UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Наташа (17 жовтень 2011)

Добрий вечір. У мене таке запитання. Я одружилась з чоловіком, у якого є неповнолітня дочка від першого браку (10 років). Кожного місяця він добровільно сплачував аліменти на дитину у розмірі 500 грн (до нашого одруження і вже будучи одруженим зі мною). Чоловік являється інвалідом і отримує пенсію у розмірі приблизно 750 грн. і він ніден офіційно не працює, так тільки підробляє іноді. Ми тільки й виживаємо за мою зарплату. Я зараз вагітна і через місяць іду в декрет, а через декілька місяців народжувати. Зараз ми не взмозі платити такі великі аліменти. Як нам бути дальше? Я розумію що платити треба, тільки питання яку мінімальну суму ми повиння сплачувати. До речі, чоловік розводився через суд (без сплати еліментів, на свій розсуд), а його колишня дружина, ще й досі не забрала своє свідоцтво про розірвання шлюбу. Поможіть, буть ласка, розібратись в даній ситуації. Наперед дякую.

 Переглянути відповідь

Андрей (13 жовтень 2011)

Недавно уволился из ВС Украины. Последние 2,5 года проходил службу в Киеве. По причине необеспеченности жильем вынужден был заключить как физическое лицо договор аренды жилья с одной из организаций. Данная организация (как впрочем и другие, располагающие общежитиями и сдающими комнаты в них в аренду) отказывалась заключать договор аренды с моей воинской частью, мотивируя нерегулярностью выплат с ее (в/ч) стороны, а также обращая внимание, что в/ч обязана выплачивать по желанию военнослужащего денежную компенсацию расходов на аренду жилья. Вр время службы мне этот вопрос решить не удалось (меня гоняли по кругу, все инстанции - и финанчисты и КЕЧ - утверждали, что это вопрос не их компетенции). Вопрос: Есть ли надежда получить эту компенсация через обращение в суд (договор аренды и квитанции о ее оплате за указанный период в наличии)? Если да, то как это правильно сделать?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
79 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору