UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста

Онлайн консультація юриста

Вас хвилюють правові аспекти прийому на роботу або ви вважаєте, що вас незаконно звільнили? А може вам потрібно дізнатися, як правильно провести по кадровому обліку співробітника за сумісництвом? Запитайте поради у юриста!

Останні питання юристу:

Руслан ( 6 липень 2022)

Доброго дня. Не можу зареєструватись в центрі занятості як безробітнього бо не маю при собі трудової книжки. Трудова книжка залишилась на підприємстві, яке знаходиться на окупованій, з перших днів, війни території і я не являюсь переміщеною особою (живу там де завжди жив в селі ). В центрі занятості мені дають формальні відповіді й відмовляють в реєстрації як безробітнього. Підкажіть куди звертатись з скаргами на центр занятості та як можна вирішити питання з реєстрацією в центрі занятості як безробітній при умові що трудова як і підприємство залишились на окупованій території (всі інші документи є в наявності). Рішення через суд навіть не говоріть ( ви знаєте zeсуди ...та грошей немає (зараз кожна поїздка в місто то 150 грн, а при умові що не працюю дякуючи zeвладі вже чотири місяці... то для мене здорові гроші...я вже йтак 1000 грн виїздив на і ентри занятості). Дякую

 Переглянути відповідь

Іванна (23 червень 2022)

Дорого дня! Згідно постанови КМУ №385 від 27.03.2022року "Деякі питання тимчасового переміщення (евакуації) дітей та осіб, які проживають або зараховані до закладів різних типів, форм власності та підпорядкування на цілодобове перебування, в умовах воєнного стану", керівник закладу забезпечує видання наказу про організацію роботи супроводжуючих осіб (відрядження або переведення на дистанційну роботу з урахуванням умов перебування супроводжуючих осіб, зазначених у запрошенні). Який спосіб організації роботи для супроводжуючих осіб буде правомірніший, оскільки ми є бюджетна установа і коштів на дане відрядження не передбачено? Чи потрібно звертатися за розясненням до вище стоящого органу? ВУзагалі не розумію, яка дистанційна робота, якщо супроводжуючі особи, які перебувають з дітьми за кордоном 24/7, вони там їх і виховують, миють. прибирають, вкладають спати тощо, як правильно організувати їх роботу?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
9 з 870

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору