UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу

запитання юристу по оформленню на роботу, сумісництво та ін.

Останні питання юристу:

Владимир ( 7 квітень 2012)

Я учусь в лицее на 2 курсе.В семье сложилось тяжёлое материальное состояние.Я нашёл работу с официальным оформлением.Я устроился на работу и одновременно учусь (ведь нада получить среднее образование и профессию (по всем предметам нормальная успеваемость - получаю стипендию)) ,но когда дирекция лицея узнала ,что я официально оформлен на работе получаю зарплату и стипедию поставили меня перед выбором либо работа либо учёба (что мол нельзя получать стипендию и зарплату одновременно и тем более быть официально оформленным)Но с покон веков студенты подрабатывали и всё было нормально,а сейчас что? Помогите.Если я имею право работать и учиться ,и получать стипендию и зарплату то на какие документы,постановления, приказы,законы Украинского законодательства мне ссылаться ,для доказательства своей правоты

 Переглянути відповідь

Наталі (14 березень 2012)

У 2011р. закінчила університет, денне навчання, бюджет; ПІДПИСАЛА ТРЬОХСТОРОННЮ УГОДУ (УНІВЕРСИТЕТ-ВИПУСКНИК-РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ОСВІТИ)про призначення на пед.посаду сільську в ЗОШ. Зверталася з питаннями про підйомні до працівників деканату факультету та і відділ освіти(з липня по жовтень 2011 року), у першому випадку мені говорили, що нічого не знають, звертайтесь у відділ освіти, а у другому - сказали, що пізніше будуть збирати всіх випускників та уладати ще одну угоду для отримання цих коштів! Але пройшов час, а мені ніхто нічого не повідимив, тому я вирішила звернутися до буххгалтерії відділу освіти, де я дізналася, що кошти мені то увидадуть, але ця сума=500 грн. і ні про які підйомні у п'ятикратному розмірі мінімальної заробітної плати вони не знають. Тому почала пошук інформації в інтернеті і натрапила на Ваш коментар. Зателефонуваля до приймальні ректора університету, де мені сказали, що вже пізно(і що не я одна така звертаюся з таким запитанням), і що мене мали про все поінформувати в деканаті (чого зроблено не було). Що мені в такому випадку робити? Чи є якась можливість отримати ці кошти? Дуже сподіваюся на Вашу допомогу! Дякую!

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
17 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору