Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста

   Онлайн консультація юриста

   Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

   Останні питання юристу:

   Світлана (23 січень 2020)

   доброго дня. Надайте будь ласка консультацію з наступного питання: Я державний службовець. Працюю головним спеціалістом в Управлінні соціального захисту населення з 16.01.2017 року. Кожен рік отримувала щорічну відпустку та матеріальну допомогу на оздоровлення . Відповідно до Постанови КМУ №926 від 03.11.2019р. в установі скорочують 8 працівників. Мене завчасно попередили, що з 10 березня 2020 року мене буде скорочено. Відповідно до складеного графіка щорічних відпусток працівників управління на 2020 рік моя відпустка запланована на лютий 2020 року. Я написала заяву про надання мені частини щорічної відпустки 5 календарних днів(не більше, щоб не було утримання при звільнені , так як працюватиму до 10 березня 2020року) та на виплату матеріальної допомоги на оздоровлення (гарантована Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 року). В надані матеріальної допомоги на оздоровлення мені відмовлено, пояснивши це тим, що мій період відпустки зачіпляє 2021 рік(до 15.01.2021р.) та спираючись на ст.12 Закону України «Про відпустки» Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. Тобто, основну частину відпустки ,14 календарних днів, я не зможу відбути в зв’язку із звільненням , тому на виплату матеріальної допомоги не маю права. Зауважу, що всім іншим працівникам , яких також скорочують ,матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки надають, так як у них період надання відпустки 2019-2020р. та відпустка на яку вони мають право (до дати звільнення) більше 14 к.д. Дуже прошу надати відповідь, чи маю я право на матеріальну допомогу на оздоровлення при надані частини щорічної відпустки в моєму випадку. Дякую!

    Переглянути відповідь

   Віта (13 січень 2020)

   Доброго дня , прошу вашої допомоги у вирішенні спірного питання стосовно трудового законодавства. Я Ситник Віта Віталіївна знаходжусь у декретні відпусці по догляду за дитиною до трьох років . яка закінчуєтся 20 січня. Я була офіційно оформленна на посаді продавець-консультант в місті Черкаси торгова мережа ПП " Фортуна тютюн" кіоск в ТЦ "Фуршет".Під час відпустки торговий відділ (кіоск) який знаходився в ТЦ " Фуршет" був закритий.Так як настав час виходу з декретної відпустки , я звернулась до менеджера мережі в Черкаси , стосовно роботи. На шо, мені відповіли що твій відділ продажу (кіоск) ліквідовано та робочіх місць в місті Черкаси не має. Запропонували звільнитися за власним бажанням. Коли я відмовилася від данної пропозиції менеджера, вона сказала - що робота є але в іншому місті , можешь іти працювати. Мені менеджер надала дві заяви за власним бажанням та за згодою сторін. Чи можу , я вимагати звільнення за скороченням та вихідну компенсацію так як я не була попереджена про те що мене звільнять. З повагою Ситник Віта +380977307931

    Переглянути відповідь
   ← CtrlCtrl →
   Стр. 6 з 822

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Інші документи

   Часто шукають:

   ↑ Вгору