UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Ольга (15 січень 2011)

Я пропрацювала учителем 26 років. В цьому році у Пенсійний фонд Святошинського району м. Києва подала документи, щоб вийти на пенсію за вислугою років. через 3 місяці розгляду мені відмовили, мотивуючи це тим, що 2 роки із 26 я працювала в гімназії "Євроленд" (11-111 рівень ) Європейського університету. гімназія підпорядковувалася РУО. Мною було подано Положення про гімназію, де записано, що заклад надає загальноосвітні послуги, Ліцензію і ще ряд документів. Оскільки це освітній комплекс, який включав в себе Дитячий садок, початкову школу, гімназію, коледж, університет, то печатка була одна. Це і не сподобалося в Пенсійному фонді. Мене обурило те, що вчетелі, мої колеги, які процювали в цій гімназії вийшли і в цьому році і в попередні роки на пенсію за вислугою років. Чому відмовлено мені? Це що індивідуальний підхід? Що робити далі, адже я з вини Пенсійного фонду втратила роботу (вони мені запевнила, що все впорядку з документами, що я можу звільнятися з роботи)

 Переглянути відповідь

Людмила (14 січень 2011)

Людмила: Доброго дня, прошу вашоъ допомоги. Я була принята на дикретне місце працювати в банк, через півтора року я сама пішла у дикр.відпустку на 3 роки. За цей час на своє місце повернулась основний працівник, пропрацювала рік, і оформила відпустку по догляду за дитиною (дитині 4 роки) ще на рік. Потім на це місце прийняли нового працівника.я розумію, що була на тимчасовому місці роботи,і підлягаю звільненню,але зараз відділ кадрів вимагає щоб я написала заяву такого зразка (прошу вважати мене прибулою на роботу з дикретної відпустки....) і датувати сьогоднішнім числом (13 січня), хоча дитині виповнюється 3 роки 24 січня.Мене цікавить чому я повинна писати цю заяву швидше за дату, коли дитині виповнюється 3 роки. Дякую Вопрос: #30791 - 13.01.2011 Кирильчук Олег Ігорович: от 25-го і напишете таку заяву дякую за відповідь, скажіть будь-ласка, якщо я напишу заяву 25-го , то в мене буде перевага перед тою працівницею, яка була остання прийнята на це місце, кого з нас звільнять ?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
121 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору