Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста
   3. Відпустка

   Відпустка #91490

   Питання від Андрей ( 1 серпень 2013):
   Я военослужащий.написал рапорт 16июля и с 1 августа должен ити в отпуск.мне сказали что едиш на полигон и хотят отменить отпуск приказом по части.могут они это сделать?

   Ответ юриста () :

   Такі дії командування будть незаконними. Мінімум за рішення НГШ мають право відмінити Вашу відпустку. 16. Відкликання військовослужбовців із щорічних основних відпусток дозволяється лише у разі оголошення мобілізації, введення воєнного чи надзвичайного стану в Україні або в окремих її місцевостях, а в інших випадках - за рішенням Міністра оборони України, керівників центральних органів виконавчої влади та інших державних органів, які відповідно до закону здійснюють керівництво військовими формуваннями, утвореними відповідно до законів України, керівників правоохоронних органів та керівників розвідувальних органів України, їх заступників та начальника Генерального штабу - Головнокомандувача Збройних Сил України, а також командувачів відповідних військових формувань, які за посадою не є керівниками центральних органів виконавчої влади.

   Відпустка, інші питання

    Людмила (27 серпень 2022)

    Доброго дня! Я звільнилася зі школи 30 травня. Мені було призначено компенсацію за відпустку 28 днів. У липні відпустку педпрацівникам змінили на 56 днів. Бухгалтерія відмовила мені в компенсації ще 28 днів. Чи правомірнії ці дії?

     Переглянути відповідь

    Ольга (25 липень 2022)

    Добрий день. Я знаходилась в відпустці без збереження зарплати з березня до 15 липня 2022 року у зв'язку з воєнним станом. Написала заяву на щорічну основну відпустку тривалістю 24 кал. дні. 19 липня вступив в силу новий закон зі змінами. Мене повідомили, що я маю відпустку тільки за відпрацьовані дні, а дні ,коли я була в відпустці за свій рахунок, не враховуються до трудового стажу для відпустки. Але заяву на відпустку я писала до набрання чинності закону 19 липня і тоді відпустка за свій рахунок враховувались до трудового стажу. Чи має закон зворотню силу? Чи правомірно зі мною поступили. Буду вдячна за відповідь.

     Переглянути відповідь

    Світлана (24 червень 2022)

    Добрий день. Я мати двох дітей (близнята 6 років). З чоловіком були розлучені, а у 2020 році він помер. Я отримую пенсію по втраті годувальника. Питання: чи я маю право на додаткову відпустку по двом підставам? (1. Двоє дітей до 15 років; 2. Одинока мати.) Дякую за відповідь.

     Переглянути відповідь

    Катерина (16 червень 2022)

    Доброго дня. Директора відсторонено та призначено виконуючого обов'язків директора. З 20.06.2022 виконуючий обов'язків директора йде у відпустку, потрібно призначити нового тимчасово виконуючого обов'язків директора на час відпустки в.о. директора. Чи потрібно протокол загальних зборів учасників і чи потрібно його нотаріально посвідчувати, як правильно оформити наказ на призначення тимчасово виконуючого обов'язків директора?

     Переглянути відповідь

    Любомира (11 червень 2022)

    Я вчитель. 23 травня я виїхала за кордон, написавши заяву на дозвіл працювати дистанційно і отримавши добро. 8 червня закінчилося навчання в школі в адміністрація вимагає написати заяву на відпустку за власний рахунок з 9 по 24 червня( з 27 червня в мене запланована щорічна відпустка). Але з 6 по 24 червня мене школа направила на курси підвищення кваліфікації, які проводять дистанційно, я їх відвідую. Чи правомірна вимога адміністрації написати заяву з 9 по 24 травня?

     Переглянути відповідь

    Марина (12 травень 2022)

    Доброго дня. Пвдскпжіть будь- ласка, я працюю в органах місцевого самоврядування. С 1 квітня по 30 квітня у відпустці без збереження заробітної плати. Знаходжусь в Іспанії. Отримала тимчасовий захист. В цій країні немає грошової допомоги. Виникла необхідність влаштуватися на роботу. Чи маю право підписати контракт ( прибиральниці) та працювати. Чи це корупція?

     Переглянути відповідь

    Тетяна (19 січень 2022)

    Доброго дня. Працюю вчителем. Вийшла у відпустку 16.06.21р. 06.07.21 зламала ногу. На лікарняному перебуваю і сьогодні ще. Перед відпусткою отримала відпускні, під час хвороби-лікарняні. Значна частина відпустки не використана.На лікарняному буду до 05.02.22, а з 06.02 планую санаторне лікування протягом 21 дня. Відпустку для цього хочу взяти в рахунок щорічної відпустки вже 2022 року з одночасною виплатою матеріальної допомоги на оздоровлення(згідно колдоговору). Після санаторію хочу розрахуватися з роботи, так, як рухова функція утруднена. Як правильно бухгалтерії школи здійснити зі мною всі розрахунки? Як вчинити мені в даній ситуації було б доцільніше??? Дякую.

     Переглянути відповідь

    Наталія ( 3 листопад 2021)

    Чи можна психологу і консультанту Центру професійного розвитку педагогічних працівників надавати щорічну основну додаткову відпустку за ненормований робочий час? Як це можна оформити?

     Переглянути відповідь

    Виктория (28 серпень 2021)

    Чи маю я право на соціальну відпустку, як одинока мати за 2021 рік, якщо в серпні я вийшла заміж і мою дитину усиновили?

     Переглянути відповідь

    Николай (13 серпень 2021)

    Могу ли я, как пенсионер по возрасту, и ветеран труда, взять сразу два отпуска: как пенсионер по возрасту 30 дней, и как ветеран труда 14 дней - итого 44 дня?

     Переглянути відповідь

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Часто шукають

   ↑ Вгору