UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Публікації про роботу
  3. Роботодавцю
  4. Мотивація співробітників
  5. Як надихати творчу команду, якщо ви її лідер

Як надихати творчу команду, якщо ви її лідер

8.02.2021 493
Як надихати творчу команду, якщо ви її лідер

Як надихати творчу команду, якщо ви її лідер

8.02.2021     493

Таке питання частенько постає в людей, яким довелося очолити колектив творчих людей. А творчі люди такі – сьогодні натхнення б’є ключем, а завтра його вдень з вогнем не відшукаєш. А що робити, коли «горить» важливий проект, а то й декілька, а в творчої команди сіли батарейки? Jobs.ua підготував для вас кілька корисних порад.

Спільні сніданки чи обіди

Звичайно, щодня обідати або снідати з колегами по роботі це зайве, але влаштувати подібний захід хоча б раз в тиждень – це саме те, що треба. І обговорювати при цьому одні лиш робочі моменти не потрібно, інакше такі прийоми їжі перетворяться в щось обов’язкове і трошки з примусом. Тому кличте свій колектив на спільні сніданки, і говоріть в цей час про все на світі – про свої хобі і проходження комп’ютерних ігор, про останній футбольний матч чи класний серіал, який нещодавно переглянули. Такі заходи дозволяють розмивати границі спілкування всередині колективу, а спільні сніданки ще й дають змогу потренувати дисципліну. Коротше, чудова затія, з якого боку не поглянь.

Творчий клуб

Ще один чудовий захід, який можна проводити кілька разів на місяць. Якщо ви очолюєте команду художників-ілюстраторів (для прикладу), на зібраннях клубу ваші підлеглі, включаючи й вас, зможуть ділитися останніми трендами в світі дизайну та художнього оформлення. В компанії однодумців значно веселіше і цікавіше це робити, ніж наодинці. Своїм підлеглим можна давати завдання по черзі: на сьогоднішнє зібрання клубу хтось із них готує презентацію на якусь актуальну тему, а на наступне зібрання вже інший співробітник готує свою презентацію. В процесі обговорення таких презентацій можуть народитися чудові ідеї, які ви потім з успіхом використаєте в майбутніх проектах.

Зустрічі тет-а-тет з тімлідом

Чому варто проводити такі зустрічі з підлеглими кілька разів на місяць? Це важливо для того, щоб можна було разом з керівником озирнутися на виконану роботу, оцінити свої невдачі та успіхи, розібрати важливі робочі моменти і скорегувати подальший план дій. Це дозволить тримати руку на пульсі, але тільки в тому випадку, коли ви, як керівник колективу, є для своїх підлеглих справжнім ментором, наставником, а не начальником. В протилежному випадку ваші працівники не розкриватимуться перед вами, і, відповідно, такі зустрічі не даватимуть тієї віддачі, заради якої вони, власне, затіваються.

Воркшопи

Воркшоп у форматі челенджу – це чудове рішення. Наприклад, якщо ви очолюєте команду веб-дизайнерів, запропонуйте їм челендж: за 2 години створити дизайн сайту. Кожен з учасників має доступ до одного екрану, за яким працює фіксовану кількість часу (10-20 хвилин). Коли означений час завершується, кожен дизайнер пересідає за інший екран. І так – дві години.

Що дає подібний челендж?

  • Розвиває вміння злагоджено працювати в одній команді;
  • Вдосконалює швидкість роботи і швидкість мислення;
  • Зближує працівників, бо це чудова можливість пропустити через себе роботу всіх своїх колег, після чого можна обговорити всі цікаві моменти;
  • І не менш важливий пункт – такі челенджі дозволяють класно і весело проводити час.

Читайте також

  • Як полегшити вихід на роботу після відпустки? 8 вересень, 2024

    Декілька порад від наших експертів про те, як, повернувшись до роботи, правильно застосувати «відновлений багаж сил».

  • Піднімайся і йди30 серпень, 2024

    Впавши, піднімаємося, обтрушуємо одяг, хочемо зробити крок, але біль у забитих колінах не дає ступити. Адже йти треба, хоча б до медпункту. Одні встають і, перемагаючи біль, йдуть далі, а в інших сил вистачає лише до кабінету лікаря або самому перев'язати собі рани, а деякі не можуть навіть піднятися від сильних забитих місць, розчарування та зневіри. Що робити і як допомогти собі?

  • Розміщення вакансій на сайті Jobs.ua19 серпень, 2024

    Jobs.ua хоче підтримати Кращих Роботодавців і розширити можливості Шукачам роботи у важку хвилину, тому продовжує працювати в галузі працевлаштування та зберігає знижки і можливість безкоштовного розміщення вакансій для роботодавців.

  • Як стати дата-аналітиком і чим він займається22 грудень, 2023

    Пропонуємо вам познайомитися з перспективною сучасною професією, яка допомагає компаніям приймати рішення на основі даних, а не інтуїтивно.

  • Новорічні знижки на сайт Jobs.ua22 грудень, 2023

    Jobs.ua хоче привітати вас з наступаючим Новим 2024 роком і порадувати новорічними святковими знижками!

↑ Вгору