UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Все про роботу
  4. На роботі
  5. Гібридний формат роботи під час воєнних подій

Гібридний формат роботи під час воєнних подій

4.08.2022 761Автор: Лоліта Платошкіна
Гібридний формат роботи під час воєнних подій

Гібридний формат роботи під час воєнних подій

4.08.2022     761Автор: 

Формат роботи, якій практикується в багатьох компаніях вже давно, а сьогодні, під час воєнних дій, набуває нового змісту та актуальності - гібридний. Такий формат не вимагає від робітників постійно знаходитись в офісі, виконуючи повсякденні обов’язки. Іншими словами, це такий собі гібридний формат між офісом та дистанційкою.

Гібридний формат роботи став популярним ще під час пандемії: спеціалісти то виходили в офіс, то, під час загострення захворювань, повертались на домашній карантин. І багатьом спеціалістам сподобався саме такий формат співпраці, де можно було поєднувати комфортну безпечну роботу вдома і офіс, де можна було зустрічатися на ділові зустрічі та наради.

Гібридний формат роботи має велику кількість переваг, які під час війни грають важливе значення для безпеки та зручності громадян.

Переваги гібридного формату роботи

  • Гібридний формат роброти значно економить час на дорогу додому, що дозволяє витрачати його з більшою користю.
  • Гроші також витрачають менше, адже є дні, коли спеціалісти залишаються вдома на дистанції.
  • Робота вдома дозволяє більше проводити часу з сім’єю.
  • Зв’язок з колегами є безперервним, адже перебуваючи вдома, можна зручно проводити мітинги, вирішувати робочі питання.
  • Робота з дому завжди більш продуктивна та спокійніша, тому ви бережете нерви та енергію.
  • Гібридний формат роботи дозволяє працювати будь-де, коли ви працюєте дистанційно. Наприклад, можна при цьому взяти ноутбук та відправитись в улюблене кафе.
  • Така форма роботи колективу дозволяє будувати зручні графіки виходу і економити на техніці та місці в офісі.
  • З гібридним графіком роботи у спеціалістів менше спостерігається перевтом.

Модель роботи гібридного формату співпраці

При гібридному форматі найголовніше організувати грамотно работу співробітників.

З розумом розподіляйте навантаження на співробітників. Найкращим способом зрозуміти, як правильно розподілити навантаження - запитати самих співробітників. Поцікавтесь кожного або проведіть опитування, кому яку роботу ефективніше виконувати, працюючи вдома і на роботі.

Чітко визначіть графік виходу співробітників. Графік виходів дозволить вам розподілити і закріпити робочі місця таким чином, щоб для кожного співробітника це було зручно.

Створіть комфортну робочу онлайн зону. Підготуйте технічно спеціалістів та надайте всі зручні інструменти для роботи як з офісу, так і з дому.

Забезпечте робітників всім необхідним. Якщо спеціалістам це необхідно, видайте ноутбуки тим, хто не має домашнього комп'ютера, закупіть копії програмного забезпечення та сплатіть витрати на мобільний зв'язок чи інтернет. Так співробітники не тільки працюватимуть ефективніше, а й відчують увагу з боку керівництва.

Дізнайтесь ще, як створити комфортну атмосферу гібридного формату співпраці і підтримати корпоративний дух під час війни.

Гібридний формат роботи настільки увійшов в наше життя, що навряд чи вдасться його викоренити навіть після війна. До того ж, він зручний та приємний як для робочого колективу, так і для роботодавця.

Читайте також

  • Тривожні сигнали: 5 рис, які мають насторожити рекрутера17 грудень, 2024

    Так склалося, що в процесі найму більше прийнято звертати увагу на вміння і сильні сторони кандидата. Професійні досягнення і досвід — це чудово, але рекрутер не може знати апріорі, якою людиною є кандидат перед ним. Нижче спробуємо з’ясувати, які риси кандидата мають насторожити рекрутера.

  • Токсичні колеги: 7 життєвих уроків, які працюють на вас11 грудень, 2024

    Токсичні люди становлять більшу проблему, ніж здається на перший погляд. Вони можуть перетворити улюблену роботу на справжнісіньке пекло. Звичайно, якщо працюють поруч з нами. В цій статті пропонуємо поміркувати над життєвими уроками, які можна отримати від спілкування з токсичними колегами.

  • Робота над помилками (у спілкуванні) 8 грудень, 2024

    Окрім того, як і що ми говоримо, важливу роль у спілкуванні відіграють міміка, рухи руками, постановка тіла. Але, на жаль, ми часто забуваємо про це, та й особливого значення не надаємо. А даремно. Від того, як ми поводимося на співбесіді, переговорах, ділових зустрічах, може залежати наша кар'єра.

  • Покоління зумерів: розвінчуємо міфи про їхній підхід до роботи і життя 4 грудень, 2024

    Від попередніх поколінь зумери відрізняються передусім посиленим прагненням до життєвого балансу, гнучкості й свободи у виборі роботи. Та чи варто сприймати на ринку праці їхню амбітність як недолік? Давайте поміркуємо над цим питанням, а ще спробуємо розвінчати міфи про їхній підхід до роботи і життя.

  • Безперебійна робота під час блекаутів: як адаптуватися компаніям та працівникам28 листопад, 2024

    Часті блекаути й аварійні відключення електроенергії висувають нові стандарти до енергонезалежності. Причому як власного житла, так і бізнесу. Дізнайтеся, як компаніям і співробітникам потурбуватися про безперебійну роботу під час блекаутів.


Часто шукають

↑ Вгору