UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Інше

Інше

інші запитання юристу, що не увійшли до основного рубрикатора розділу

Останні питання юристу:

ОЛЕКСІЙ (11 травень 2010)

Шановний Олег Ігорович. Мене дуже турбує таке питання: В 1998 році я був приписаний в квартирі, в якій на той час проживали мій батько та бабушка. Після їх смерті в 2002 році я став квартиронаймачем (квартира не була приватизована). До квартири в 2001 році були приписані моя дружина з сином. В 2007 році погіршились сімейні стосунки. Дружина часто почала забиратись до свого батька і погрожувати, що я не побачу сина, якщо не приватизую квартири на неї. Я виписався в лютому 2007 року, так як в мене є маленька частка (в 1996 році, коли я був приписаний в мами вона приватизувала 1-но кімнатну квартиру на троїх: себе і нас з братом) і дружина приватизувала квартиру пополам на себе і нашого сина. Назад був приписаний після приватизації вже 31 травня 2007 року. Як я тепер взнав (тиждень назад) , що вже в червні того ж 2007 року вона подала на розлучення і в жовтні нас розлучили, я про це не знав. В рішенні суду написано, що ми разом не проживаємо, подружніх стосунків не підтримуємо, спільного майна не маємо. Але ми жили дальше, як і раніше. В грудні 2009 року вона забралась на квартиру з іншим, від якого вже вагітна. Сина не відпускає. Чи можливо через суд розприватизувати квартиру. Що робити, як діяти? Я хочу, щоб ця квартира була синові вся. Якщо вдруг вона погодиться на дарчу своєї частки на сина (витрати по приватизації я готовий оплатити), які наслідки цього в подальшому, якщо синові в вересні 2010 року буде тільки 10 років. Дуже чекаю відповіді і Вашої поради. Дякую сердечно.

 Переглянути відповідь

Алексей ( 9 травень 2010)

Скажите пожалуйста, что делать моей матери? Ситуация такая: мама проработала более 25 лет воспитателем детского сада, обратившись в пенсионный фонд ей посчитали льготный стаж( более 25 лет) и посоветовали уволиться с работы и получать льготную пенсию по выслуге лет и собрать соответствующие документы. Документы были собраны и отправлены в ПФУ. Через некоторое время пришёл отказ в назначении пенсии с мотивировкой, что период с 24.09.1987г. по 31.12.1988г.( отпуск по уходу за ребёнком) не входит в специальный стаж дающий право на пенсию за выслугу лет. Итого специальный стаж по их расчётам составил 24 года 4 месяца, что не даёт права на пенсию по выслуге лет. На работу больше не берут, место занято, аналогичной работы нет.Помогите пожалуйста, как юридически правильно поступить матери и на основании каких нормативных актов ей доказывать свою правоту. Все говорят включая и работников ПФ что декретный отпуск этого периода входит в льготный стаж. Что делать? Помогите пожалуйста.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
204 з 297

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору