UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

надія (25 серпень 2011)

17.08.2011 між мною та директором школи виникла сварка, яка ніякого відношення до проведення Державної підсумкової атестації( ДПА )у 9 класах не має. З метою звільнення з посади заступника директора з навчально-виховної роботи, директор школи подає на мене у відділ освіти документи, в яких ніби-то я винна у неправильності проведення ДПА, а саме звинувачує мене, як вчителя, у неправильному поясненні щодо оформлення письмової роботи. Всі зауваження щодо проведення ДПА були предявлені через 10 днів після проведення ДПА. Хоча директор школи є головою комісії з проведення ДПА та безпосередньо відповідає за правильність її проведення, відділ освіти видає наказ, у якому мені та ще одному вчителеві оголошує догани, при цьому, навіть якщо припустити, що порушення таки були, то впершу чергу директор має їх усунути під час проведення ДПА. Якщо ж вони не були усунені, то відповідальність лягає на голову коміії. Чому ж не має догани директор? Ще одна подібна догана була додана для того, щоб остаточно мати право мене звільнити з посади.Від цього мені стало вночі погано,піднявся тиск і я попадаю у лікарню. Після лікарні я була у відпустці. З наказом офіційно мене ще не ознайомили. Завтра я маю вийти на роботу. Чи має право відділ освіти на основі двох доган звільнити з роботи?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
81 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору