UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
  4. Навчання і робота
  5. Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

6.12.2019 1173Автор: Олександр Мавлідінов
Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

6.12.2019     1173Автор: 

Незважаючи на незрозумілі перспективи, що несе більшості людства високотехнологічна оптимізація усього світового бізнесу, сувору атмосферу яких, описував Jobs.ua у першій частині статті, уникнути проблем з незатребуваністю її професії не складно та цілком реально.

Й саме тут, завдяки терміновій необхідності, «розквітне» напрямок, який вже сьогодні не простоює без роботи, завжди має свого користувача та на можливості якого, наш сайт, неодноразово звертав увагу читача. Так, ситуацію може врятувати саме перекваліфікація.

Можливість отримання нової професії, що потрібна в сучасному суспільстві – неабиякий шанс знайти своє місце й сьогодні, й у подальшому, навіть у світі, ринок праці якого переповнює AI.

Брак спеціалістів у сферах, що до сьогодні вважалися «не перспективним», принаймні серед українських шукачів, призводить до виникнення унікальних робочих пропозицій із суттєвою грошовою винагородою. А, самі «робочі спеціальності», здебільше представляють з себе зовсім не ту роботу, як її бачить пересічний шукач.

Обираючи напрямок в якому людина збирається навчатися новому, їй необхідно одразу знаходити як отримати найсвіжіші знання, які використати у якості бази для подальшого та регулярного накопичення «обнов» інформації, що можуть траплятися й кожен день. Не буде розумним, просто згаяти час, навчаючись «будівельній справі» у межах досвіду спеціалістів минулого сторіччя. Набагато перспективніше отримати навички та досконало оволодіти роботою із складним обладнанням та іншими сучасними «девайсами», без яких сьогодні не обходиться жодне правильне будівництво.

Умовний «оператор» умовного «високотехнологічного відбійного молоту», який розуміє, як програмувати інструмент для максимально ефективної його роботи, буде, зазвичай затребуваний як спеціаліст, набагато частіше, ніж талановитий від Богу каменяр-«класик».

Нові часи диктують нові вимоги, й тому, щоб втриматися на гребні хвиль змін, вже зараз краще досконально вивчити усі можливості, що можуть запропонувати обрана вами перекваліфікація.

Зверніть увагу на принципові й нові напрямки, що обумовлюють чимало вузьких спеціальностей та для роботи по яких, знадобиться наявність певних «м’яких навичок», шукати які в собі, краще починати зараз.

EQ шукача (емоційний інтелект – здатність розуміти , висловлювати та аналізувати власні емоції та відмінно розуміти інших) стане більш затребуваною якістю, ніж наявність високих рівнів ІQ. Саме співробітники, що мають розвинутий емоційний інтелект, призвані забезпечити безперебійну роботу автоматизованих процесів, здійснюючи зв'язок між людьми та AI.

Те, що сьогодні, здебільше зветься креативністю – також стане якістю №1, яку будуть намагатися відшукати в кандидатів. Таке вміння – основна складова будь-якого прогресу, й жоден штучний інтелект не здатен до подібних проявів.

Справжні «супер робітники» - багатозадачні та такі, що можуть обробляти без допомоги техніки досить великі об’єми інформації, також будуть у постійному «розшуку».

Серед «технарів» найбільш популярними будуть фахівці, які дійсно досконало розбираються у своїй справі та є технологічно обізнаними знавцями.

Навіть, якщо не зовсім зрозуміло сьогодні те, чим обґрунтовані такі прогнози щодо популярності певних напрямків діяльності, не гайте часу. Інтернет допоможе отримати більше інформації та знайти в обраній справі необхідні «родзинки» та «перлини», що допоможуть в майбутньому не тільки «втриматися» на плаву, але й дозволять почати успішний шлях професійної кар’єри.

Читайте також

  • Осінній сезон без стресу: поради для гармонії та спокою21 листопад, 2024

    Короткий світловий день, холод і осіння мряка впливають на настрій, а втома, апатія і навіть легка депресія — компаньйони гнітючих осінніх днів. Втім, скористайтеся нашими порадами, щоб мінімізувати стрес від перебування в такій непривітній «компанії».

  • Вчитися у всіх, не наслідувати нікого12 листопад, 2024

    Новачок на роботі. До нього завжди придивляються. Від того наскільки новий співробітник уважний, тактовний та обачний залежить, як його прийме колектив, як складатимуться взаємини з керівництвом. Треба докласти чимало зусиль, щоб перше враження було гідним, адже другого шансу може й не бути.

  • Як все пам’ятати, а не забувати?22 жовтень, 2024

    В сучасному ритмі життя, коли треба скрізь встигнути і багато чого зробити, наша пам'ять час від часу дає збій. Не завжди пам'ятаємо, де лежать документи, забуваємо про заплановану зустріч, вийшовши з дому, важко згадуємо, чи вимкнули з розетки праску тощо. А причина такого збою – перевтома, часті хвилювання, і, як не дивно, одноманітність.

  • Читання в юному віці – кар'єра у майбутньому 28 вересень, 2024

    Підвищення по службі чи в іншій діяльності, досягнення популярності, слави тощо – це все кар'єра. А з чого починається це сходження і коли? На це запитання дає відповідь соціолог із Оксфорда Марк Тейлор.

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».


Часто шукають

↑ Вгору