UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Онлайн консультація юриста
  3. Скорочення / звільнення

Скорочення / звільнення

онлайн-консультація з питань звільнення і скорочення штату

Останні питання юристу:

Мария (16 вересень 2018)

В санаторії-профілакторії, що надає послуги по оздоровленню, існують посади лікаря гінеколога та акушерки. При цьому працівник, що працює на посаді акушерки (основний працівник), за внутрішнім сумісництвом (сумісник) працює молодшою медичною сестрою, до обов’язків якої включений функціонал щодо здійснення прибирання будівлі санаторію-профілакторію. На початку року лікар гінеколог звільнився та його посада є вакантною. Через відсутність лікаря акушерка фактично не має роботи. Підприємство не планує приймати на вакансію лікаря, та немає потреби в посаді акушерки. При цьому молодшою сестрою працівник може працювати далі. Працівник не має бажання звільнитися за власним бажанням, або за згодою сторін з посади акушерки, та в планує звернутися до суду якщо його звільнять незаконно. питання таке: Які заходи здійснити роботодавцю щодо звільнення акушерки, або заходи, що спонукатимуть працівника звільнитися за власним бажанням, а також які можливі ризики? Дякую дуже.

 Переглянути відповідь

Наталія (29 серпень 2018)

Доброго дня. Я працюю в обласній організації профспілки (юридична установа), у нас працює усього 3 особи (начальник, бухгалтер, і офісний службовець – це я) . Під час відпустки начальника я повідомила його про те, що буду звільнятись, і заяву буду писати з 20 серпня 2018 року, про що є аудіо запис на моєму телефоні. Я отримала згоду, але пізніше мене повідомили, що не можна заяву на звільнення писати датою, коли начальник у відпустці, і я повинна переписати заяву на 27.08.2018 (дата, коли начальник вийшов з відпустки). І планує звільняти мене 31.08.2018 (так, що 01.09.2018 я вже не виходжу на роботу). Чи дійсно не можна, і треа переписувати? Якщо перепишу заяву іншою датою, як це може вплинути на мене? І як все ж таки вигідніше для мене написати «за угодою сторін» чи «за власним бажанням»? Дуже дякую.

 Переглянути відповідь

Наталія (18 серпень 2018)

Доброго дня! Я була влаштована на роботу за сумісництвом. Написала заяву на звільнення за власним бажанням. Основна робота і трудова книжка до даної роботи не прив'язані. Чи потрібно мені відпрацьовувати 2 тижні при звільненні за сумісництвом? Справа в тому, що робота в основному розпочинається з приблизно з 16-00... (зміни) і закінчується приблизно після 24-00 (іноді раніше, іноді пізніше). Людина яка по графіку, повинна дочекатися експедитора, іноді навіть до ранку.... Постійні повернення додому на таксі..., дзвінки торговим... - за власний кошт!!! ... У мене насправді організм дав збій... - почалися головні болі, тиск....... У мене немає ніякого бажання більш там працювати! (...при стажуванні було трохи по-іншому...) Питала, чи є доплати за роботу вночі - сказали, що нема... Після стажування, я напевне навіть тижня не пропрацювала... Тепер мені сказали, що я обов'язково повинна відпрацювати 2 тижні... - а так я є свиня..... і що грошей мені не заплатять, якщо я невідпрацюю! Робота була пов'язана з бухгалтерією. Допоможіть будь ласка!

 Переглянути відповідь

Юлия ( 3 серпень 2018)

Добрый день. Я нахожусь в декрете (год выхода из декрета 2021). В моей организации сокращают отдел, в котором я работала. Мне предоставили уведомление, в котором написано, что моя должность сокращается и я буду уволена в сентябре 2018 года по ст. 40 п.1.ч.1. КЗоТ Украины. Я подписала это заявление, т.к. сотрудник отдела кадров сообщила, что я остаюсь в штате и за 2 месяца до выхода из декрета мне обязаны предоставить список вакансий. Также в мою трудовую книгу не будет внесена запись о том, что я уволена. Знаю, что согласно ст. 184 п.3 КЗоТ уволить декретчицу не могут. Также по ст. 40 КЗоТ не могут уволить в период пребывания работника в отпуске. Вопросы: 1. Если организация дает на подпись документ о сокращении и увольнении, она сразу же должна предоставить должность декретчице или за 2 месяца до выхода на работу? 2. Может сотрудник после сокращения числиться в штате до выхода из декрета?

 Переглянути відповідь
← CtrlCtrl →
10 з 151

Шукаєте роботу?

Шукаєте персонал?

Часто шукають

↑ Вгору