Формат роботи, якій практикується в багатьох компаніях вже давно, а сьогодні, під час воєнних дій, набуває нового змісту та актуальності - гібридний. Такий формат не вимагає від робітників постійно знаходитись в офісі, виконуючи повсякденні обов’язки. Іншими словами, це такий собі гібридний формат між офісом та дистанційкою.
Гібридний формат роботи став популярним ще під час пандемії: спеціалісти то виходили в офіс, то, під час загострення захворювань, повертались на домашній карантин. І багатьом спеціалістам сподобався саме такий формат співпраці, де можно було поєднувати комфортну безпечну роботу вдома і офіс, де можна було зустрічатися на ділові зустрічі та наради.
Гібридний формат роботи має велику кількість переваг, які під час війни грають важливе значення для безпеки та зручності громадян.
При гібридному форматі найголовніше організувати грамотно работу співробітників.
З розумом розподіляйте навантаження на співробітників. Найкращим способом зрозуміти, як правильно розподілити навантаження - запитати самих співробітників. Поцікавтесь кожного або проведіть опитування, кому яку роботу ефективніше виконувати, працюючи вдома і на роботі.
Чітко визначіть графік виходу співробітників. Графік виходів дозволить вам розподілити і закріпити робочі місця таким чином, щоб для кожного співробітника це було зручно.
Створіть комфортну робочу онлайн зону. Підготуйте технічно спеціалістів та надайте всі зручні інструменти для роботи як з офісу, так і з дому.
Забезпечте робітників всім необхідним. Якщо спеціалістам це необхідно, видайте ноутбуки тим, хто не має домашнього комп'ютера, закупіть копії програмного забезпечення та сплатіть витрати на мобільний зв'язок чи інтернет. Так співробітники не тільки працюватимуть ефективніше, а й відчують увагу з боку керівництва.
Дізнайтесь ще, як створити комфортну атмосферу гібридного формату співпраці і підтримати корпоративний дух під час війни.
Гібридний формат роботи настільки увійшов в наше життя, що навряд чи вдасться його викоренити навіть після війна. До того ж, він зручний та приємний як для робочого колективу, так і для роботодавця.
Пошукачам не подобається формат групової співбесіди, та ейчари іноді вдаються до нього. Навіщо вони це роблять? Давайте з’ясуємо разом із Jobs.ua, а ще розглянемо переваги й недоліки групової співбесіди.
Тоді зло мало одне обличчя. Сьогодні — інше, але суть та сама: імперські амбіції, зневага до людського життя.
День памʼяті — це не лише про минуле. Це про вибір, який ми робимо сьогодні: стояти за свободу, за життя, за правду! Слава Україні! Героям Слава!
Портал Jobs.ua розповідає, що потрібно знати про рукостискання в контексті ділового етикету.
В цій статті пропонуємо познайомитися з деякими цікавими способами заробітку, коли людина фактично заробляє гроші, не роблячи при цьому абсолютно нічого.
Розглянемо разом з Jobs.ua ще кілька цікавих професій гіпотетичного майбутнього, які зустрічаються на сторінках блискучого sci-fi роману «Сліпобачення» від визнаного майстра жанру канадського письменника Пітера Воттса.