UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу

запитання юристу по оформленню на роботу, сумісництво та ін.

Останні питання юристу:

Екатерина ( 3 серпень 2010)

Здравствуйте!Подскажите, пожалуйста. Я врач интерн.Замужем(муж-врач в том-же городе в котором и я).Бюджетная форма обучения.С августа 2010 должна выйти на работу по месту распределения и отработать там 3 года.В направлении на работу написано,что должны обеспечить жильем(квартира).Жилья в этом городе не имеем.Снимать с мизерной зарплатой не возможно.Заявление на получение квартиры я написала,но ее не дают,и не хотят отпускать для трудоустройства в другую больницу,мотивируя это затратами на мое обучение.На работу пока не устраивалась,хотя руководство больницы и торопит запугивая прокуратурой и СБУ как не явившуюся для отработки.Что делать?Есть ли шансы получить квартиру и как?Как взять у главврача открепительное письмо для смены места трудоустройства,если он избегает контакта и в данный момент находится в отпуске?В какие сроки после окончания я должна приступить к работе?В случае увольнения за погулы трудно ли будет найти работу по моей специальности?Спасибо!

 Переглянути відповідь

Татьяна (26 липень 2010)

Добрий день! Дуже прошу Вас надати мені детальну юридичну консультацію щодо нижче наведеної проблеми. Завчасно прошу пробачення за розширеного листа. Моя дочка в 2008 році закінчила Дніпропетровську медичну академію за бюджетною формою навчання, отримала диплом спеціаліста "лікар загальної практики/сімейної медицини", отримала за її бажанням розподіл на роботу в міську лікарню м.Черкаси. Була прийнята на посаду лікаря-інтерна і закінчила інтернатуру в 2010р. за своім фахом. Бажання працювати в м. Черкасах було обумовлено тим, що на час розподілу вона з 2007 р. перебувала у "громадянському шлюбі" з мешканцем м. Черкаси, але фактично проживала з чоловіком в м.Дніпропетровську в моїй сім,ї на приватизованій житловій площі, на якій прописана з 1987р. Але фактичний чоловік моєї дочки після закінчення нею ВУЗу збирався повернутися разом з нею до м.Черкас до помешкання своїх батьків, де він фактично прописаний, і жити з нею там. Сталося так, що до м.Черкас до помешкання батьків свого фактичного чоловіка моя дочка в 2008р. виїхала сама, а він залишився жити в моїй квартирі ще на один рік і виїхав до м.Черкас в вересні 2009р. Протягом 2008-2010 рр. моя дочка проходила інтернатуру за планом в м.Черкасах і м.Київі. Протягом цих двох років в житті моєї сім,ї сталися докорінні зміни: в 2008р. помер мій чоловік (від захворювання на рак), у зв,язку з кризою в державі в 2009р. я залишилася безробітною (маю статус безробітного), фактичний чоловік моєї дочки передумав жити з нею і вимагає терміново покинути його помешкання (як кажуть, обіцяв – не значить одружився). А згідно діючого законодавства моя дочка повинна відпрацювати за розподілом три роки за місцем направлення. В направленні на роботу в іншу місцевість МОЗ України зобов,язав лікувальний заклад м.Черкаси прийняти на роботу мою дочку на певну посаду, призначити посадовий оклад згідно штатного розпису і надати житло, спираючись при цьому на особисті данні моєї дочки, які подавались на розгляд міністерству ще у 2008 р. (незаміжня і прописана в м.Дніпропетровську). На теперішній час моя дочка повинна з 01 серпня 2010р. приступити до виконання обов,язків згідно отриманого диплому і сертифікату та направлення на роботу. Питання постало в наступному : а де жити? Головний лікар міської лікарні розводить руками – в них не має житла, станете в чергу, може колись отримаєте. Міський м.Черкаси відділ охорони здоров,я згодний надати в міністерство піклування про відкріплення, якщо головний лікар звільнить її з посади, але головний лікар відмовляється звільняти. В період відпустки після закінчення інтернатури моя дочка приїздила до рідного міста і зверталася до Дніпропетровського міського відділу охорони здоров,я зі своєю проблемою: її згодні взяти на роботу за умови, що вона отримає відкріплення в м.Черкаси. Тим більш, що в м.Дніпропетровську є безліч вакансій за цією спеціальністю саме в медичних закладах комунальної власності. Орендувати самостійно житло у часних осіб в м.Черкаси за плату дочка не зможе: заробітна плата молодого спеціаліста нижче ніж вартість орендованого житла. Фінансової допомоги очікувати немає від кого – ми залишилися з нею удвох. Займатися приватним бізнесом не має часу – треба відпрацювати на державу. Прошу Вас надати мені консультацію, яким чином можна досягти повернення її в м.Дніпропетровськ ? Чи є підставою для звільнення з посади невиконання чиновниками м.Черкаси умов направлення на роботу? Дочка не претендує на житло в м.Черкаси на умовах закону «ЖК України». Чи зобов,язаний міський відділ охорони здоров,я в такому випадку укласти угоду про оренду житла строком на три роки з оплатою оренди, якщо вони так заінтересовані в даному молодому спеціалісті, а власних гуртожитків для медиків у них немає? Чи повинен МОЗ України переглянути розподіл молодого спеціаліста, враховуючи невиконання на місцях вимог міністерського направлення і вищезгадані особисті дані моєї дочки на теперішній час та розподілити її в м.Дніпропетровськ, де у неї є власне житло і безліч вакансій з цієї спеціальності в державних лікувальних закладах? Заздалегідь вдячна за відповідь. З повагою. Тетяна.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
26 з 38

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору