Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста

   Онлайн консультація юриста

   Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

   Останні питання юристу:

   Ольга ( 9 квітень 2020)

   Доброго дня. Я потрапила у складну ситуацію і не знаю, як її вирішити та куди мені звернутись. Сподіваюсь на допомогу. Я працювала на підприємстві, форма власності ТОВ, завагітніла, повідомила керівництво, яке сказало, що проблем з декретом не буде. Відпрацювала я 7 місяців, взяла лікарняне (воно в мене з 24.06.19року), і спокійно чекала пологів та декретні кошти. Народила 29.08.19р в срок і без ускладнень(дякувати Богу), а коштів немає. Звернулась в телефонному режимі до ФСС відповідний відділ де зареєстровано підприємство запитати , коли їх можна очікувати, ті кошти на що отримала відповідь, що немає по мені зареєстрованої заявки. Далі також в телефонному режимі спілкувалась з керівництвом , яке мені сказало, що заявку не прийнято у зв’язку з тим , що підприємство не оплачувало ЄСВ з січня 2019р. і , відповідно, не буде прийнята та декрет неоплатиться, якщо податок не оплатять. Сказали зачекати вони, що в них фінансові труднощі і вони сподіваються скоро закриють заборгованість. Час йшов і я періодично звонила до начальства і чула знову те саме, але часу минуло ну дуже багато вже , дитині 7 місяців уже,і ми з чоловіком вже задумались про суд та перед тим , ще раз зв’язалась з підприємством на що отримала нову відповідь, що вони навряд погасять заборгованість, що в них є довідки в яких вказано , що вони не ведуть ніяку діяльність(з якого часу не знаю) і, відповідно , не мають доходу, сказали самій вирішувати це питання. Виходить , що через несплату заборгованості я лишусь без грошей та без самого декрету та стажу для трудової (3 роки по догляду за дитиною), але ж по закону я маю право обов’язково отримати цю виплату. Я навіть а біржу стати напевно не можу уже, щоб цей декрет звідти отримати....Що мені робити , куди звертатись ?

    Переглянути відповідь

   Тетяна ( 6 квітень 2020)

   Доброго дня! Прошу допомогти у вирішенні наступного питання. Звільняється директор приватного підприємства. У день його звільнення необхідно видати Рішення засновника, у якому вказати, що звільняється попередній директор і приступає до виконання обов*язків директора єдиний власник та єдиний засновник на умовах неповного робочого дня по сумісництву. По статуту директора приймає засновник. Питання: як скласти контракт (трудовий договір)? Адже контракт - це угода двох сторін, з одного боку - засновник(власник), з іншого - найманий працівник - той самий засновник(власник). Проблема у "шапці" контракту, оскільки обидві сторони є одна і та сама особа: "Приватне підприємство «....», яке діє на підставі Статуту, в особі засновника(власника) ..., іменований далі «Засновник(власник)», з однієї сторони та громадянина ... іменований далі «Працівник», з другої сторони, уклали цей договір про наступне:"????

    Переглянути відповідь

   Уляна (27 березень 2020)

   Добрий день! Мене звати Уляна. Працюю перекладачем юридичної та технічної документації на німецькому підприємстві, яке знаходиться у Львівській області. Роботодавець видав 12 лютого 2020 року наказ, згідно якого мене планують скоротити у зв'язку із скороченням штату. Скорочення має відбутись 13.05.2020 року. З 23.03.2020 до 03.04.2020 року підприємство на простої, відповідно я отримую 2/3 окладу. У звязку із карантинним заходами простій можуть продовжити до кінця квітня. Чи законні дії роботодавця проводити скорочення в умовах карантину, адже я не отримаю відповідної суми допомоги, яка грунтується на середньомісячному заробітку. Крім того я не можу відпрацювати два повні місяці згідно закону до дати скорочення. Чи можу я оскаржити дії роботодавця у суді на законних підставах? Дякую за відповідь!

    Переглянути відповідь
   ← CtrlCtrl →
   Стр. 3 з 822

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають:

   ↑ Вгору