UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Облік в центрі зайнятості

Облік в центрі зайнятості

як правильно стати на облік в центр зайнятості, нюанси ЦЗ України

Останні питання юристу:

Ирина (30 березень 2015)

Доброго времени суток! Мой муж стоит на учете в Краматорском ЦЗ. 17 марта 2015 года из Центра сообщили, что его снимают с учета и требуют вернуть выплаченное ранее пособие, т.к. по их сведениям муж работал и получил выплату в одном из частных предприятий. Муж действительно пытался устроится туда, написал заявление о приеме на работу по трудовому соглашению, но затем на работу так и не пошел (по семейным обстоятельствам) и никаких выплат, естественно, не получал. А в бухгалтерских документах этого предприятия его фамилия была включена ошибочно, о чем есть объяснительная бухгалтера, поданная в ЦЗ и налоговую. Муж со всеми этими бумагами ходил в ЦЗ, а там говорят, что директор этого предприятия мужа специально покрывает, предлагают, чтобы директор выплатил за мужа эти деньги или подождать, пока пройдет проверка в налоговой и оттуда придет ответ, а если ответа не будет, то через суд все равно деньги с мужа будут удержаны. Подскажите, пожалуйста, как поступить в такой ситуации.

 Переглянути відповідь

Сергій (29 березень 2015)

Добрий день. В мене така ситуація: в грудні 2014 з біржі дали направлення на роботу , на роботі сказали що візмуть після проходження стажування (3 місяці), я погодився. Зараз стажування закінчилось на біржі знову дали направлення до цього підприємця, він все підписав, я відніс направлення на біржу, виплату припинили з обліку зняли. Два дні я відробив і виникла сварка через пошкоджений товар (хочуть повісити на мене). З того дня чую придирки на пустому місці, і погрози про штрафи які будуть вираховувати з моєї зарплати. Виріший звільнитися, але тут виникає проблема за цей тиждень який я працював договір так і не був укладений, і запис в трудовій не робився. Зараз мені кажуть або забирай трудову без запису і вали, або відробляй місяць звільняйся за власним бажанням. Працювати в такій атмосфері щось нехочеться тай як мені дали зрозуміти зарплату уріжуть штрафами, а звільнитися дадуть за власним бажанням а не за згодою сторін. Думаю забрати трудову без залису. Питання чи не буде це розірвання договору з біржею в односторонньому порядку, і чи не заставлять мене повертати кошти центру зайнятості. Підкажіть як краще вчинити в цій ситуації.

 Переглянути відповідь

Людмила (16 березень 2015)

Доброго дня! В мене таке запитання. Чи має право центр зайнятості вимагати довідку про заробітню плату , якщо згідно Згідно п. 3 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітніх та ведення обліку осіб, які шукають роботу затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 року № 198, реєстрація безробітних, які звертаються за сприянням у працевлаштуванні, проводиться центром зайнятості за умови пред’явлення паспорта громадянина України або тимчасового посвідчення громадянина України, облікової картки платника податків, трудової книжки (цивільно-правового договору чи документа, який підтверджує період зайнятості), а в разі потреби також військового квитка, диплома або іншого документа про освіту. Не розумію чому центри зайнятості не дотримуються цього.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
42 з 105

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору