Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
   1. Робота в Україні
   2. Онлайн консультація юриста

   Онлайн консультація юриста

   Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

   Останні питання юристу:

   Людмила (25 вересень 2022)

   Добрый день. Стою на учете в центре занятости в течение 4-х месяцев, потеряла работу из-за войны. Самостоятельно работу не удается найти, центр занятости вариантов по моей специальности ни разу не предлагал, как и вообще какую-либо работу. На следующий прием планируют предлагать ЛЮБУЮ работу, в соответствии с изменениями в законодательство в связи с военным временем, в т.ч. дворника, уборщицы, как мне сказали. В случае двух момх отказов снимут с учета и прекратят выплаты. Подскажите пожалуйста, есть ли нюансы снятия с учета по безработице, если я мать-одиночка несовершеннолетнего ребенка и у меня нет никаких доходов? В случае предложения работы дворником на другом конце города, это естественно, что мне придется отказаться, я не могу оставить ребенка одного дома из-за постоянных воздушных тревог. Есть ли возможность избежать абсолютно неподходящих вариантов работы со стороны центра занятости, учитывая, что отношусь к социально незащищённым слоям населения? Про возможность моих двух отказов я знаю. Заранее спасибо за ваш ответ!

    Переглянути відповідь

   Богдан ( 6 вересень 2022)

   доброго дня Пан,-і Юристе! у звязку з певними змінами обсягів та структури дрібнооптової торгівельної діяльності, я шукаю легальні можливості, ОКРІМ РЕЄСТРАЦІЇ ЯК ФОП, мати зрозумілий обсяг прав та обовязків, в статусі, наприклад, громадянина-підприємця. прочитавши ст 55 Госп Кодекса, я зрозумів, що в тексті прямо не дозволяється такий статус, однак, йде означення буття такого статусу, але без можливості реєстрації окрім як ФОП, а також обовязок його зареєструвати. можливості реєстрації окрім ФОП не означено і не деталізовано. ПИТАННЯ: ЧИ Є реальний механізм, детальний опис, список прав та обовязків громадянина-підприємця (за умови отримання доходів до 2 млн євро на рік, як вказано), який механізм його реєстрації (якщо його "немає" в списку), з метою перевірки чи влаштовує такий статус мене як сумлінного громадянина і чи задовольняє такий статус всі мої вимоги до такого роду держ реєстрації. вдячний за доступні Вам відомості, дякую за Ваш час та натхнення на розбір складного питання. Богдан, м. Київ

    Переглянути відповідь
   ← CtrlCtrl →
   5 з 868

   Шукаєте роботу?

   Шукаєте персонал?

   Часто шукають

   ↑ Вгору