UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Скорочення / звільнення

Скорочення / звільнення

онлайн-консультація з питань звільнення і скорочення штату

Останні питання юристу:

ИРИНА ( 3 листопад 2009)

Добрый день! Я многодетная, одинокая мать. Я работаю в налоговой инспекции с 1999г. , на руководящей должности с 2005г. 07 сентября 2007 года я ушла в декретный отпуск по уходу за ребенком до 3-х лет.Выйдя с декрета ,узнаю,что была проведена реорганизация (04 сентября 2007) при которой моя должность была сокращена и мне предлагают декретную должность инспектора,вместо должности зам.начальника.Согласно новому штатному расписанию кол-во замов осталось прежним.Мне было вручено "попередження" в сентябре 2008 года. В моем кабинете находился новый сотрудник,соответственно мне мое рабочее место не предоставили. Я написала жалобу в прокуратуру. Была проведена соответствующая проверка и сославшись на ст.184 кЗОТа (т.к я была беременна 3-м ребенком)меня восстановили в должности зам начальника .В январе 2009 года я родила и после социального отпуска по родам ушла в декретный отпуск по уходу за ребенком до трех лет. Сейчас узнаю,что мою должность вывели за штат,опять ссылаясь на реорганизацию ,которая была проведена 04.09.2007г. Законны ли эти действия? Куда мне обращаться?

 Переглянути відповідь

Olga ( 3 листопад 2009)

Працюю з 10.2004 року в банку. Три тижні тому вийшла на роботу після декретної відпустки по догляду за дитиною до 3-х років. Хоча керівництво пропонувало мені взяти відпустку по догляду за дитиною ще до 6 років. Я відмовилася. Працівника, який працював на моєму місці під час відпустки не звільнили, і не перевели, а погодили йому додаткову вакансію (тимчасово) у нашому ж відділі. Мені не надали ні робочого місця, ні комп’ютера, ні доступів до програм. Зате мій попередник як працював, так і працює, і виконує надалі мою роботу. Мене попередили про майбутнє скорочення у відділі, і що я перша на черзі на скорочення. Мотивуючи це тим, що три роки з п’яти років мого стажу на даній посаді я провела у відпустці, а працівник, який мене заміняв весь цей час працював, тому має більше досвіду. Роботу свою я знаю, і навіть вже заміняла вище вказаного працівника під час його відпустки 2 тижні. Але виконувала цю роботу під доступами до програм інших працівників відділу. Я маю дві вищих освіти, і працю за спеціальністю, а людина, що працювала на моєму місці під час декретної відпустки не мала жодної освіти, а після мого виходу на роботу принесла диплом спеціаліста з управління персоналом, хоча працює бухгалтером. Підкажіть, будь-ласка, чи може банк скоротити мене таким чином не порушуючи закону? І що я можу зробити в даній ситуації? Чи можу я подати позов про неправомірне скорочення?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
133 з 151

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору