UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Светлана ( 4 серпень 2010)

Кирильчук Олег Ігорович.Спасибо за ответ.Вот оригинал договора с университетом который находится в деканате(это их копия)! ТИПОВА УГОДА про підготовку фахівців з вищою освітою № МПс - 74 " " 2001 р Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького (найменування вищого навчального закладу освіти) - МОЗ України (його підпорядкованість) в особі керівника акад. Б.С. Зіменковського (прізвище, ім'я та по-батькові) істудента. Хомяк Світлани Сергіївни Курс, факультет: 1 курс медичний факультет № 1 спеціальність: медико - профілактична справа дали цю угоду про наступне: Вищий заклад освіти зобов'язується забезпечити студентові: - якісну теоретичну і практичну підготовку фахівця з, вищою освітою згідно навчальними планами та програмами і вимогами кваліфікаційних характеристик фахівця; - місце працевлаштування в державному секторі народного господарства після закінчення навчання та одержання відповідної кваліфікації. Студент зобов'язується: - оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками, що передбачені вимогами відповідних кваліфікаційних характеристик фахівця і його майбутньої професійної діяльності за спеціальністю; • - прибути після закінчення вищого навчального закладу освіти на місце направлення іц відпрацювати не менше трьох років; - у разі відмови їхати за призначенням - відшкодувати відповідно до державного або місцевого бюджетів республіки вартість навчання в установленому порядку. Інші положення: - зміни та доповнення до цієї угоди вносяться шляхом підписання додаткових угод; - дія угоди припиняється за згодою сторін (оформляється протоколом); - усі спірні питання, які можуть виникати між сторонами, вирішуються в-судовому порядку. Угода набирає чинності з моменту підписання. Угоду складено в двох примірниках, які зберігаються у кожної зі сторін і мають однакову юридичну силу. Юридичні адреси сторін: Вищий заклад освіти: 79010 м.Львів, вул.Пекарська,69, 72-26-60, 78,-64-60 р/р____________________________________________________________________________ (поштовий індекс, адреса, номер телефону) Если нет даты-она действительна?

 Переглянути відповідь

Татьяна ( 3 серпень 2010)

Здравствуйте. У меня следующая ситуация. Мы прожили с гражданским мужем 2,5 года. Я жила с ним на квартире его родителей, вели общее хозяйство, есть ребенок. Вопросы: 1 - могу ли я просить суд про установление алиментов не только на ребенка, но и на себя? Необходимо ли для этого, чтоб брак обязательно был зарегистрированным? 2 - возможно ли признать наши отношения брачными, ведь мы прожили в гражданском браке менее 5 лет? Что мне надо предоставить в суд или доказать, чтоб добиться признания нас мужем и женой? 3 - мне с места работы выплатили декретные на ребенка, я их положила на счет. После родов была операция, я с маленьким ребенком и со слабым самочувствием не могла постоянно ходить в банк переоформлять/продлевать договора, поэтому решили, что муж положит деньги на свое имя и будет продлевать - он работает в банке, поэтому так было удобно. После нашего разрыва он не вернул все деньги - часть оставил себе в счет того, что он нас "содержал". Смогу ли я каким-то способом вернуть эти деньги, или из-за того, что я добровольно разрешила оформить их на его имя - уже можно забыть про них? Ведь это деньги ребенка! Спасибо огромное Вам за помощь!

 Переглянути відповідь

Эвелина ( 3 серпень 2010)

Здравствуйте! Мне 26 лет, моей дочери 6 лет. С мужем развелась в 2007 году, суд обязал его выплачивать алименты в сумме 400гр ежемесячно. Но 2 года он ничего не платит. В исполнительной службе неделю назад мне сказали, что документы утеряны, и что нужно теперь делать запрос в суд. Как поступить в этой ситуации, куда обращаться? Полагается ли мне, как матери-одиночке, какая-либо помощь на ребенка от государства??Если да, куда обращаться, и какие нужны для этого документы? Но я на данный момент зарегестрирована частным предпренимателем, но деятельность у меня не ведется уже 2 года. До 3-ех лет от государства никакой денежной помощи не получала. Когда я обратилась в соц. страх., мне сказали, что не положено, так как я являюсь ЧП, но документы с налоговой о том, что не ведется деятельность требовали, я принесла дикларацию, что деятельность не велась. Куда тогда девалась положенная на ребенка денежная помощь? Огромное спасибо, очень жду ответа.

 Переглянути відповідь

Светлана ( 2 серпень 2010)

Подскажите.Если договор с университетом без дати и номера.он считается действительным??? Типова угода про підготовку фахівців із вищою освітою N _____________ "___"_____________199 р. _____________________________________________________________ (найменування вищого закладу освіти, __________________________________________________________________ його підпорядкованість) в особі керівника ________________________________________ (прізвище, ініціали) та студент __________________________________________________ (прізвище, ім'я та по батькові) (курс, факультет: _________________________________________, спеціальність: _____________________________________________) уклали цю Угоду про наступне: Вищий заклад освіти зобов'язується забезпечити студентові: - якісну теоретичну і практичну підготовку фахівця з вищою освітою згідно з навчальними планами та програмами і вимогами кваліфікаційних характеристик фахівця; - місце працевлаштування в державному секторі народного господарства після закінчення навчання та одержання відповідної кваліфікації. Студент зобов'язується: - оволодіти теоретичними знаннями та практичними навичками, що передбачені вимогами відповідних кваліфікаційних характеристик фахівця і його майбутньої професійної діяльності за спеціальністю; - прибути після закінчення вищого закладу освіти на місце направлення і відпрацювати не менше трьох років; - у разі відмови їхати за призначенням - відшкодувати відповідно до державного або місцевого бюджетів вартість навчання в установленому порядку. Інші положення: - зміни та доповнення до цієї Угоди вносяться шляхом підписання додаткових угод; - дія Угоди припиняється за згодою сторін (оформляється протоколом); - усі спірні питання, які можуть виникати між сторонами, вирішуються в судовому порядку. Угода набирає чинності з моменту підписання. Угоду складено у двох примірниках, які зберігаються у кожної зі сторін і мають однакову юридичну силу. Юридичні адреси сторін: Вищий заклад освіти: ________________________________________ (поштовий індекс, адреса, номер телефону) р/р _________________________________________________________ (номер рахунку, найменування установи банку) Студент проживає: ___________________________________________ (постійне місце проживання, адреса, номер телефону) паспорт _____________________________________________________ (серія, номер, ким і коли виданий) Ректор ________________ Студент ________________ (підпис) (підпис) Головний бухгалтер ________________ (підпис)

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
178 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору