UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста

Онлайн консультація юриста

Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

Останні питання юристу:

Юлія (13 листопад 2023)

Добрий день. Маю вищу педагогічну освіту, за дипломом вчитель хімії, біології, екології та валеології. З 2001 по 2015 рік працювала вчителем у загальноосвітній школі. У 2013 році отримала вищу кваліфікаційну категорію. З 1 вересня 2015 року перейшла на роботу до спеціальної школи для дітей з порушенням інтелектуального розвитку на посаду вихователя, оплата праці мені в цій школі здійснюється як спеціалісту. Директор це пояснила так, що я не маю спеціальної освіти. Чи мала право директор школи здійснювати оплату мені як спеціалісту? Якими нормативними документами це визначено? У 2016-18 н. р. я працювала за сумісництвом у загальноосвітній школі, пройшла курси підвищення кваліфікації, атестувалася, підтвердила вищу кваліфікаційну категорію. З 1 вересня 2019 року у спеціальній школі маю навантаження 0,5 ставки вчителя та 0,75 ставки вихователя, оплата праці здійснюється як спеціалісту. Чи маю право підвищувати категорію працюючи у спеціальній школі для дітей з ПІР? Чи поширюється кваліфікаційна категорія, яку я отримала у загальноосвітній школі на маю роботу у спеціальній школі? У цьому році я пройшла курси підвищення кваліфікації як вчитель і як вихователь, маю атестуватися, на яку категорію я можу претендувати?

 Переглянути відповідь

Ольга (30 жовтень 2023)

Добрий вечір. Я викладач спецдисциплін закладу професійно-технічної освіти (ліцею), посадовий оклад 14 розряд ЄТС. Після звільнення директора на мене, як викладача спецдисциплін поклали виконання обов'язків директора до призначення його в установленому законодавством порядку. Виникає питання стосовно моєї оплати праці у разі виконання обов'язків директора, тобто чи здійснються доплата до посадового окладу директора і який посадовий оклад директора береться до уваги, якщо відповідно Додатку 5 Наказу МОН від 26.09.2005 № 557 з кількістю учнів до 300 посадовий оклад директора встановлено 15-16 розряд. Попередній директор мав 16 розряд у затвердженому штатному розписі. Чи нараховуються надбавка за стаж та престижність праці на посадовий оклад викладача спецдисциплін та на різницю в посадових окладах? Заздалегідь дякую за відповідь.

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
4 з 878

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору