Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
 1. Робота в Україні
 2. Публікації про роботу
 3. Навчання, розвиток, підвищення кваліфікації
 4. Навчання і робота
 5. Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

6.12.2019 120Автор: Александр Мавлидинов
Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

Світовий ринок праці: в очікуванні "комфортного апокаліпсису" (частина 2)

6.12.2019     120Автор: 

Незважаючи на незрозумілі перспективи, що несе більшості людства високотехнологічна оптимізація усього світового бізнесу, сувору атмосферу яких, описував Jobs.ua у першій частині статті, уникнути проблем з незатребуваністю її професії не складно та цілком реально.

Й саме тут, завдяки терміновій необхідності, «розквітне» напрямок, який вже сьогодні не простоює без роботи, завжди має свого користувача та на можливості якого, наш сайт, неодноразово звертав увагу читача. Так, ситуацію може врятувати саме перекваліфікація.

Можливість отримання нової професії, що потрібна в сучасному суспільстві – неабиякий шанс знайти своє місце й сьогодні, й у подальшому, навіть у світі, ринок праці якого переповнює AI.

Брак спеціалістів у сферах, що до сьогодні вважалися «не перспективним», принаймні серед українських шукачів, призводить до виникнення унікальних робочих пропозицій із суттєвою грошовою винагородою. А, самі «робочі спеціальності», здебільше представляють з себе зовсім не ту роботу, як її бачить пересічний шукач.

Обираючи напрямок в якому людина збирається навчатися новому, їй необхідно одразу знаходити як отримати найсвіжіші знання, які використати у якості бази для подальшого та регулярного накопичення «обнов» інформації, що можуть траплятися й кожен день. Не буде розумним, просто згаяти час, навчаючись «будівельній справі» у межах досвіду спеціалістів минулого сторіччя. Набагато перспективніше отримати навички та досконало оволодіти роботою із складним обладнанням та іншими сучасними «девайсами», без яких сьогодні не обходиться жодне правильне будівництво.

Умовний «оператор» умовного «високотехнологічного відбійного молоту», який розуміє, як програмувати інструмент для максимально ефективної його роботи, буде, зазвичай затребуваний як спеціаліст, набагато частіше, ніж талановитий від Богу каменяр-«класик».

Нові часи диктують нові вимоги, й тому, щоб втриматися на гребні хвиль змін, вже зараз краще досконально вивчити усі можливості, що можуть запропонувати обрана вами перекваліфікація.

Зверніть увагу на принципові й нові напрямки, що обумовлюють чимало вузьких спеціальностей та для роботи по яких, знадобиться наявність певних «м’яких навичок», шукати які в собі, краще починати зараз.

EQ шукача (емоційний інтелект – здатність розуміти , висловлювати та аналізувати власні емоції та відмінно розуміти інших) стане більш затребуваною якістю, ніж наявність високих рівнів ІQ. Саме співробітники, що мають розвинутий емоційний інтелект, призвані забезпечити безперебійну роботу автоматизованих процесів, здійснюючи зв'язок між людьми та AI.

Те, що сьогодні, здебільше зветься креативністю – також стане якістю №1, яку будуть намагатися відшукати в кандидатів. Таке вміння – основна складова будь-якого прогресу, й жоден штучний інтелект не здатен до подібних проявів.

Справжні «супер робітники» - багатозадачні та такі, що можуть обробляти без допомоги техніки досить великі об’єми інформації, також будуть у постійному «розшуку».

Серед «технарів» найбільш популярними будуть фахівці, які дійсно досконало розбираються у своїй справі та є технологічно обізнаними знавцями.

Навіть, якщо не зовсім зрозуміло сьогодні те, чим обґрунтовані такі прогнози щодо популярності певних напрямків діяльності, не гайте часу. Інтернет допоможе отримати більше інформації та знайти в обраній справі необхідні «родзинки» та «перлини», що допоможуть в майбутньому не тільки «втриматися» на плаву, але й дозволять почати успішний шлях професійної кар’єри.

Шукаєте роботу?


Шукаєте персонал?

Читайте також

 • Пошук роботи й соцмережі22 січень, 2020

  Шукаючи роботу, ми намагаємося ретельно скласти резюме, підготуватися до співбесіди. Але інколи забуваємо ще про одне, не менш важливе... Про свої акаунти в соціальних мережах.

 • Вам відмовили? Це можливість рухатись далі!21 січень, 2020

  Кожному з нас колись відмовляли. Це буває в різних ситуаціях: у якомусь проханні до людини при отриманні необхідного документа, при прийомі на роботу, в особистих стосунках і т. п. Нам не приємні відмови, ми від них страждаємо. Особливо страждає наша самооцінка… Але відмову можна повернути з користю для себе.

 • Інтроверт. Як поводити себе у колективі20 січень, 2020

  Незважаючи на те, що більшість суспільства здатна «навішувати» ярлики на тих, хто не схожий на них самих, інтроверту ніколи не слід намагатися змінювати свою особистість та поводитися «як більшість»

 • Критерії вибору першого робочого місця19 січень, 2020

  Перше робоче місце по-різному може вплинути на майбутнє людини. Деколи це розчарування, часто – хороша платформа для подальшої побудови кар’єри. На робочому місці людина проводить третину свого життя. Коли після закінчення навчального закладу постає питання про працевлаштування, необхідно свідомо підійти до його вирішення.

 • Типові помилки, які допускають в перший робочий день19 січень, 2020

  Після вдалого пошуку роботи, коли омріяна посада у вас «у руках», не варто розслаблятися. Перші дні на новому робочому місці дуже важливі. Необхідно проявити свої професійні якості, а також влитися в колектив. Для цього треба не тільки дбати про вдале виконання прямих обов’язків, але й зрозуміти, чого не варто робити.

↑ Вгору