UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Скорочення / звільнення

Скорочення / звільнення

онлайн-консультація з питань звільнення і скорочення штату

Останні питання юристу:

Наталья (21 липень 2020)

Здравствуйте. Я официально работаю на предприятии 15 лет (малый бизнес). В связи с пандемией наша продукция очень слабо пользуется спросом. В связи с этим денег для выплаты зарплат нет. Нас уже перевели на неполную рабочую неделю и даже это не оплачивается. Но директор оплачивает все налоги и коммуналку. В ведомостях мы расписываемся в получении аванса и получки, но денег не получаем... Директор разводит руками, мол денег нет и не предлагает никакого выхода из ситуации. Приходится задуматься о увольнении. ВОПРОС: по какой статье работнику лучше уволиться, чтобы стать на учет в центр занятости и получать СРАЗУ пособие, а не ждать 90 дней. Жить на что то надо, пока не найдется новая работа. И какие выплаты должен провести работодатель при увольнении (у меня не использованный отпуск и долг по зарплате за июль и июнь)? Спасибо.

 Переглянути відповідь

Руслана (30 травень 2020)

Доброго дня! Іде реорганізація санаторної школи 1-3 ступенів. Керівник закладу оголосила, що буде скорочення вихователів і я підлягаю скороченню. Наш заклад має бути ліцеєм при якому працюватиме пансіонат, де будуть проживати діти з віддалених районів. У зв'язку з цим зберігається 2-3 ставки вихователя, але на них претендують декретники, які з першого вересня 2020 року виходять на роботу. Я із 1963 року народження. Станом на 1 вересня мені приблизно лишається 2 роки і 8 місяців до пенсії за роками. Маю 35 років безперервного педагогічного стажу, є єдиним годувальником в сім'ї, дитина навчається у вузі, маю вищу категорію, звання старшого вихователя та безліч нагород за сумлінну працю в даній установі. Чи маю я переваги на збереження робочого місця до настання пенсійного віку, і чи варто мені згоджуватися на скорочення, перериваючи стаж роботи перед пенсією? Чи є закони, які убезпечують мене від скорочення, бо надії на те, що після скорочення з даної установи мене візьмуть назад немає ніякої? Чи є правовими є дії керівника, щодо мене?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
6 з 151

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору