлою), свідоцтва про смерть. Тимчасова відсутність особи повинна бути безперервною і, за загальним правилом, не повинна перевищувати шести місяців. Початок відліку часу відсутності визначається з дня непроживання особи в займаному приміщенні. Повернення особи в житлове приміщення, яке вона раніше займала, перериває відлік часу тимчасової відсутності. Проте епізодичне з'явлення громадянина в житловому приміщенні тільки для вигляду, не може розглядатися як повернення, що перериває відлік часу протягом шести місяців. Якщо тимчасова відсутність особи перевищує шість місяців, члени сім'ї, в тому числі і колишні, а також наймодавець вправі пред'явити позов про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

Інше, інші питання

    Ярослава (18 листопад 2024)

    Як порахувати юридичний стаж ? Працювала секретарем судового засіданні та документознавцем. Чи можна це стаж враховувати? Дякую

     Переглянути відповідь

    Вікторія ( 7 листопад 2024)

    Доброго дня, таке питання родич має группу 2 інвалідності з неврології отримав її в 2018 році, у 2023 році мсек продовжив дію групи до 2026 року. Скажіть будьласка, згідно з новим законом про мобілізацію він повинен заново проходити влк чи ні? Якщо в 2023 мсек продовжив группу до 2026? І скажіть система резерв +зависла і він не встиг оновити дані, що треба робити платити штраф 17000 і оновляти дані чи вже пізно і чи потрібна заново влк якщо мсек продовжив зимою 2023 до 2026

     Переглянути відповідь

    Віктор (24 жовтень 2024)

    Я працюю в історико-культурному заповіднику. З 2015 р. після скорочення частини наукових посад було введено посаду фахівець без зазначення спеціалізації з відповідним добровільно-примусовим переведенням, не змінюючи функціоналу, змісту попередньої роботи, і,в тому ж самому науковому підрозділі. Оскільки в жодному нормативному документі галузі культури подібна спеціалізація не визначена, то наслідком стало не лише формальна дискваліфікація, а й позбавлення всіх соціальних за списком Кабміну (Постанова № 82 від 22.01.2005). Чи існують на даний час механізми усунення створеної дискримінаційної ситуації ? І які існують для працівника загрози в подальшому, наприклад, при призначення пенсії?

     Переглянути відповідь

    Алла (18 вересень 2024)

    Добрий день. Чи правомірно змушувати бути в укритті під час тривоги класного керівника зі своїми учнями та відповідати за них, якщо в цей час у його учнів за розкладом має бути урок, який веде вчитель-предметник? Хто має бути з дітьми класний керівник, чи вчитель, який за цей урок (хоч він і не відбувся через тривогу) отримає гроші/зарплату? Хто несе відповідалтеість за життя дітей під час тривоги в укритті, той читель у якого за розкладом урок, чи класний керівник, якого призначено наказом по школі?

     Переглянути відповідь

    Роман (17 вересень 2024)

    Добрий день. Маю проблему, у підрозділі на посаді "інженер з систем водогону" працює особа яка є засудженою, та позбавлена права обіймати певні посади, та виконувати організаційно-розпорядчі функції, чи відноситься посада "інженер з систем водогону", до таких які пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Віталія (15 вересень 2024)

    Добрий вечір! Чи існує юридично встановлений порядок на розподіл класного керівництва між вчителями? Склалась така ситуація, що на паралелі набирають лише два перших класи (А, Б) , а вчителів-претендентів троє. Так як зараз вони є класними керівниками 4-х класів (А, Б та В). Як вирішити це питання ? Хто в першу чергу має взяти клас, а хто залишиться без класного керівництва ? Є якийсь закон?

     Переглянути відповідь

    Олександра (10 вересень 2024)

    Добрий день. Підкажіть будь ласка, чи можу я працювати спеціалістом у відділі освіти, якщо я ще працюю на 0.25 ставки(навантаження на рік 197 годин) викладачем у Уманському педагогічному університеті)?

     Переглянути відповідь

    Юлія (18 липень 2024)

    Доброго дня! Маю диплом базову вищу освіту "бакалавр з менеджменту", чи відноситься цей рівень освіти до вищої? Та, чи маю право на тимчасове заміщення начальника відділу?

     Переглянути відповідь

    Євген (15 липень 2024)

    Доброго дня! Чи можна дізнатись у Вас посилання на КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ДОВІДНИК ПОСАД, ВИПУСК 8. М’ясна і молочна промисловість. Адже цікавить які кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду Оброблювач птиці. Дякую

     Переглянути відповідь

    Вікторія (16 червень 2024)

    Чи може директор школи забрати кілька годин у одного вчителя та віддати іншому? Працюю вчителем зарубіжної літератури. Маю навантаження 23 години. На цій посаді я є єдиним і основним вчителем.Чи має право директор школи забрати у мене 5 годин та віддати педагогу- організатору( за посадою) без моєї письмової згоди?

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору