UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу

запитання юристу по оформленню на роботу, сумісництво та ін.

Останні питання юристу:

Іван (17 квітень 2015)

Я працював на заміні у школі місяць, ставив оцінки, складав контрольні. Через місяць вийшов учитель і сказав що оцінки треба виправити, мовляв вони не вірні. Двієшники у мене написали добре, а відмінники -навпаки, тому треба було міняти ситуацію. Директор і вчитель наполягли, аби я своєю рукою доставив \"потрібні\" оцінки. У мене є аудіо запис доставляння. Також, була розмова з директором, у якій він казав, що дітки відмінники - особливі, бо їхні батьки озеленюють сади, помагають школі, сказав -виправити оцінки і розглянути \"знання\" дітей під іншим кутом. Я написав статтю і хочу її опублікувати. Скажіть мені будь-ласка, чи достатньо у мене доказів, аби не потрапити на лаву підсудних і не понести відповідальності. Прямого доказу на хабарництво у мене немає, але акт доставляння оцінок і запис з голосом вчителя, який диктує що ставити - є. Допоможіть будь-ласка з\'ясувати проблему. Дякую.

 Переглянути відповідь

юля (18 квітень 2013)

Добрый день! сегодня уже завала Вам вопрос но не пойму в ваших вопросах на сайте его не вижу поэтому повторюсь. Мы с сожителем работаем в одной исправительной колонии, я на предприятии , а он на бюджете , появилось вакантное место на бюджете , я решила перейти. ( сожитель начальник оперативного отдела , а я хотела устроиться на должность младшего инспектора отдела охраны). Все инстанции при оформлении на профпригодность (медучреждения, стажировку ) были пройдены положительно. А когда поехала в управление на утверждение , мотивируя коррупцией ( открыто конечно мне не сказали, но намекнули что сожитель работает).Кадровику ответили, что рассмотрят мою кандидатуру. И вот буквально вчера мне сказали , что именно к нам в колонию меня не могут взять, только в другую колонию , а это очень далеко добираться. правомерный ли был отказ в трудоустройстве, вакансия ведь есть, по закону о коррупции нарушений нет ( я не являюсь в его непосредственном подчинении). Могу ли я как то оспорить. Если мотивируют тем, что мы в гаржданском браке, то я не пойму у нас на КПП работаю семьями и нечего. Заранее спасибо за ваш ответ.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
13 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору