UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

Оксана (10 червень 2010)

Доброго дня! Моя ситуація склалась наступним чином. В серпні 2009 року мене було попереджено про наступне звільнення у зв»язку з ліквідацією установи.Станом на 07 червня 2010 року процес ліквідації не був завершений. 07.06.2010р. мною письмово доведено до відома голови ліквідаційної комісії установи про те, що я знаходжусь на 5-6 вагітності.Відповідно до статті 184 Кодексу законів про працю України звільнення вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох (шести років — частина шоста статті 179), одиноких матерів при наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу не допускається, крім випадків повної ліквідації підприємства, установи, організації, коли допускається звільнення з обов’язковим працевлаштуванням. Всупереч даним вимогам ст. 184 Кодексу законів про працю України мене було звільнено з займаної посади у зв»язку з повною ліквідацією (п.1ст.40 КЗпП України). Жодних пропозицій про працевлаштування не поступало. Як мені стало відомо, частину працівників було переведено до новоствореної установи, яка не є правонаступником попередньої. Підкажіть будь-ласка, чи було правомірним таке звільнення?

 Переглянути відповідь

Оксана ( 9 червень 2010)

Здравствуйте! У меня такой вопрос: Я замужем второй раз, имеется десятилетняя дочь от первого брака у которой проблемы со здоровьем. Врачи посоветовали санаторно- курортное лечение. Мой теперешний муж- шахтёр, обратился в профсоюз шахты и ему на время его отпуска выдали две путёвки в санаторий Гурзуфа (Крым)- одну детскую, вторую- взрослую.Заплатил он за них что- то около 800 грн.- 10 % от полной стоимости путёвки, остальное оплатила шахта. (полная стоимость путёвки что- то около 8 тыс. грн). Съездили они в феврале в санаторий на 21 день, отдохнули, попринимали процедуры, оздоровились. Прошло уже три месяца и вот сегодня после работы вызывают мужа в бухгалтерию шахты и открытым текстом говорят, что он должен вернуть им деньги за санаторную путёвку в полном объёме, поскольку фамилии у него с девочкой разные- она не его родная дочка, а дочка его жены (моя). И в противном случае, если он не захочет вернуть деньги- у него будет проблемы с зарплатой, попросту её заморозят и задержат на неопределённый срок и вплоть до того, что сами высчитают эти деньги. У меня такой вопрос- насколько всё это правомерно. Таких денег, чтобы вернуть- у нас попросту и нету, в семье двое детей, в сентябре появится третий. Да и почему мы должны их возвращать, ведь когда давались путёвки- они ведь видели, что фамилии разные, мы никогда и не скрывали, что дочка мужу не родная. Как нам поступить в этой ситуации. Спасибо за ответ!

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
195 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору