UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу

запитання юристу по оформленню на роботу, сумісництво та ін.

Останні питання юристу:

Лида ( 1 лютий 2012)

Добрый день! Я студентка магистратуры Харьковского ВУЗа. Училась на бюджете, т.е. обязана отрабатывать 3 года. В инном случае должна выплатить государству потраченную на меня сумму за 5 лет. Отрабатывать не хочу, поэтому планирую как-то избежать этих 3 лет. Есть такой вариант: я приношу в университет запрос с организации, куда как буд-то меня потом возьмут работать. Перед выпускным я должна принести еще одну справку, в которой говориться, что меня трудоустроили. Хорошо, допустим, я приношу и такую бумагу. Пройдет ли такой вариант, если меня трудоустроили, а через неделю уволили. Университет я поставлю в известность о оформлении на работу. Получу диплом, а потом уволюсь без ведома деканата. Скажите, что думаете по этому поводу? Могу ли я так поступить, чтобы не отрабатывать и не платить за 5 лет?

 Переглянути відповідь

Оля (30 січень 2012)

Добрий день. Мене цікавлять 2 питання. Місяць тому я закінчила університет і отримала диплом магістра. Це було в грудні місяці 2011р. Під час навчання працювала на деяких роботах, в основному під час літніх канікул. Останнє місце роботи в туристичій агенції (з серпня по листопад місяць). Зараз я хочу розпочати карєру за спеціальністю в готельному бізнесі але починаючи з посади адміністратора. Багато роботодавців мені відмовляють аргоментуючи це тим що в мене немає досвіду роботи. Я читала що роботодавець не має права відмовляти особам які закінчили навчальний заклад і влаштовуються на першу роботу. Скажіть чи в моїй ситуації робота по спеціальності після університету буде рахуватись як перша чи ні і чи можна мені відмовляти. І якщо не можна то де і як можна відстояти своє право на працю. І 2 питання. Багато роботодавців а саме невеличкі готелі не хочуть оформляти офіційно. Скажіть будь-ласка, чи можна якимось чином хочаб якось узаконити свою роботу без трудового договорю. Чи можна скласти договір в якому було б описано обовязки обох сторін і чи буде мати такий договір законну силу. І знову ж куди скаржитись (якщо це можливо) якщо не хочуть офіційно оформляти трудові відносини. Дякую.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
19 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору