UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Прийом на роботу

Прийом на роботу #44544

Питання від марина сергеевна ( 9 серпень 2011):
доброго дня! я - молодий спеціаліст. 15 липня отримала диплом про вищу юридичну освіту, кваліфікаційний рівень "магістр права". постала проблема з працевлаштуванням. на перший курс вступала за напрвленням Пенсійного фонду України. тобто відповідно до угоди укладеної між мною, замовником та навчальним закладом я повинна відпрацювати у замовника 3 роки. у 2006 році потребу у спеціалістові заявило Управління Пенсійного фонду України у Піщанському районі (Вінницька область) тобто за місцем моєї прописки та постійного проживання. в свою чергу Головне управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області дало відповідне направлення. проте зараз станом на 1 серпня 2011 року Головне управління ПФУ у Вінницькій області направляє мене на роботу в Управління ПФУ у Гайсинському районі юрисконсультом при чому на декретне місце сроком на 6 місяців мотивуючи це тим що за місцем мого проживання вільних вакансій немає. проте відповідно до Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затв Постановою КМУ №992 від 22 серпня 1996 року посади за штатним розписом, на які в поточному році повинні бути прийняті на роботу молоді фахівці згідно з угодою, не підлягають заміщенню іншими працівниками. У разі виробничої потреби на ці посади можуть бути прийняті інші працівники на термін до призначення на них молодих фахівців. я так розумію, що якщо на 1 січня 2011 року в Управлінні ПФУ у Піщанському районі були вакантні місця то вони повинні були триматися для мене. Але коли я проходила в даному управлінні практику в лютому-березні 2011 року при мені в лютому було прийнято двох працівників, на посаді одного з яких я б могла працювати, а саме на посаді провідного спеціаліста відділу надходження доходів, до якої є вимога про вищу юридичну освіту. крім того під час практики мені говорили про наявність вакансії провідного спеціаліста відділу призначення пенсій, до якої також є вимога про вищу юридичну освіту. але на даний момент дана вакансія кудись зникла. що порадите в моїй ситуації? сімейні обставини і матеріальне становище не дозволяють мені поїхати в м, Гайсин, де буде середній заробіток 1 500 грн, на які треба знімати житло, оплачувати комун послуги і т.д, а батьки допомагати не в змозі. як боротися? дуже надіюсь на допомогу 09.08.2011

Ответ юриста () :

вимагайте розірвання угоди, якщо ви її укладали якщо не укладали, то шукайте собі роботу самостійно, а ПФ нехай спробує стягнути з вас кошти через суд Роз'яснення Міністерства щодо питань працевлаштування випускників вищих навчальних закладів Реагуючи на інформацію у ЗМІ щодо вимагання окремими університетами грошей від студентів-випускників, які здобули освіту за рахунок бюджетних коштів, але не відпрацювали три роки за місцем призначення, прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту надає відповідне роз’яснення. У зв’язку з ситуацією, що склалася у вищих навчальних закладах різних регіонів України, за результатами перевірок Контрольно-ревізійного управління протягом 2010-2011 років щодо порядку працевлаштування випускників, які навчалися за кошти державного бюджету, до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту надходять запити від керівників вищих навчальних закладів, яким нараховані мільйонні штрафи за неефективне використання коштів державного бюджету. Проблемними питаннями стали відсутність стовідсоткового обов’язкового відпрацювання випускниками протягом трьох років у державному секторі економіки або їх працевлаштування у приватному секторі. Міністерством освіти і науки, молоді та спорту надано роз’яснення керівникам вищих навчальних закладів, у яких висловлено позицію, що ґрунтується на правових засадах і гарантіях, встановлених Конституцією України та законами України. Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» основним завданням, що стоїть перед вищими навчальними закладами, є здійснення освітньої діяльності, яка забезпечує підготовку фахівців відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів. Цей закон не містить умов про обов’язковість трирічного відпрацювання та відшкодування у встановленому порядку до державного бюджету вартості навчання. Не зазначено у законі й те, що вищий навчальний заклад зобов’язаний гарантувати випускникові його працевлаштування, в обов’язки вищого навчального закладу входить сприяння працевлаштуванню своїх випускників. Будь-які матеріальні претензії до випускника вищого навчального закладу, підготовка якого здійснювалась за державним замовленням, є неправомірними, тому що відсутні правові механізми, які б зобов’язали його відшкодувати до державного бюджету вартість навчання. Враховуючи сучасні умови розвитку економіки України, у тому числі, значне зменшення державного сектору (від 0 % до 30 %, залежно від галузі економіки) керівництво вищих навчальних закладів, за умови відсутності запитів від державних підприємств, установ та організацій, може сприяти працевлаштуванню випускників на підприємства, установи та організації інших форм власності, оскільки вони теж є платниками податків і вносять внесок у розвиток економіки країни. http://www.mon.gov.ua/newstmp/2011/12_04/7/

Прийом на роботу, інші питання

    Александр ( 2 грудень 2024)

    Добрый день, подскажите,стоял на учёте в цз,меня приняли работу через цз,вопрос,мне выплата однараз пологается

     Переглянути відповідь

    Павло (21 жовтень 2024)

    Доброго дня. В коледжі заступник директора з навчальної роботи, мав навантаження 210 годин. Наразі потрібно звільнити з посади заступника директора, та оформити на постійне місце робити з навантаженням 210 годин. Чи є законні підстави які дозволяють оформити на постійне місце роботи викладача з навантаженням 0,29 ? Якщо ні, то які статті закону це забороняють. Тому що, бухгалтерія говорить що на основну роботу з таким навантаженням не можна приймати

     Переглянути відповідь

    Ніка (22 вересень 2024)

    Чи правомірне прийняття на роботу студента 4 курсу педагогічного коледжу на посаду вчителя початкових класів, за умови "кадрового голоду"?

     Переглянути відповідь

    Вікторія (22 вересень 2024)

    Чи правомірно в одному садочку підсобного працівника перевести на кухаря? Чи спочатку потрібно звільнити, а потім прийняти?

     Переглянути відповідь

    Вікторія (22 вересень 2024)

    Добрий день. Чи можливе переведення з гімназії вчителя на вихователь ЗДО (садочка), якщо одна міська рада? Якщо у вчителя є вища категорія (14 розряд), то після отримання сертифікату про підвищення кваліфікації, який буде розряд? І в які строки має бути проведена атестація?

     Переглянути відповідь

    олена (23 серпень 2024)

    Доброго дня. Працівник має диплом неповної вищої освіти, молодший спеціаліст . технік-технолог. Навчається на заочному відділенні гідрометеорологічного коледжу за професією технік-метеоролог. Чи має вона право працювати на посаді техніка-метеоролога під час здобуття даної освіти та де можна ознайомитись з Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників випуск 75 Гідрологія та Метеорологія. Дякую.

     Переглянути відповідь

    Алина крачковская (31 липень 2024)

    Добрий день. Чи має право студент 3-го курсу педагогічного коледжу працювати логопедом (за фахом) у дитячому реабілітаційному центрі? Дякую

     Переглянути відповідь

    Игорь (26 липень 2024)

    В центре занятости требуют цивільно-правовий договір за 2012 год. У меня его нет. Организация в 2021 году объявила себя банкротом. На звонки не отвечает. Получить я договор не могу. В центре занятости говорят, что без него меня не зарегистрирую. Имеют ли они на это право. Что мне делать без этого договора? Получается я теперь никогда не смогу стать в центре занятости?

     Переглянути відповідь

    Валентина (13 липень 2024)

    Вітаю! Місяць назад влаштувалася прибиральницею в АТБ. Керуюча при прийомі на роботу віддала мені назад мою трудову (вже після перевірки з відділу кадрів) зі словами, що вона зберігається в мене. Вдома я подивилася - запису про АТБ там немає. Певно, що моя трудова могла не сподобатися керуючій або відділу кадрів, бо я багато працювала без оформлення, тому є по кілька років перерви в записах, плюс були періоди, коли часто міняла роботу. Я кілька місяців шукала роботу, тому мене влаштовує без запису в трудовій. Але хочу дізнатися, які в мене права, чи йде стаж, чи матиму лікарняні й відпустки? Де можна перевірити, за яким договором я працюю?

     Переглянути відповідь

    ВІКТОРІЯ ( 4 липень 2024)

    Чи можна займати в одній школі дві посади.Щиро дякую за відповідь, я написала заяву прошу прийняти мене на ставку педагог-організатора, та залишити за мною 0,5 ставки бібліотекаря гімназії. Але відповідь від керівництва була що не можу займати дві посади і тоді вони надають 0.5 ст.

     Переглянути відповідь

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору