UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Відпустка

Відпустка

онлайн-консультація юриста щодо тривалості та оплати відпустки

Останні питання юристу:

Сергей (21 березень 2013)

Я работаю на тепловой электростанции с ведущим инженером по высоковольтным испытаниям и измерениям в одной бригаде с электромонтёрами этой же профессии. Круг обязанностей тот-же что и у эл. монтеров + организация работ и т.д. Эл. монтёрам предоставляют дополнительно 7 дней к отпуску согласно: Додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 17 листопада 1997 р. N 1290 ( 1290-97-п ) (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 13 травня 2003 р. N 679) СПИСОК виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці. раздел V, п. 1 - Виробництво та розподіл електроенергії тепловими електростанціями та гідроелектростанціями 1. Електромонтер з випробувань та вимірювань, зайнятий на роботах в електричних мережах напругою 330 кВ і вище. Вопрос: имею ли я право на подобный дополнительный отпуск и как его доказать или оформить? Заранее благодарен.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
11 з 80

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору