UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Скорочення / звільнення

Скорочення / звільнення

онлайн-консультація з питань звільнення і скорочення штату

Останні питання юристу:

Тетяна (24 червень 2009)

Добрий день! Я пропрацювала на підприємстві 15 років. В минулому році зі мною стався нещасний випадок на виобництві, в результаті чого я стала інвалідом 2-ї групи. Під час мого довготривалого лікування виконувати мої трудові обов"язки стала інша людина. Коли я повернулася до роботи для мене створили інше робоче робоче місце на 0,5 ставки по моїй же професії. В травні 2009 року мене скоротили по статті 40 ч.1.Трохи пізніше скоротили і мого замісника перевівши його працювати на робочу спеціальність, але фактично він продовжує виконувати мої обов"язки. Адміністрація заводу добре знала, що я маю неповнолітню доньку-інваліда ( я не володію статусом матері-одиначки). Скажіть, будь-ласка, чи правомірні дії адміністрації підприємства. Іще одне питання. 5 років тому у мене вже була інвалідність 3-ї групи. Надавши підприємству програму реабілітації інваліда, в якій була рекомендація виключити довготривале перебуваня на ногах та відрядження. Адміністрація підприємства не надала мені роботи відповідно рекомендаціям і я продовжувала працювати повний робочий день з відрядженнями, які становили половину робочого часу. Це та інтенсивна загруженність на роботі привела до нещасного випадку саме в відрядженні. Яку відповідальність за це може понести адміністрація заводу.

 Переглянути відповідь

Екатерина (18 червень 2009)

Добрый день! Помогите, пожалуйста, в решении такого вопроса: я работаю в банке и в прошлом (2008) году перед Новым годом мы получили и подписали письменное уведомление о нашем сокращении в связи с реорганизацией предприятия. Далее нам этот срок сокращения переносили еще 2 раза и в конечном итоге этой датой стало 26 июня 2009 года. Сегодня (18 июня) мы получили образцы заявления на увольнение "По переводу" и образцы заявления на прием на работу "По переводу" с упоминанием испытательного срока. Хотелось бы узнать такой вопрос: какие гарантии у работника при таком увольнении и поступлении на работу. Я имею в виду выплатят ли компенсацию "по сокращению"?; имеет ли работодатель право уволить сотрудника (уже год проработавшего до увольнения) во время испытательного срока, как какого, что не прошел испытательный срок?; потеряю ли я право на ежегодный отпуск, если я в нем еще не была в этом году, или я буду считаться вновь принятым сот рудником и должна буду отработать еще 6 месяцев? Заранеее большое спасибо!

 Переглянути відповідь
← Ctrl
151 з 151

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору